LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Luka Ploče na računu ima nemali iznos u gotovini, a u dosadašnjoj privatizaciji valjda smo naučili da različiti ljudi imaju vrlo različite interese kad ulaze u vlasničku strukturu neke tvrtke.

Stalno se povlači taj iznos u gotovini.
Nitko ne vodi računa da Luka Ploče mora kupiti prekrcajnu i inu opremu na terminalu za rasute terete, a to prilično košta.

23m kuna u banci i blagajni. Mene zanima kako je rasporedeno ovih 198m depozita i zajmova. Koliko sam vidio nigdje nisu objavili revizorsko izvjesce, gdje se cesto vidi raspored te stavke (je li to oroceno u banci ili posudeno firmama u predstecajnoj nagodbi nije svejedno), a osim toga mislim da je objava revizorskog izvjesca i zakonska obveza

dok se taj kes upotrebi dolar ljepo raste a sa njima i kamate

Stalno se povlači taj iznos u gotovini.
Nitko ne vodi računa da Luka Ploče mora kupiti prekrcajnu i inu opremu na terminalu za rasute terete, a to prilično košta.

Posao oko kupnje i montiranja opreme ugovoren je s Kinezima. Dio te investicije financira se kreditom koji će se vraćati iz redovnog poslovanja, što znači da će na računu i dalje ostati novaca.

Ako se sjetimo kakvi su se sve likovi vrzmali kad su se neke naše tvrtke privatizirale, nije teško zamisliti scenarij po kojem bi netko bio zainteresiran uglavnom za “take the money and run” taktiku.

u prospektu pise misli na 132 strani da je novac orocen u Dolarima i da 75posto poslovanja valuta placanja je dolar

Nasao sam revizorsko za 2013., piše na zse.hr lkpc pod rubrikom novosti. Skoro sve pod stavkom kratkorocni zajmovi i depoziti su ipak depoziti. Super

sve sto imaju u kesu orocenje im je u Dolarima

Važeći podaci za uredovni dan 08.12.2014

6. PRIMORSKA BANKA DIONIČKO DRUŠTVO RIJEKA (96675880337) 12.130 2,87%(+4930)
10. DS USLUGE D.O.O. (72496922914) 6.226 1,47% (-4930)

ovo nije išlo preko burze…dam se kladiti da je 6. PPDov trojanac

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

sad kad su rusi odustali od južnog toka plinski posao će morati tražiti ovakve alternative. što je najvažnije i najbolje od svega u biznis idu dva najveća takmaca tj. EU i Rusija. ovo nikada nije imalo bolju perspektivu. kako kažu: “nekome rat a nekome brat”.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Među našim projektima kod Junckera je i onaj o proširenju Luke Ploče…

POTPISIVANJE UGOVORA O KONCESIJI IZMEĐU LUČKE UPRAVE PLOČE I TVRTKE „BIOM“ D.O.O. ZAGREB
Prosinac 10, 2014 Objavljeno u Novosti Pročitano 24 puta veličina pisma smanji veličinu pisma uvečaj veličinu pisma

vrjednost nvestcije 30 mil eura

New Report

Close