LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@galija

Ovo dobro zboriš…No, da li je ikada netko odgovaro za takve stvari kod nas….Ja se ne sjećam….

pa neće kmeri vječno biti na vlasti.pitat će netko i za lkpc,a i za blje prije toga

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


Nije mi jasan ovaj Raiffeisen kupio po 850 u dokapu iako je interes bio puno veći od ponude i sada to sve proda od 450 do 600 i nikome ništa ako se tako zarađuje za mirovine njihovih osiguranika jadna im majka.

Istraturist su kupovali od 300,xx i mislim predali Zabi na 156,xx, u Nexe su (u)bacili 130 mil. kada je Zaba već odbila uzeti nove obveznice, čudni su, ne bih s njima mirno čekao mirovinu, kao da namjerno gube

moguće da su rusi kupili preko prvog plinarskog društva.ruski igrač pejnović izgleda odredio posao. mislim da se u buzinu u centrali za balkan upalilo crvna lampica,bit će svašta.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

ima li tko mogućnost vidjeti novi top 10?

kolege,

kupac ima obavezu izvjestiti o kupnji….čini mi se uroku od tri dana. Zar ne? Ako netko može prenijeti kakav je danas ask/ bid

tako je najkasnije do petka navecer

Treba očistit prvo ovo s aska do 650,00 kn… nakon toga su nalozi na prodaji postavljeni prilično konzervativno [emo_smijesak]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

po meni propustamo bitno a to je tko je kupio u blok transakciji prije dva dana to ce biti vidljivo danas sto se tice top 10 ako nebude promjena velika vjerovatnost da je kupio ili kupila osoba koja stoj iz Hipa ako je to tako onda cemo imati i ponudu za preuzimanje prvo na 25posto to je moje misljenje

ppd-gazprom 100% kupio. ne znam zašto se ovaj paket prodavao preko burze a ne na natječaju.Trebali su SPO napraviti i svima omogućiti da kupe paketić dionica. strateški bitnu luku su prodali za 50 milijuna kuna,ovo je za ginisovu knjigu rekorda gluposti.i za remetinac

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Najbitnije je da je ova kvazi država konačno izašla iz LKPC. Nadajmo se da će u narednom periodu konačno novi vlasnici škartirati upravu i početi raditi kako spada.
Ako krenemo računati koliko je štete počinjeno za proračun i nama samima kao poreznim obveznicima nećemo daleko stići. Kada i ako cijena dionice znatno poraste u narednom periodu imat ćemo prilike slušati dovoljno o teorijama zavjere. Ne kažem da nisu istinite u ovom slučaju (alternativa je jedino neograničena glupost i nesposobnost što i nije teško za prihvatiti imajući u vidu profil svih vladajućih garnitura do sada koje o ekonomiji pojma nisu imale) ali pustimo to sada…

kako nema promjena u top 10 a morale bi biti vidljive sa obzirom na to da je oslo 1.5pct firme prije dva dana i da je namira T plus 2 nije tesko zbrojiti tko je kupio te dionice kako god sutra sam na bidu pa kud puklo, da zaigramo taj Ruski rulet

New Report

Close