LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


gogo1: ” golubv: ” goran9141: ” Ma najveće turbulencije smo preživjeli (nadam se) i sad bi cijena, do svima željno iščekivanog datuma, trebala samo rasti. Pitanje je do koje čemo brojke doći, međutim osobno očekujem ugodan prvi mjesec [wink] Volio bi čuti mišljenja ostalih forumaša oko koje cijene očekujete da će se kretati cijena dionica nakon dana na koji je potrebno posjedovati dionice da bi se sudjelovalo u dokapitalizaciji??? ” quote=goran9141] Ma najveće turbulencije smo preživjeli (nadam se) i sad bi cijena, do svima željno iščekivanog datuma, trebala samo rasti. Pitanje je do koje čemo brojke doći, međutim osobno očekujem ugodan prvi mjesec [wink] Volio bi čuti mišljenja ostalih forumaša oko koje cijene očekujete da će se kretaticijena dionica nakon dana na koji je potrebno posjedovati dionice da bi se sudjelovalo u dokapitalizaciji??? ” Evo prognoze: Na dan 21.01.2008 cca.7000k,na dan 22.01.2008 cca.4400k.Dobronamjerno bi upozorio sve koji namjeravaju sudjelovati u dokapitalizaciji ,da ne uzimaju 25.01.2008 zdravo za gotovo.To je datum koji uprava predloži i on ja uglavnom prihvačen od strane Hanfe,ali Hanfa može i smije taj datum promjeniti na nači da dokap.odobri a kao dan D važi dan odluke hanfe.Događa se rijetko,mislim da zadnji put sa VABA bankom,ali se ipak događa. [proud] ” imaš pravo rijetko se događa..zadnja dokapitalizacija Uljanik plovidbe je protekla u redu..datum koji je najavljen Hanfa je u slučaju Uljanik plovidbe odobrila. Nego, zašto je sjednica Luke Ploče u subotu??? Da li je još kod koje tvtke bio takav slučaj???
gogo1, upitna je ta dokapitalizacija zar ne? Osobno znam neke ljude koji su i nakon onih tekstova u businessu, tvrdili da će dokapa biti , jučer ih piotam kako stoje stvari, veli prodali smo. Pitam zar sve pa kad? Kakvo je stanje , jestre li vi uopće na čisto sa time hoče li ili ne biti dokapa u ovakvom obliku, ( uključila se država ili ne? ). Naime, malo mi je čudno da je ova grupica poznanika izašla, obično su upučeni.. [undecid]
[/quote]

kolega plavi..sve je moguće..i više me ništa ne bi iznenadilo…a ako me osobno pitaš….vjerujem u dionicu Luke Ploče i zadržati ću je bez obzira da li će dokapitalizacije biti ili ne

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Stvarno mi je pun kufer neimenovanih izvora u vladi, grupica prijatelja i sličnih sr..a prilikom komentiranja ove dionice.

Tko su tvoji dobro upućeni poznanici – ili reci ili nestani.

I ako rečeš otkud znamo da je to što ti govoriš istina, tako da u biti nije ni bitno, stoga te molim da se suzdržiš od sličnih neargumentiranih gluposti.


gogo1, upitna je ta dokapitalizacija zar ne?
Osobno znam neke ljude koji su i nakon onih tekstova u businessu, tvrdili da će dokapa biti , jučer ih piotam kako stoje stvari, veli prodali smo.
Pitam zar sve pa kad?
Kakvo je stanje , jestre li vi uopće na čisto sa time hoče li ili ne biti dokapa u ovakvom obliku, ( uključila se država ili ne? ). Naime, malo mi je čudno da je ova grupica poznanika izašla, obično su upučeni..

Kolega plavi, možete li malo detaljnije pojasniti svoju prvu upitno-potvrdnu rečenicu?
Čemu spekulacije temeljem dječjih priča tipa “sreo sam prijatelja koji radi kao fond-menadžer (ili je u vladi) pa mi je rekao…”?
Možda želite jeftino dokupiti? Pa to vam nije teško jer, evo sad imate 50 kom. ispod 5,6k, što Vam je vrlo povoljno!
Btw, znam puno osoba koji su u i oko Luke (dakle tamo gdje su info), a podigli su raznorazne kredite, ne gledajući na iznos kamata, i sve su uložili baš u ove dionice jer su sigurni da će dokapitalizacije biti, ali i da je vrijednost tvrtke neupitna. I Vi jako dobro znate da se u poslovnom smislu BiH tek budi, a kad dostignu našu razinu gospodarskog rasta, vrijednost dionice Luke će zacijelo biti nekoliko puta veće od sadašnje.
Zato kolega savjetujem KUPITE, ne oklijevajte, ali i ne unosite nemir svojim insinuacijama.
Mi već odavno znamo tko to radi puno bolje od Vas. [cool][thumbsup]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

gogo1, upitna je ta dokapitalizacija zar ne? Osobno znam neke ljude koji su i nakon onih tekstova u businessu, tvrdili da će dokapa biti , jučer ih piotam kako stoje stvari, veli prodali smo. Pitam zar sve pa kad? Kakvo je stanje , jestre li vi uopće na čisto sa time hoče li ili ne biti dokapa u ovakvom obliku, ( uključila se država ili ne? ). Naime, malo mi je čudno da je ova grupica poznanika izašla, obično su upučeni.. [undecid]

Kolega plavi, ovo je bilo nepotrebno. Naime, uopće ne ulazim u to da li ta grupica postoji, da li su to tvoji poznanici, da li su izašli, koliko su upućeni, i da li ti ovo (zlo)namjerno pišeš, ali, složit ćeš se valjda i sam, ovo može napisati bilo tko na bilo kojoj dionici, i imat će istu (nikakvu) težinu. Zar ne?

