LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vidjet ćemo moller hoće li cijena ostati na ovih 750 kn….

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


Posao desetljeća: PPD u Luku Ploče dovodi Vitol Grupu i američki UNP


rastovi na ZSE traju par sati, koliko traje i efekt članka koji kratkotrajno digne cijenu dionice
[/quote]

Ovo su smiješni drukovi.

Ovaj rast nema toliko veze sa ovim člankom koliko sa financijskim izvješćem koje je izašlo pred par dana. Pošto su prometi “malo” veći nakon fin. izvješća. Meni se čini da se u ovom plicaku nakon izvješća ipak igraju i kitovi a ne samo ribice.

P.S. Imam dionice LKPC i ovo JE nagovor na kupnju!

Ovo je efekt izlaska iz lkpc i kratkotrajnog ulaska u lkri i ostvarivanja profita od 25%, a sada dolazi do prelaska iz lkri u lkpc ali po malo vecim cjenama

Likvidnosti nam dajte … još vise likvidnosti … a onda i radničke dionice 😃

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Ova cijela priča bi puno zanimljivija bila kad bi se u nju uključili i mirovinski fondovi.Sve do tada ce ovdje biti samo natezanja 80-100 kuna gori doli

Bar da ove cjene potraju jos dvije godine ,da se moze kupovati na ovim vrijednostima

Evo i službeno na stranicama Prvog plinarskog društva, da ne bi ispalo da je novinarska patka:

http://www.ppd.hr/hr/korporativne-stranice/novosti/ppd-pokrece-investiciju-u-luci-ploce


Evo i službeno na stranicama Prvog plinarskog društva, da ne bi ispalo da je novinarska patka:

http://www.ppd.hr/hr/korporativne-stranice/novosti/ppd-pokrece-investiciju-u-luci-ploce


meni je posebno znakovito da PPD “čuči” na 24,95 % vlasništva i ne vjerujem da će još dugo izdržati taj “čučeći” položaj, naravno da imam dionice LKPC i ne bih nikoga nagovarao da ih kupi, jer trebaju i meni

u posljednjih 5 dana uključujući i današnji prošlo cca 5000 kom. po načinu trgovanja danas, to nije sigurno bio mali igrač kao ni prijašnjih dana kad je veći promet. pitanje je tko se skriva i gdje!?

Ako se ne varam ppd-eu fali 20000 dionica za preuzimanje


Ako se ne varam ppd-eu fali 20000 dionica za preuzimanje

Oduzmi dvije nule, bit ćeš neusporedivo bliži.

New Report

Close