LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako natjerat ovog štopera da proda ispod 700 ? [emo_zacudjen]

treba mu ponuditi 4000 na 680,00 pa ako hoće, hoće




@ambijent

pa napisao sam jučer da će se upravo to dogoditi. na ZSE nema svježeg kapitala nego isti špekulativni keš samo kruži od dionice do dionice, na prvu pozitivu na brzaka se pokupuje i za sat-dva brzo van pa u novu dionicu. tko nasjedne na te igre ostanu mu dionice kupljene na vrhu i čekanje neke nove prilike za izlaz.

Već neko vrijeme točno ovakav dojam imam i ja. Kao da ljudi pokušavaju gric po gric nadoknaditi gubitke i ne mislim da će itko tko se ne bude ponašao na takav način (strogi izlasci iz dionice čim se zaradi 15-ak %) tako skoro dočekati osjetniji rast bilo koje dionice. Da poslovna priča bude i svemirski dobra, svejedno će biti dosta onih koji su, opečeni više puta na ovoj smijuriji (kad se samo sjetim što se sve događalo u vrijeme ročišta predstečajne nagodbe Diokija) od burze, već odavno odlučili izaći u prvoj povoljnoj prilici.
[/quote]

Moguće je opeći se i u drugom smjeru.

Tipa, kupiš VERN na 50 kn, nakon izvrsnog izvješća dionica skoči na 90 kn, ti prodaš, a dionica nastavi na 130 kn.

Fundamenti su bitni, ostalo je karakter i sreća.

čovjek je vidio drugu priliku na burzi i treba mu novac.probajte staviti isto takvu veliku količinu na kupnju 50 kuna niže pa će vam prodati.ne da mu se igrati sa 10-20 komada.

Inače, Hajdaš je jučer na svojim Facebook stranicama napisao sljedeće:

Upravo potpisanom Odlukom “teškom” 61,5 milijuna kuna, od kojih 85% osiguravamo sredstvima EU, Hrvatske autoceste dobile su zeleno svijetlo za dovršetak projekta “Ulaz u Ploče”, a koji se odnosi na rekonstrukciju brze ceste i izgradnju spojne ceste za grad i luku Ploče.

kad veliki odluce da je dosta tada igre prestaju samo je pitanje tko ima ovo zivaca gledati i nist vise nakon sutra sto izadju rezultati na mojedionice vidjet cete kolika je ovo jeftinjara od cijene po meni najjeftinije kaj moze biti uz moj pule jos i HUPZ i eto danas sam malo mezio i Leda ima neka divka od 200 i nesto kuna pa nije za baciti

prodao gospon Matijajacic Vladimir pa sad osim patafte imamo i njega ako se fondovi neuozbilje mi mali nemozemo ovo pogurati po fundamentima

kolege,

slažem se s kolegom Barbosom da se ovdje kontrolira vrjednost dionice na tržištu kapitala.
Pitanje svih pitanja je uistinu, tko to radi, zašto to radii do kada će to raditi?

@malidion
nitko ništa ne štopa niti kontrolira, imaš nalog na prodaji na 700 kn i to je jeftino po vašem mišljenju pa nitko od svih vas ne želi plaćati po 700 kn. što je tu onda kontrolirano?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Ovo je bio skolski primjer trgovanja prelaskom iz lkpc u lkri s povecanjem prihoda 25% pa potom ponovo u lkpc

Ovdje se čuda događaju:

Posao desetljeća: PPD u Luku Ploče dovodi Vitol Grupu i američki UNP

Posao desetljeća: PPD u Luku Ploče dovodi Vitol Grupu i američki UNP


rastovi na ZSE traju par sati, koliko traje i efekt članka koji kratkotrajno digne cijenu dionice

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

treba pročitati članak, pa ćete shvatiti o kakvom se projektu radi, i sa kojim potencijalom za ploče!

New Report

Close