LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a o ovom sto gore pise kolega sam prije par dana post napisao sva dolukmentacija je za jug jadrana

U Zagrebu se priprema ugovor koji će preporoditi čitav jedan grad.

Znači ipak se nešto iza brda valja i PPD ne kupuje bezveze već kupuje na osnovu informacija koje većina ne zna…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

cisto milina kad vidim najavu brodova u luci al ce biti para

Let Falah III 98.11. kvarc – 3 650 t Capris
Libertas H 19.11. cts – 83 Petramarina
Skylark 20.11. betonsko željezo – 1 100 t Jadroagent
Ugurs 20.11. rebrasto željezo – 2 300 t Jadroagent
Vibora 21./22. glinica Jadroagent
York Valiant 21./22. cts Alianca
Dornum 22.11. 12 prstenova za vjetrenjače Alianca
Veerseborg 24.11. aluminij – 3200 / 3500 t Jadroagent
Iskandar 24.11. cts – 14 Jadroagent
Marina 01.12. ugalj – 72 823 t
AM Zenica 06.12. ugalj – 70 000 t Jadroagent

a ovaku u ovoj recesiji je cijeli 10 mjesec a dobit skromnih 12 mil kuna kako ce to tek izgledati nagodinu kad stignu rampe za busenje i tornjevi

ješ jedan blok od 7k kao i u pon., ako je i to kupio 1. onda je na 878kom do 25%+ i obveze objave ponude za preuzimanje

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

ponuda je tu po mome samo kako rekoh cilj je 50 plus 1 dionica e to je vec problem

znaju oni kako je Mol prosao sa Ino-m ovako Mol ima 49.14 posto Ine pa se postavlja pitanje vlasnistva,odluka i vodjenja kompanije ovako kad imas 50 plus jednu dionicu nema dvojbe tko je sef i kako se vodi firma

*snupy, za 50% treba izdvojiti 850kn+ da bi se uključili mirovinci iz dokapitalizacije jer teško da će oni ići ispod a i 51k radničkih je do ljeta 2016. pod lockupom

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ponuda za preuzimanje definitivno slijedi, jedino je pitanje hoce li ona biti samo formalnosti radi ili ce se njome pokusati doci do kontrolnog paketa od 50 %. Ovako agresivne kupnje sugeriraju da bi moglo biti ovo drugo sto znaci da ce ljestvicu morati podici jos vise.

znam ja da su MF kupovali po 850 prije 3 godine u svakom slucaju nevidim zasto bi im oni prodavali mozda i sami budu branilicijenu sjetite se samo INE kad je Mol dao ponudu na 2800 kuna nemojet ni zaboraviti stupanj inflacije u te tri godine,premiju kod pruzimanja orocenje,izmaklu dobit koji su mF mogli imati na ulozen novac

kratkorocno smo sigurno dole zbog spekulacija o ponderiranom prosijeku ali nekako nevjerujem da Rusi to imaju na brizi sa situacijom oko Ukrajne oni ce ici na 50 plus jedan sve ostlo je pat pozicija,navlacenje oko vodjenja ipak im j ovo izlaz na jadransko more.Ovo su moje pretpostavke nije nagovor nakupnju ni na prodaju dionica samo moje misljeneje

New Report

Close