LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To je transakcija od 1,8 milijuna kuna, sredstva se upravo prikupljaju.

kolege,

Aktivno sudjelujem na ZSE od 2007. a pratim i ulažem u mnoge,ali kakav će ovdje vatromet nastati, mislim da to ZSE još nije zabilježila.

Ovo nikako nije poziv na juriš, niti na kupnju niti na prodaju LKPC, isključivo moj stav

ako danas prođe ovih 2400 kom na 690, onda bi se moglo ostvariti malidionovo proročanstvo

danas nece sigurno kupnja je laga a ipak je rjec o 2500kom

moramo malo i dole cca 655-665

Malidion,
obicno smo se slagali u mnogocemu, a da ne spominjem kako smo i ja i vi vec dugo dionicari u LKPC i vjerojatno ste i vi kao i ja jos uvijek u minusu. Ali ne slazem se s vama kada govorite o vatrometu. Za sada se promijenilo jedino da drzave vise nece biti medu dionicarima sto je svakako izvrsno.
Na zalost, uprava koja vodi LKPC je jos uvijek ista. Dokazali su da ih nije briga za dionicare odnosno vlasnike, dokazali su sramnim izvjestajima gdje svaki sljedeci kvartalni nema blage veze s prethodnim da im je bitnija sminka od stvarnog stanja itd.
Na zalost, ponavljam, glavni problem je uprava i dok ona ne ode mislim da nece biti spektakularnog vatrometa kakvog prizeljkujete.
Dionicar sam LKPC (12% u portfelju) i zelja mi je da dionica raste.

kakve veze ima slaba kupnja, kad je gotovo sve prošlo po asku?

Najveći promet na burzi danas [emo_smijesak]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

maknuo se i onaj sa 690….više je prodao od tog naloga nego je skupio ispod njega [emo_beztona]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

ipak strašilo se maknulo!

Mislim da mirovinci nisu bili kupci državnog paketa LKPC jer se ne bi skrivali iza Hypa nego bi to već bio javni podatak,a uostalom niti ne znam mogu li biti toliko izloženi u jednoj dionici. Kako je država bez problema prodala svoje pakete, mislim da je i za nju kupac poželjan,a ako je poželjan državi moguće je da je poželjan i mirovincima i njihovoj mogućoj prodaji svojih paketa. Sve je moguće,ali mislim da cijena ne može više pasti barem ne znatno.

1. CERP/REPUBLIKA HRVATSKA 47.054 11,12%
2. AZ OMF kat. B 41.536 9,82%
3. CERP/HZMO 37.493 8,86%
4. PBZ Croatia Osiguranje OMF kat. B 34.780 8,22%
5. PBZ D.D. 22.099 5,22%
6. AZ Profit 21.108 4,99%
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 11.620 2,75% + 1.034
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 11.300 2,67%
9. MESNA INDUSTRIJA BRAĆA PIVAC D.O.O. 10.712 2,53%
10. PBZ D.D. 9.686 2,29%

New Report

Close