Kolega plavi, ako si se upustio u ulaganje u dionicama tako da pratiš što neko drugi radi ili priča, onda ti savjetujem da ulažeš preko nekog fonda. Ako nisi siguran u dionici LKPC, onda prodaj što prije pa ćeš biti miran.

OK, priznajem da ova formulacija rekla kazala i nije baš primjerena, pa molim da zanemarite post, isprika sa moje strane.
Ne mislim kupovati niti kupujem, od početka sam bio upučen u stanje stvari , kao i u to da proces sa dokapitalizacijom neće ići samo tako, odnosno da ništa nije sigurno.
Sretno dioničarima,

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


kolega plavi..sve je moguće..i više me ništa ne bi iznenadilo…a ako me osobno pitaš….vjerujem u dionicu Luke Ploče i zadržati ću je bez obzira da li će dokapitalizacije biti ili ne

Jedino što je izvjesno da ako dokapitalizacije ne bude ili bude u bitno drugačijim uvjetima, to će negativno utjecati na cijenu na burzi.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Kolega plavi, ako si se upustio u ulaganje u dionicama tako da pratiš što neko drugi radi ili priča, onda ti savjetujem da ulažeš preko nekog fonda. Ako nisi siguran u dionici LKPC, onda prodaj što prije pa ćeš biti miran.

Uh, hvala na savjetu.
[shocked]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Osobno znam neke ljude koji su i nakon onih tekstova u businessu, tvrdili da će dokapa biti , jučer ih piotam kako stoje stvari, veli prodali smo.
Pitam zar sve pa kad?
Kakvo je stanje , jestre li vi uopće na čisto sa time hoče li ili ne biti dokapa u ovakvom obliku, ( uključila se država ili ne? ). Naime, malo mi je čudno da je ova grupica poznanika izašla, obično su upučeni..
[undecid]


Kol. plavi, svi mi imamo neke svoje izvore informacija, međutim na kraju ti ostaje samo tvoja vlastita procjena koju pak temeljiš na činjenicama!
Jedna od tih činjenica ti je izjava kap. Pavlovića obj. u Sl. Dalmaciji na osnovu koje možeš vrlo mnogo zaključiti:

•• Nama je oduzeta sva imovina stvaranjem Lučke uprave i nemamo što založiti da bismo dobili kredite. Luke Koper i Bar uopće nemaju lučke uprave, a u Luci Rijeka država je izgradila terminale i kupila dizalice.

Također po ugovoru sa Svj. bankom LP se ne smije dodatno zaduživati!

Što mislite poštovani kolege , koji način LP može prikupiti toliko joj potreban sviježi kapital![proud]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Jedino što je izvjesno da ako dokapitalizacije ne bude ili bude u bitno drugačijim uvjetima, to će negativno utjecati na cijenu na burzi.
[/quote]

Nije ni to neki problem,jer će se luka razvijati i bez dokapitalizacije ,dokap iznosi samo 10% od iznosa koji se investira u LKPC do 2011g.Sigurno da če cijena osjetno pasti na kratki rok,ali će se brzo oporaviti,obzirom na razvoj.A do 2011 imat će duple kapacitete,što po mojoj seljačkoj logici znači najmanje dupla cijena dionice.Znači i u najcrnijoj varijanti ovo je dobra investicija za slijedeče 4g.[proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


OK, priznajem da ova formulacija rekla kazala i nije baš primjerena, pa molim da zanemarite post, isprika sa moje strane.
Ne mislim kupovati niti kupujem, od početka sam bio upučen u stanje stvari , kao i u to da proces sa dokapitalizacijom neće ići samo tako, odnosno da ništa nije sigurno.
Sretno dioničarima,


Jedino što je izvjesno da ako dokapitalizacije ne bude ili bude u bitno drugačijim uvjetima, to će negativno utjecati na cijenu na burzi.
[/quote]

Jedino što je izvjesno jest to da ste Vi kolega jako zainteresirani za kupnju ove dionice, ali to ne želite javno priznati.[embarass]
Vaša gornja tvrdnja uopće nije točna jer svaka vrijednosnica ima svoju cijenu bez obzira što Vi o njoj mislili No, kada ste već tu i pratite nas (“od početka ste bili upučeni u stanje stvari”) recite nam što mislite kolika bi bila tržišna vrijednost LKPC danas, bez najave dokapitalizacije i para sličnih utjecaja?
Ili još kraće, koliko će vrijediti dan nakon održane Skupštine, 26.1.2008.?
Dajte, kad je već sve ovako blagdanski ‘dosadno’, slobodno iznesite svoje mišljenje?![yawn]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Kolega Barbosa, hvala!!!!![thumbsup]

New Report

Close