LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nek ih prodaju kako žele, samo da se država makne iz vlasništva, zainteresiranih kupaca sigurno bude.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


zainteresiranih kupaca sigurno bude.

obzirom na loše poslovanje i krizu u BiH ne treba biti veliki optimist, ako svoje uspiju uvaliti po 500 kn puna šaka brade, ali ne vjerujem da će dobiti toliko

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!



Konačno! [emo_smijeh] [emo_smijesak]

http://zse.hr/default.aspx?id=51965

neće ih valjda rasprodavati preko burze kao belje, ddjh i sl.!?!? [emo_vrtimise]
[/quote]

U obavjesti stoji “…na uređenom tržištu kapitala….”. S obzirom da je ZSE sve osim uređenpg tržišta postoji nada da će prodati na nekoj drugoj burzi ;))))


obzirom na loše poslovanje i krizu u BiH ne treba biti veliki optimist, ako svoje uspiju uvaliti po 500 kn puna šaka brade, ali ne vjerujem da će dobiti toliko

Ne sikiraj se…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

obzirom da treuntno firma ima samo 542kn keša po dionici + ostatak BV
(BV 888kn/share)- mali dug + biznis, mislim da bi drzava mogla naci kupca koji će platit značajno više nego je cijena na burzi.
ali kakvog “sposobnog” premijera imamo, ništa me ne bi začudilo.

Ozren, đe' kombo?

Taj keš na računu na koji vi računate nije nikada zarađen nego pao s neba dokapom. Trebao je poslužiti za unapređenje poslovanja ali pošto nema ni poslovanja a kamoli unapređenja, lovica se topi kao kocka leda na suncu. Postojeća uprava, okruženje i perspektiva luke su izrazito loši, država prodaje pod “moram” dio koji ne donosi upravljačka prava … Dragi moji, luka je zaostali lokalni, socijalistički mastodont, spalionica tuđeg novca kojim se potkusuravaju lokalni močnici i političari. Moglo bi tu biti daj što daš.

nebitno odakle je lova, nek ju je donio Arap i zaboravio na računu, ili da su ukrali od Sanadera, ili zaradili u znoju lica svog, činjenica je da je lova na računu i da za 530kn kupujete 888kn BV od toga 550kn keša.
kakva je uprava i šta rade, nemam pojma, znam da su prije zarađivali solidno, koliko vidim, bilo je par godina kad je zarada iznosila i po 67kn/share, što nije malo.
u zadnjih 6 god, više su zaradili nego što su izgubili, tako da vam ne stoji da se lova topi.

a šta će zaista na kraju biti, nemam pojma, niti me pretjerano zanima, možda i propadnu, možda ih zatrpa odron, ali ovo gore su trenutne činjenice.
pozdrav

Ozren, đe' kombo?

Kada procjenjuješ tvrtku, slično kao i čovjeka, nije da nije bitno jeli zaradio 10 miliona kuna ili ih je dobio na lotu.

i te kako je bitno odakle je lova…da je nisu dobili dokapom, sad bi na računu imali 0 ili minus

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!


nebitno odakle je lova, nek ju je donio Arap i zaboravio na računu, ili da su ukrali od Sanadera, ili zaradili u znoju lica svog, činjenica je da je lova na računu i da za 530kn kupujete 888kn BV od toga 550kn keša.
…a šta će zaista na kraju biti, nemam pojma, niti me pretjerano zanima, možda i propadnu, možda ih zatrpa odron, ali ovo gore su trenutne činjenice.
pozdrav

Što ako je lova ili ti po naški novac namaknuta dokapitalizacijom oročena i praktično zamrznuta obavezom kupovine opreme za novi terminal koju luka kao koncesionar treba nabaviti.

Nije mi jasno zasto uopce gubite vrijeme razglabajuci o tome odakle lova. Uprava je katastrofalna, ne znam da li postoji itko ovdje tko misli suprotno neovisno o tome je li dionicar ili nije. I tako katastrofalna izgleda da ne moze vise napraviti preveliku stetu jer prateci konstantan promet kroz luku izgleda da je u porastu i da ce polugodisnji rezultat biti dobar. Ovih 20 % koje prodaje propala drzava je odlicna stvar. Mozda se konacno stvari pomaknu s mrtve tocke.

S obzirom da će se dionice najvjerojatnije prodavati u javnoj dražbi preko ZSE biti će zanimljivo vidjet koja cijena će biti postignuta za cijeli paket.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close