LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

22 MILIJUNA KUNA ZA KAMENI MATERIJAL

Vaš link …

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

kolege,
Gradnju tvornice Bio dizela u Luci Ploče koja treba biti gotova u 2014 godini, investira tvrtka Biom.
Ugovor o izgradnji je potpisan, a vrijednost investicije je 6.3 milijuna eura.
Vlasnik gore navedene tvrtke je Robert Kovač.

eto malo vijesti za one koji još uvijek rade do kasno u ovo predblagdansko vrijeme [emo_smijesak]

rovadC, 24.12.2013. u 18:32
Jedan od važnijih projakta za Kinu je Luka Ploče. Radi se o luci u kojoj interese ima i BiH, i koja je željeznicom kroz BiH povezana s Lukom Vukovar. Roba se time transportira u srce Europe. Takva roba bi šest dana ranije stizala na odredište i troškovi bi bili 40 posto niži, otkriva Rendulić.

više na:
Vaš link …[/url]

da li netko zna je li ona pretumbacija između ZABE i povezanih društava gotova stvar ili se tu krije netko drugi?

Iako je zadnjih nekoliko mjeseci izašlo prilično mnogo dobrih vijesti za nas dioničare LKPC, ovdje postoji dosta onih koje cijena dionice od 440 kn očito zadovoljava tako da rasta baš i nema. Ja sam u tom razdoblju na cijeni između 455 i 435 kn gotovo poduplao broj dionica LKPC. Evo i danas sam nešto sitno kupio na 437 kn. Godina bi prema svemu sudeći trebala završiti u pozitivi. Očekujem dobit od nekoliko mil kn. Rečeno je (iako treba to uzeti s malom rezervom jer nije službeni podatak) da je povećanje prometa ove godine 5% u odnosu na prošlu, a najave su da bi sljedeće godine trebalo biti povećanje prometa od gotovo 20%. Ono čemu sam se nadao u ovoj godini, a to je da će vlasnici smijeniti upravu i Pavlovića na njenom čelu se nažalost nije dogodilo pa se moje želje prenose u sljedeću godinu. Znam da mnoge ne zanima (možda samo one koji su ovdje toliko dugo kao i ja pa imaju slične glavobolje) ali meni je LKPC u portfelju 12,5%, a prosječna cijena spuštena na 795 kn/dionici.
Svim dioničarima želim sve najbolje u 2014.

Evo sam i ja danas poklopio nešto dvoznamenkasto….također sve najbolje u 2014 svim dioničarima lkpc.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

kolege,

nadam se da za dobre zelje u Novoj 2014. godini nije kasno, a ujedno želim apostrofirati podatak jučer objavljen da je prihod Luke Ploče u 2013. bio 5% viši nego 2012.
Proces restrukturiranja i isplate otpremnina zaposlenicima koji su visak se takodjer nastavlja


kolege,

nadam se da za dobre zelje u Novoj 2014. godini nije kasno, a ujedno želim apostrofirati podatak jučer objavljen da je prihod Luke Ploče u 2013. bio 5% viši nego 2012.
Proces restrukturiranja i isplate otpremnina zaposlenicima koji su visak se takodjer nastavlja

Da će prihod biti veći oko 5% je neslužbeno objavljeno još krajem godine zajedno s očekivanjima uprave da će prihodi u 2014. rasti oko 20%. Mislim, ja im ništa ne vjerujem ali evidentno je da se promet u luci u trećem kvartalu povećao, a vidim da je i početak ove godine jako obečavajući.

Svakako proučiti količinu na asku do 1000KN, ne kažem da količina na prodaju neće doći ali ipak mislim da izgleda baš simpatično.

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!


Svakako proučiti količinu na asku do 1000KN, ne kažem da količina na prodaju neće doći ali ipak mislim da izgleda baš simpatično.

U odnosu na LKRI debelo podcijenjeno, samo kreće valorizacija vrijednosti i potencijala. Trebala bi na 1000 kuna da bi se izjednačila sa LKRI.
Samo 750 dionica ukupno na prodaji, 3:1 za kupnju.

ko to prodaje?

nestala prodaja?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close