LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E sad, jel može postojati nešto ljepše od toga?

Jel ima netko na forumu da mi kaže nešto loše o ovoj dionici, gdje je tu kvaka jer ja je doista ne vidim.

Klasična priča o djevojci o kojoj svi govore sve najbolje.
Lijepa, vrijedna, dobro kuha, dobra srca… a niko je neće.

Imamo ovdje puno problema, od EV/EBITDA na 4,12 do P/E 6,02. Ne znam kako će se riješiti ti problemi, to su veliki problemi.

Čeka se da netko pokupi ove veće naloge na prodaji…prodaja je šuplja ko švicarski sir.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Kako bilo, konačna odluka je u rukama CERP-a, ali pripreme za javnu ponudu dionica već neko vrijeme traju. Kako neslužbeno doznajemo, za to su već angažirani i savjetnici koji su s nizom potencijalnih investitora odradili prvu rundu razgovore. Među njima su, primjerice, zadarska Tankerska te dubrovačka Atlantska plovidba, privatne brodarske kompanije koje se sa stanjem na tom tržištu nose bolje od splitske, a interes su pokazale i na proljetnom natječaju. Osim njih, dobro upućeni tvrde da je jedan od interesenata i Luka Ploče, a tu su i mirovinski fondovi kao nezaobilazne adrese u operacijama prikupljanja kapitala. Samom Jadroplovu u pogledu vrednovanja kompanije sigurno ne idu na ruku stalni medijski obračuni lokalnih struja.

No, investitorima to može planirani IPO učiniti boljom investicijskom prilikom, kroz utjecaj na snižavanje ulazne cijene. Alarmirajućih napisa i demantija od strane Uprave svakako ne manjka; od onih vezanih uz zaostatke s isplatama plaća, više operativne troškove u odnosu na konkurente ili pak uz najnovije optužbe za falsificiranje godišnjeg izvješća u dijelu koji se odnosi na način iskazivanja vrijednosti brodova. U slučaju Jadroplova, doduše, smutnju

Dionicar sam LKPC i neznam sta bi luka sa JDPL meni se to nesvidja nek ih sanira LKRI

Nakon dugo dugo vremena ovdje su konačno malo veći prometi i skidanje s aska [emo_smijesak]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

nema tu prodaje ugovori se potpisuju 24.09.2015 pa da nam LKPC bude logisticko srediste

http://www.vecernji.hr/gospodarstvo/prvo-plinarsko-drustvo-ulaze-znacajna-sredstva-u-luku-ploce-1025023

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Jel ovo skinuto s aska ili s bida?

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

hm promaknulo mi je ali uskoro ce Patafta aut pa cemo i mi preko 750 uglavno na ovoj cijen zasad promatram

Lkpc spremna za napad, ceka se iskra (fondovi?)

Kada su već toliko čekali radničke mislim da do tada neće biti ništa od velikog rasta ali kada se počiste radničke nema prepreka.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

tako je mislim da PPD ceka radnicke da krene u pruzimanje

New Report

Close