LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na 22 k dionica ako proda ove po 900kn ima cistih 3 miliona kuna

Ako stotine kupaca misli da je cjena ok,a jedan da nije onda je vjerovatnost da je dionica ok 99 %

Ovdje je jedini problem sto prodavac ne da ispod 700 za sada


Ako stotine kupaca misli da je cjena ok,a jedan da nije onda je vjerovatnost da je dionica ok 99 %

kad svi na burzi misle isto-obično su u krivu…ili – kad se svi nagnu na istu stranu broda, on se prevrne

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

interesantna situacija…vrijednost dionice na cca 0,6X knjigovodstvene, odlično stanje tvrtke, konstantan rast i pristojna dobit, investicije u terminale, skori početak izgradnje terminala tekućih tereta i lpg terminala , iznimno kapitaliziran strateški partner i najveći pojedinačni dioničar, visi potencijalno preuzimanje…uglavnom, jedna od najkvalitetnijih dionica a vrijednost na TK se vrti na 700kn +/- 5% ?!

matematički, kada uračunamo sve poznate varijable, kada ih zbrojimo i oduzmemo, ova dionica bi se trebala vrtiti na 1,2-1,4 booka međutim u ovoj kiseloj situaciji niske likvidnosti tržišta, očito je da se vrijednost na TK kontrolira a zašto se to radi, tko to radi i do kada će se to raditi, neka svaki ulagač zaključi sam, ja samo mogu reći, pogotovo nakon jučerašnjeg Fi, da se osjećam vrlo mirno i vrlo komotno u ovoj dionici[emo_smijesak]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



@ambijent

pa napisao sam jučer da će se upravo to dogoditi. na ZSE nema svježeg kapitala nego isti špekulativni keš samo kruži od dionice do dionice, na prvu pozitivu na brzaka se pokupuje i za sat-dva brzo van pa u novu dionicu. tko nasjedne na te igre ostanu mu dionice kupljene na vrhu i čekanje neke nove prilike za izlaz.

nakon brzopoteznih dnevnih preleta, tijekom izlaženja izvješća, ipak se za par dana kapital usmjerava i pozicionira u onima sa boljim izvješćima, možda će nakon ovoga biti nešto drugačije, ali nisam ja prorok, možda on nešto zna

HA,HA,HA, 1500kom ne prodaji, nečemo mi tako brzo gore!

Pardon. 3916kom na prodaji!



@ambijent

pa napisao sam jučer da će se upravo to dogoditi. na ZSE nema svježeg kapitala nego isti špekulativni keš samo kruži od dionice do dionice, na prvu pozitivu na brzaka se pokupuje i za sat-dva brzo van pa u novu dionicu. tko nasjedne na te igre ostanu mu dionice kupljene na vrhu i čekanje neke nove prilike za izlaz.

Već neko vrijeme točno ovakav dojam imam i ja. Kao da ljudi pokušavaju gric po gric nadoknaditi gubitke i ne mislim da će itko tko se ne bude ponašao na takav način (strogi izlasci iz dionice čim se zaradi 15-ak %) tako skoro dočekati osjetniji rast bilo koje dionice. Da poslovna priča bude i svemirski dobra, svejedno će biti dosta onih koji su, opečeni više puta na ovoj smijuriji (kad se samo sjetim što se sve događalo u vrijeme ročišta predstečajne nagodbe Diokija) od burze, već odavno odlučili izaći u prvoj povoljnoj prilici.


Pardon. 3916kom na prodaji!

na 700 kn…

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Da ju je pustiti da joj cjena raste vjerojatno bi bila skuplja od jamnice

Kako natjerat ovog štopera da proda ispod 700 ? [emo_zacudjen]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

New Report

Close