LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Aukcija još nije gotova….

pa koliko to traje

vec je trebala biti kakva obavjest ako je pocelo 11-12h pola dva je

da oni 2 sata ako je po kolegi Flayeru tad pocelo licitiraju 4 paketa

kolega,

pa čemu nervoza, kao što smo i znali prošla su sva četri paketa.
Zanimljivije će biti vidjeti tko su vlasnici i koja je cijena postignuta….
Srdačan pozdrav

Ipak nije bilo do 12 kako sam prvotno rekao nego još kasnije …no završilo je to sam siguran . Po mojem saznanju sve je prodano i cija na paketa je mislim išla preko 600

Pa nije to baš tajna a stalno se nešto mistificira. Ponuda na dražbi je bila 4 paketa uz uvjet sve ili ništa.

Prijaveljene transakcije: 4
Ukupno u kunama: 51.111.416,00
Ukupno dionica: 84.547
Prosjek: 604,53 kn

U svakom slučaju pozitivno za dionicu i burzu općenito, dokaz da država može napraviti nešto kada se tržištu prepusti da odredi cijenu, naravno uz uvjet da su zahtjevi razumni. Nadajmo se još samo da je kupac netko koga zanima dugoročni razvoj pa da konačno počne ozbiljan razvoj potencijala ili barem ono što je od njega ostalo

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Evo i rezultata….

najmanja cijena po kojoj je prošo je 589…a najveća 616 kn

Biti će zanimljivo vidjeti da li je riječ o fondovima ili jednom kupcu koji nema veze sa njima. Pod pretpostavkom da su tri transakcije preko Hypo-a za istog kupca dobivamo novog najvećeg dioničara sa udjelom 14,99 % i u tom slučaju biti će zanimljivo da li će ostati na skrbničkom ili otkriti identitet.

Ne pratim baš ovu dionicu, da li su se javljali neku kupci da su im interantni paketi?

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

biti ce interesantno tko se krije iza Hipo banke

po logici stvari, vrlo vjerovatno jedan te isti kupac.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/261331/Default.aspx

hoće li i radi ovoga uskok raditi i nedjeljom kao za bandića?

odreći se kontrolnog vlasničkog udjela u tvrtci koja kontrolira stratešku i jedinu luku za cijelu bih,i to za kikiriki koji je već potrošen za nove audije i tajnice.je li u ovoj državi ima itko u vlasti a da nije domaći izdajnik?

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close