LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link …

E sad meni nešto nije jasno, PPD nema 25% LKPC,baš kao ni XY kod Varteksa,a istina je da su najveći dioničari,moje pitanje je tko onda vodi poslovanje LKPC, kod Vasrteksa se xy ne mješa?

referendum protiv izgradnje termoelektrane na ugljen uspio, može li se ovdje očekivati kakav zamjenski projekat na plin

Vrdoljak: Uzet ćemo u obzir volju građana

“Stav Ministarstva gospodarstva je da svakako treba uzeti u obzir volju građana, a konačnu odluku o projektu treba donijeti struka. Taj privatni projekt je Ministarstvo podržalo kao što bi podržalo i svaki drugi razvojni projekt, koji smanjuje uvoz energenata, povećava hrvatsku proizvodnju i zaposlenost, ali uz ključan uvjet poštivanja najviših ekoloških standarda i imajući u vidu brojna pozitivna iskustava zapadnoeuropskih gradova i luka”, stoji u priopćenju Ministarstva gospodarstva.
Vaš link …


i to je obavljeno, započinjanje logističkih priprema može započeti…Marathon Oil, OMV, Eni, Medoilgas i Ina odabrani za istraživanje u Jadranu [/url]

Zanimljivo da na ovakve i slične vijesti gotovo uopće nema reakcije na burzi…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

još godina i 2 mjeseca do isteka lock upa radničkih dionica,bit će promet prvi dan golem,ja ih znam puno što će prodat jer nemaju za režije i pod ovrhama su,neće gledati cijenu,tako da ne predviđam skori rast na ovoj dionici..a ovo sa plinom,to neće ići baš tako brzo,sve ide puževim korakom…

neka ide bar ce biti likvidnosti jos 4 dana pa da vidm kako ide poslovanje spekulacije sta ce i kako ce biti kad dojdu radnicke dionice me ne interesiraju

ovo je jedna od rijetkih dionica na Zse od koje ocekujem ove godine povecanje prihoda a s tim i dobiti kako rekoh sto se poslovanja za 2014 cemo vidjeti uskoro kako su im depoziti u dolarima a i sama naplata u dolarim ocekujem da se i P/E spusti ispod 15

Treba pričekat igrače da pokupe malo po asku, bar do 800,00 kn, tek tada će postat zanimljivo ovdje, do tada mrtvilo… Vidjet ćemo kakav će biti izvještaj, trebalo bi biti dobro…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

PPDV-u fali par dionica do prelaska praga od 25%, to može biti u minuti,a tek kreću zbivanja od elektrana do nafte i plina.

Imamo market makera? [emo_smijeh] I na kupnji i na prodaji nalog od 263 komada…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Imamo market makera? [emo_smijeh] I na kupnji i na prodaji nalog od 263 komada…

ako nema oznake, to je samozvani, jer slabo mijenja cijene, promet mu je za sada 0 kn

Ovaj sa 500 kom na kupnji na 642,00 kn bi trebao skinut sve do 800,00 kn da primjerice kupuje po asku, to samo govori kolika je nelikvidnost ovdje i koliko malo treba da cijena ode 15-20% gore.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close