LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako je pod skrbnickim racunima Hipa jedan te isti vlasnik mozemo ocekivati skupljanje i pretumbacije do 25 posto naime sa dobrom ponudom mogu steci 50 plus jednu dionicu naime ono sto se slazem sa tobom cjena za kikiriki a da bude apsurda jos vecega danas nece niko ni po 575kn

radnici imaju lock up i drze oko 12 posto firme ili ti 51 000 dionica

Federacija BiH je u rujnu ove godine ostvarila izvoz vrijedan 529 milijuna KM, što je za 110 milijuna KM više nego u kolovozu, odnosno za 73 milijuna KM ili 16,1% više u odnosu na rujan prošle godine.

U rujnu je ostvaren uvoz vrijedan 927 milijuna KM, što je za 85 milijuna KM više u odnosu na kolovoz, tj. za 78 milijuna KM više u odnosu na rujan 2013. Trgovinski deficit FBiH u rujnu iznosi 398 milijuna KM, a najvažniji trgovinski partner BiH i dalje je Njemačka, potom Hrvatska, Italija, Srbija, Slovenija i Turska. Međutim, prema ocjeni ekonomskih stručnjaka koje navode Nezavisne novine, najveći uvoznici u BiH upravo su i najveći izvoznici.

U tim poslovima, kažu, BiH daje samo radnu snagu i mali dio domaćih sirovina, dok sve ostalo otpada na uvoz. BiH, dakle, nema dovoljno repromaterijala za proizvodnju, te je prisiljena na uvoz i preradu u zemlji. Tako su se između deset najvećih uvoznika-izvoznika iz BiH našli Optima grupa, Prevent, Global Ispat-Koksna industrija, ArcelorMittal, Aluminij i drugi. BiH najviše uvozi sirovu naftu i gorivo, dok se najveći izvoz ostvaruje na dijelovima za autoindustriju (Prevent) i nisko obrađenim sirovinama iz sektora rudarstva.

Najveći izvoznici.
i to prodavati po 600kuna nesto sto ima kesa po dionici 530 kuna nonsens

malo me vuce na prodaju INE za 505mil sa crtom no dobro nama nevredi ni 575 po danasbjem danu mozd ce nekom vise vrijediti za 2 godine

neki su nestrplivi da se rješe ispod cijene.ili imaju neku bolju priliku.na dražni je išlo i po 616,pa valjda kupac zna što radi

PPD

E sad će nam se polako priključit buregdžije…

izgleda da idemo na 1300 nazad.riješili su paket od države sad treba vratiti dionicu na realne vrijednosti.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

nitko ne komentira prijavljenu transakciju 6 480 kom po 630 kn??!!

prodavač se estoko zeznuo,ili dobrovoljni fondovi prenose na obvezne mirovinske pakete koje su im čuvali.

nadam se da će jednog dana netko odgovarati za ovu sramnu prodaju cerpa i ispuštanje zlatne dionice u lkpc.nadam se da je kupio netko iz sarajeva ovaj paket

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

mi smo poznati kao mazohisti prodajemo jeftino a kupujem sto skuplje

Nije mi jasan ovaj Raiffeisen kupio po 850 u dokapu iako je interes bio puno veći od ponude i sada to sve proda od 450 do 600 i nikome ništa ako se tako zarađuje za mirovine njihovih osiguranika jadna im majka.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

New Report

Close