LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ukupna kupnja je više nego duplo veća od prodajnih naloga…kad ponovno uđe u Crobex bit će veselo…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

uh ovdje se nervoza moze ziletom rezati.Po meni ili firma ima dobre fundamente i perspektivu pa vrijedi kupiti i jeftino je i treba rasti ili nema ako nema neka pada.Po ovome sto se da iz brojki i financija iscitati plus sto je sve oko Luke Ploče potpisano zadnjih pola godine ovo je na ovim cijenama pa skoro pa djabe

Mislim da tu nema puno filozofije,firma je već sada odlična, a perspektiva je fantastična, ostaje da vidimo hoće li i koliko će se to odraziti na cijenu.

http://www.seebiz.eu/luka-rijeka-pogorsala-luka-ploce-popravila-rezultate/ar-105520/

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/275565/Default.aspx

Evo i vas se tiče!

SVE VAS SLUŠAM - SVE ZNAM O VAMA!

U cemu je poanta sa ovim nalozima od 900 kuna?!

Idemo probati izračunati koliko dionica trebaju kupiti indeksni fondovi
Najpoznatiji (možda i najveći) je ovaj
http://www.otpinvest.hr/UserDocsImages/Indeksni%2030.01.2015.pdf

Ima 113 milijuna imovine pa ako LKPC uđe sa 2% u Crobex trebaju kupiti 2.2 milijuna ili oko 3000 dionica. Gledam ekran, nema te količine ni do 800 kuna, a ni iznad.
A tu su i drugi fondovi, znači do ožujka lagani dokup, a izlazak 21.3. Naravno da imam dionice

uopce je bespremdtno razgovarti o trenutnoj cijeni dionice na burzi jer po meni na P/e 10,P/B 0.7 neznatnom dugu i odlicnoj EBITI nevidim jeftiniju dionicu od ove da negovorim rast dolara u odnsu na 01.01.2015 kad se mjenjao na 6.3 a trenutno je na 6.8 sa tendencijom daljnjeg jacanja na kraju kodine ocekujem jos bar 10-12 mil kuna na konto tecajnih razlika

gledati samo naloge na gore po meni nebitno bitno dali ta dionica fundamentalno opravdava cijenu ili ne plus outlook u nekoj blzoj buducnosti sto se mene tice osobno ako je nekom dobra prodaja na ovim cijenama ili jos niza neka je jer ovo sta je sad je cisti poklon i prodavanje za bud zasto.Imam dionice Lkpc

Ima 113 milijuna imovine pa ako LKPC uđe sa 2% u Crobex trebaju kupiti 2.2 milijuna ili oko 3000 dionica. Gledam ekran, nema te količine ni do 800 kuna, a ni iznad.

Primorska banka kupila 270 komada. Zanimljiva borba za pakete

jučer smo imali jednog disidenta, koji se u jutarnjim satima uputio prema sjevernoj luci, obzirom da je na sjeveru najavljena loša prognoza, možemo li ga do kraja tjedna očekivati u povratku na jug

Novi vlasnik TLM-a ruski investitor Igor Shamis, ugovor zaključen u Zagrebu

HRVATSKA25.2.2015. 12:09 Suzana Varošanec
0
Marko Pejčinoski, vlasnik tvrtke Fintrust, više nije vlasnik šibenskog TLM-a.
evo postam sve pozitvno i negativno za ovu firmi ovo je po meni bitna vijest pa sam je tu stavio jer je Luka Ploča glavan luka za izvoz TLM-u

New Report

Close