LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lansiranje u kratkom vremenu znači da se netko rješava dionice,tko je kupio na 500 i sad prodao lijepo je zaradio,za godinu i pol dolazi puno dionica na tržište,a i pitanje je kakva će tada bit situacija,sigurno neće biti bolja nego je danas,tako da sam ja skeptičan glede daljnjeg rasta,eto rita..pogodio sam da će narasti sa 500,a za dalje ne garantiram


lansiranje u kratkom vremenu znači da se netko rješava dionice,tko je kupio na 500 i sad prodao lijepo je zaradio,za godinu i pol dolazi puno dionica na tržište,a i pitanje je kakva će tada bit situacija,sigurno neće biti bolja nego je danas,tako da sam ja skeptičan glede daljnjeg rasta,eto rita..pogodio sam da će narasti sa 500,a za dalje ne garantiram

Kolega 20% dionica je odletilo u sekundi, ja mislim da kupac tih paketa ne može dočekati tren isteka radničkog locka.

od prije 2 mjeseca Mf mogu pojedino imati do 20posto u jednoj firmi novi je zakon stupio na snagu o Mf-vima cudim se da to neznate.sto setioce radnickih dionica o njima nema sta da brinete po meni se odvije promet na ovoj dionici vrlo brzo mozemo ocekivati javnu ponudu.Do kraja ovog tjedna ce se znati kupaca ili kupci paketa,tj koliko omaju u postocima dionca ali po meni ce do tada biti kasno jer ako stoje PPD budite sigurni da se nece zadovoljiti sa 49.9pct firme jer oni kupuju samo sto mogu kontrolirati koliko njima ako su oni kupili pakete vredi vlasnicki i kontrolni paket cemo skor vidjeti.E sad sutra ovo mora u korekciju po svim pravilima koliko duboku ali tipa skupljanje i mrcvarenje po par mjesece je vrlo malo vjerovatno iz razloga sto ce u sljedeca 3-4 dana biti mnogo jasnije tj biti ce poznati kupci kako su isle blok transakcije predmjevam da je javna ponudua vrlo blizu

ne želim špekulirati pa sačekajmo ime kupca. a kolega alt vi najbolje znate da radnici prodaju sastrane a to je činjenica….otvorite bilo koji oglasnik i POP eto prodavača lkpc….ali kako kaže kolega snupy bit ćemo pametniji za par dana.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

i zaboravih reći….tih 20% je prodala država….a država nam je inače poznata po pametnim gospodarskim potezima.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Još uvijek nema promjena na SKDD-u? Očekivao bi da će biti brže kada se uvede T+2

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Prvo plinarsko drušzvo Vukovar,kao što rekoh nisu mirovinci
http://zse.hr/default.aspx?id=53862
http://zse.hr/default.aspx?id=53861

Luka Ploče želi Luku Vukovar

Odakle je ono PPDV

sjediste im je u vukovaru

http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/prvo-plinarsko-drustvo-postalo-najveci-dionicar-luke-ploce/

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


sjediste im je u vukovaru

negdašnja Gazela se pretvorila u Tigra

čudi me da je ovaj mladi američki senator koji se brine za inu,zaboravio pitati kako to da su prodali luku ploče rusima?

možemo li mi sad kupiti recimo novorosijsk ili vladivostok.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close