LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jedno pitanje oko izvještaja ako netko zna, bilješke uz izvještaje su jako škrte i ne nude previše inofrmacija.

Kratkotrajna financijska imovina – depoziti, zajmovi i ostalo (AOP 056) 2012. 198 milijuna i 2013. 197 milijuna. Gdje su ta sredstva točno, pretpostavljam da su negdje oročena većinom ali ne mogu to nigdje naći crno na bijelo, čak ni u revidiranim izvještajima s popratnim bilješkama. Društva koja ulaze u konsolidaciju nemaju to na dugovnoj strani.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

ima sturo u prospektu lova je orocena u USD

Firma ima 200 milijuna u kešu, a cijela tržišna kapitalizacija je 288 milijuna, tko je tu lud… [emo_zacudjen]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

ovaj koji prodaje sto je imao 2700 kom sad mu je ostalo cca 900kom jer ovo mali su nalozi njegovi kad se to ocist tek tada mozemo gore do tada smo tu gdje jesmo ako bog da i malo nize

veliki nalog koji je trebao gurati male u mrezu gubi snagu ostalo mu je cca manje od 800 kom

Zanimljivo danas [emo_smijeh]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

e tko kupuje te kolicine

Tko sad izlazi?

da svi vide

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

već je prošlo 8000 komada?!

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


Tko sad izlazi?

Tko god da izlazi izgleda da nema problema s tim naumom, ovaj skida sve s aska..

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

lkpc 75% ukupnog redovnog prometa burze [emo_smijeh]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

New Report

Close