LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja ne mislim cekat radnicke, ocekujem super kvartal, te porast cijene. A sljedeca godina previse nepoznanica i pretpostavki

zato i je cijena tu gdje je jer da nema radnickih dionica plus sentiment na trzistu daje nam ovu bjedu od cijene dionice ovako bi vec bila preko soma kuna

za 5 mjeseci stizu na burzu a PPD zasto bi placao skuplje kad mu agenti mogu skupljati po 700 plus kako god nakon izvjestaja ocekujem preko ili oko 800 kuna

Osim ova dva veća naloga od 500 dionica na cijeni od 759,00 kn i 2.166 dionica na cijeni od 900,00 kn, cijela preostala prodaja iznosi nekih 500 dionica [emo_zacudjen] Kupnja je isto skromna, ali za jednu dionicu koja ima odlične fundamente i još je k tome u Crobexu ovo je da ne povjeruješ…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

je problem ili ne su skorasnje radnicke dionice pa to stvara skepsu ali ovo vrijedi te pare naspram LKRi ultra jeftina

Sa koliko dionica raspolažu radnici koje mogu prodat za 5 mjeseci?

51 000

Ne vjerujem da ce svih 51000 dionica istresti na burzu , ako bude i trecina tih dionica na burzi ne vjerujem da ce utjecati na cjenu dionice

ja neznam koliko ce se prodavati ali to moze samo povecati likvidnost dionice i samu atraktivnost ulaganja u ovome trenutku nije nuzno lose po meni cak dapace tek ce se tad vidjet koliki su zainteresirani za placanje ovog bisera

Opasno neko kuhanje. Vjerovatno praćkica prije ili poslije FI. Do negdje 800-820. Da nema radničkih bilo bi i preko 1000. No dobro, dobit ide, vrijedi sve više svakim danom.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

PBZ CO smanjuje broj dionica, smrc. Novi u top 10 (9 mjesto) Hypo AA bank, jee

negledaj top 10 nego pretovar srpanj kolovoz puno bolje nego prosle godine

New Report

Close