LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Svakako proučiti količinu na asku do 1000KN, ne kažem da količina na prodaju neće doći ali ipak mislim da izgleda baš simpatično.

U odnosu na LKRI debelo podcijenjeno, samo kreće valorizacija vrijednosti i potencijala. Trebala bi na 1000 kuna da bi se izjednačila sa LKRI.
Samo 750 dionica ukupno na prodaji, 3:1 za kupnju.
[/quote]

Postoji nalog na 1000 kom. na 390 kn. Ma molim vas lijepo!!!
Inače, da, podcijenjeno je, ali po meni, plafon rasta je negdje na 700-800, i to u doglednoj budućnosti, uz oporavak prometa. Za više od toga potreban je jak porast prometa, a o pretkriznim razinama od 6-7 tisuća kn ne treba niti razmišljati. Bilo jednom i neće se ponoviti.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



Svakako proučiti količinu na asku do 1000KN, ne kažem da količina na prodaju neće doći ali ipak mislim da izgleda baš simpatično.

U odnosu na LKRI debelo podcijenjeno, samo kreće valorizacija vrijednosti i potencijala. Trebala bi na 1000 kuna da bi se izjednačila sa LKRI.
Samo 750 dionica ukupno na prodaji, 3:1 za kupnju.
[/quote]

U odnosu na LKRI je uvijek bila podcijenjena barem za 50%, gledajući fundamente naravno, tako da taj podatak nije nikakva novost. Inače, ovi podaci koji se konstantno iznose o količinama na bidu i asku su totalno bezvezni i ne služe ničemu. Da sam tome pridavao pažnju ne bih prije ovog rasta kupio niti jednu dionicu ispod 440.

ako prodje ovu granicu od 500 onda se ipak naziru neki normalniji pragovi
ali na grobexu nista nije sigurno

Postanite Eu-robovi

zbog čega se nebi mogli ponovno ostvariti nivoi od 5000 -6000 kuna ,ali pri tom ne mislim kroz pet godina , poslije se nadam da hoće ………..zbog čega ne , zar se BiH neće razvijati ali i ostale zemlje i ne samo ex jugoslavije ,što će povećati i promet , veći promet veća zarada……………

Današnji interes za dionicom je bio impresivan. Možda su luke počele pratiti brodare i BDI?


ako prodje ovu granicu od 500 onda se ipak naziru neki normalniji pragovi
ali na grobexu nista nije sigurno

pred par mjeseci već je bio ovakav skok do 520-530 kn, a onda je polako otklizala nazad na cca 430 kn

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Kako je dobro vidjeti te opet, našu luku, kao u ona dobra,dobra stara vremena.

Jao kako malo fali da se vrate oni dani iz 2006. i 2007. kad sam palil komp a ono 10-15% plusa svaki tjedan?Neka polako ali smatram da je Luka ploče dotaknula svoje dno i da hrabrim koracima nepokolebljivo kreće prema naprijed!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Izgleda da je netko shvatio koliko je ova dionica jeftina i koliki je potencijal ove firme i njezinog položaja.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

cestitke investitorima koji su usli ne tako davno na 430[emo_palacg]

bit će da su rezultati poslovanja fantastični čim je LKPC skočila +100 kn? ili su možda otkrili naftne izvore u luci??? [emo_plazi]

Puno investitora mijenja burzu i kockarnicu pa od velikog adrenalina ne vide ovakve prilike ovo je i sada na ovim cijenama čisti zicer na kome se ne može izgubiti.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

hvala…ali još sam daleko od prosjeka [emo_namigusa]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

New Report

Close