LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.tportal.hr/biznis/kompanije/359118/Otac-i-sin-Patafta-u-mjesec-dana-na-dionicama-zaradili-milijun-i-pol-kuna.html

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


http://www.tportal.hr/biznis/kompanije/359118/Otac-i-sin-Patafta-u-mjesec-dana-na-dionicama-zaradili-milijun-i-pol-kuna.html

Nevjerojatno koliko gluposti i naklapanja stane u jedan članak

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Nevjerojatno koliko gluposti i naklapanja stane u jedan članak

Stara istina je da papir sve trpi. Ponešto smo napredovali pa uz papir imamo i elektroničke medije za koje se može reći da su još manje imuni na gluposti.

Inače jutros policije po selu u neograničenim količinama. Dolazi Presidente uveličati otvaranje terminala za plin.

Predsjednik Uprave Luke Ploče Ivan Pavlović je istaknuo kako je ovo “prva prava privatna investicija u hrvatskim lukama”.

Po njegovim riječima, osim ovog plinskog terminala u Luci Ploče planirano je da PPD ubuduće izgradi i terminal za naftne derivate.

“Ukupna investicija u oba terminala je oko 60 miljuna eura, od čega će 40 miljuna eura investirati PPD, a 20 milijuna eura mi”, kazao je Pavlović.

Ravnateljica Lučke uprave Ploče Deša Rathman je istaknula kako će se sljedećih nekoliko godina u toj luci, slijedom već ugovorenih poslova, “realizirati ekspanzija lučkih sadržaja u smjeru postrojenja za ukapljeni plin, za teške terete, za prekrcajnu opremu, za kontejnerske i rasute terete, za skladišne prostore i sl.”.

Početak gradnje terminala za UNP vrijednog 25 milijuna eura u Pločama

Nije da već nije dobro,ali može puno bolje

mraju popucati margni da bi mogli gore moje osobno misljenje

kakvu ulogu u svoj toj igri ima dmitrij železnjak.


"Ukupna investicija u oba terminala je oko 60 miljuna eura, od čega će 40 miljuna eura investirati PPD, a 20 milijuna eura mi", kazao je Pavlović.

Znači ovdje ulazi u kapital još 40 mil Eura. (20 mil daje LKPC)

40 mil Eura je novih 724 kn po dionici. Jel treba još što napisati ?



"Ukupna investicija u oba terminala je oko 60 miljuna eura, od čega će 40 miljuna eura investirati PPD, a 20 milijuna eura mi", kazao je Pavlović.

Znači ovdje ulazi u kapital još 40 mil Eura. (20 mil daje LKPC)

40 mil Eura je novih 724 kn po dionici. Jel treba još što napisati ?
[/quote]
Treba, naša fond manageri nisu previše pametni, pa je i vrednovanje na burzi takvo kakvo je.

* Važeći podaci za uredovni dan 19.12.2014
6. PRIMORSKA BANKA DIONIČKO DRUŠTVO RIJEKA (96675880337) 12.587 (+457)
10. DS USLUGE D.O.O. (72496922914) 5.769 (-457)

…interesantno, samo prebacivanje na skrbnički ili prodaja pošto je već drugi puta vanburzovno prebačena ista količina sa 10. na 6.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

po meni je prebacivanje jer da je prodaja morala bi biti blok transakcija ja pretpostavljam da je isti vlasnik

Objavljeno 29.12.2014. u 23:44
NA POMORSKOM DOBRU
Vukovarci grade terminal tekućih tereta u luci Ploče

Kamen temeljac za projekt vrijedan oko 140 milijuna eura u srpnju 2013. postavio je ministar gospodarstva Ivan Vrdoljak / Ante Šunjić
Luka Ploče trgovina d.o.o., kao ovlaštenik koncesije, uz suglasnost Lučke uprave Ploče, dala je u potkoncesiju vukovarskoj tvrtki Prvo plinarsko društvo – naftni derivati d.o.o. pravo na izgradnju terminala za tekuće terete te potkoncesiju za skladištenje i manipulaciju naftnih derivata.

Riječ je o području površine veće od 58 tisuća metara četvornih na dijelu pomorskoga dobra pločanske luke, za koji se potkoncesija daje do sredine kolovoza 2055. godine.

Tako će terminal za tekuće terete graditi PPD, umjesto Atlantisa, koji je prvi dobio potkoncesiju, a kamen temeljac za, kako je najavljivano, projekt vrijedan oko 140 milijuna eura, u srpnju prošle godine postavio je ministar gospodarstva Ivan Vrdoljak.

Tvrtka Prvo plinarsko društvo – naftni derivati d.o.o. osnovana je u travnju 2014. godine, a sredinom listopada dobila je potkoncesiju za izgradnju spremnika i skladištenje ukapljenog naftnog plina u luci Ploče. Osnivač društva je Energia Naturalis iz Vukovara, u stopostotnome hrvatskom privatnom vlasništvu, koja broji 16 tvrtki u Hrvatskoj i inozemstvu.

i to je obavljeno, započinjanje logističkih priprema može započeti…Marathon Oil, OMV, Eni, Medoilgas i Ina odabrani za istraživanje u Jadranu [/url]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close