LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma najveće turbulencije smo preživjeli (nadam se) i sad bi cijena, do svima željno iščekivanog datuma, trebala samo rasti. Pitanje je do koje čemo brojke doći, međutim osobno očekujem ugodan prvi mjesec [wink] Volio bi čuti mišljenja ostalih forumaša oko koje cijene očekujete da će se kretati cijena dionica nakon dana na koji je potrebno posjedovati dionice da bi se sudjelovalo u dokapitalizaciji???

quote=goran9141]
Ma najveće turbulencije smo preživjeli (nadam se) i sad bi cijena, do svima željno iščekivanog datuma, trebala samo rasti. Pitanje je do koje čemo brojke doći, međutim osobno očekujem ugodan prvi mjesec [wink] Volio bi čuti mišljenja ostalih forumaša oko koje cijene očekujete da će se kretati cijena dionica nakon dana na koji je potrebno posjedovati dionice da bi se sudjelovalo u dokapitalizaciji???
[/quote]

Evo prognoze:
Na dan 21.01.2008 cca.7000k,na dan 22.01.2008 cca.4400k.Dobronamjerno bi upozorio sve koji namjeravaju sudjelovati u dokapitalizaciji ,da ne uzimaju 25.01.2008 zdravo za gotovo.To je datum koji uprava predloži i on ja uglavnom prihvačen od strane Hanfe,ali Hanfa može i smije taj datum promjeniti na nači da dokap.odobri a kao dan D važi dan odluke hanfe.Događa se rijetko,mislim da zadnji put sa VABA bankom,ali se ipak događa.
[proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


goran9141: ” Ma najveće turbulencije smo preživjeli (nadam se) i sad bi cijena, do svima željno iščekivanog datuma, trebala samo rasti. Pitanje je do koje čemo brojke doći, međutim osobno očekujem ugodan prvi mjesec [wink] Volio bi čuti mišljenja ostalih forumaša oko koje cijene očekujete da će se kretati cijena dionica nakon dana na koji je potrebno posjedovati dionice da bi se sudjelovalo u dokapitalizaciji??? ” quote=goran9141] Ma najveće turbulencije smo preživjeli (nadam se) i sad bi cijena, do svima željno iščekivanog datuma, trebala samo rasti. Pitanje je do koje čemo brojke doći, međutim osobno očekujem ugodan prvi mjesec [wink] Volio bi čuti mišljenja ostalih forumaša oko koje cijene očekujete da će se kretati cijena dionica nakon dana na koji je potrebno posjedovati dionice da bi se sudjelovalo u dokapitalizaciji???
Evo prognoze: Na dan 21.01.2008 cca.7000k,na dan 22.01.2008 cca.4400k.Dobronamjerno bi upozorio sve koji namjeravaju sudjelovati u dokapitalizaciji ,da ne uzimaju 25.01.2008 zdravo za gotovo.To je datum koji uprava predloži i on ja uglavnom prihvačen od strane Hanfe,ali Hanfa može i smije taj datum promjeniti na nači da dokap.odobri a kao dan D važi dan odluke hanfe.Događa se rijetko,mislim da zadnji put sa VABA bankom,ali se ipak događa. [proud]
[/quote]

imaš pravo rijetko se događa..zadnja dokapitalizacija Uljanik plovidbe je protekla u redu..datum koji je najavljen Hanfa je u slučaju Uljanik plovidbe odobrila.
Nego, zašto je sjednica Luke Ploče u subotu???
Da li je još kod koje tvtke bio takav slučaj???

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Di si pročitao da je sjednica u subotu, i kakva to sjednica?!

Nego, zašto je sjednica Luke Ploče u subotu???
Da li je još kod koje tvtke bio takav slučaj???

Skupština je sazvana za 25.1.2008., znači petak


Di si pročitao da je sjednica u subotu, i kakva to sjednica?!

stock..mala greška..radilo se o datumu izvanredne skupštine 25.01.2008…brzinski mi se učinilo da pada u subotu..sorry

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Sada kada smo se oporavili od šokova koje nam je priredio izkompleksirani novinarčić , formiranje vlade slj. tjedan, brdo pozitivnih informacija o LP ..vrlo vjerojatna mi se čini opcija 1,4 + 2,2 kom na svaku jednu dionicu LP

Dali mi neko može pojasniti ovo šta piše??
Šta to znači da bi ja mogao dokupiti 1,4-2,2kom na svaku dionicu koju posjedujem??[huh]
I ako je, jel to po dosta povoljnoj cijeni???[shocked]

Dali mi neko može pojasniti ovo šta piše?? Šta to znači da bi ja mogao dokupiti 1,4-2,2kom na svaku dionicu koju posjedujem??[huh] I ako je, jel to po dosta povoljnoj cijeni???[shocked]
[/quote]

Gle,najbolje ćeš shvatiti ako pročitaš sve postove unazad tri mjeseca.Nakon toga nečeš imati pitanja.[thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Rekord ‘Luka Ploče’
ulovila rezultate osamdesetih
Prometom od 4,2 milijuna tona Luka Ploče dosegnula je prijeratne rezultate i to bez poslova za BiH Steel iz Zenice
piše Ante Šunjić
Luka Ploče d.d. ove će godine ostvariti promet od 4,2 milijuna tona i tako dostići rekordne osamdesete godine prošloga stoljeća. Prvi čovjek najvećega privrednoga subjekta po broju zaposlenih u Dubrovačko – neretvanskoj županiji, kap. Ivan Pavlović zadovoljan je rezultatima, ostvarenim unatoč brojnim okolnostima koje nisu išle u prilog luci Ploče:
– Izniman rezultat ostvaren je bez učešća bivše željezare u Zenici, danas BiH Steela, s kojom je luka u prijeratnome periodu obavljala čak 50 posto prometa.
Prvi brodovi za tu tvrtku u Ploče dolaze u veljači 2008., pa je samo pitanje vremena kada će BiH Steel zauzeti značajno mjesto među našim partnerima. U međuvremenu smo ušli na talijansko i slovačko tržište, proširili suradnju sa domaćim korisnicima, prvenstveno Dalmacijacementom.
Kojim područjem poslovanja ste posebno zadovoljni?
– Promet od 30 tisuća kontejnerskih jedinica ostvaren je bez terminala, odgovarajućega prostora, kontejnerske dizalice i s zastarjelom infrastrukturom. Počinjemo izgradnju kontejnerskoga terminala na 40 tisuća metara četvornih prostora, s obalom dugačkom 280 metara i kapacitetom 60 tisuća kontejnerskih jedinica. Bit će završen polovicom 2009., ali neće zadovoljiti potrebe od preko sto tisuća TEU-a godišnje, pa ćemo koristiti i druge dijelove luke.
To nije jedini terminal koji će se graditi u luci?
– Krajem iduće godine počinje izgradnja terminala za rasute terete s kapacitetom od pet milijuna tona godišnje. U tu je svrhu kupljen, tri milijuna eura vrijedan bager – jaružal, jedini u Hrvatskoj.
Oba terminala bit će izgrađena do 2011. i tada će Luka ostvarivati godišnji promet od 10 milijuna tona.

Uzlet dionica

•• Lučka dionica porasla je za 14 puta u odnosu na nominalu, što nije zabilježeno u drugim lukama. Uprava je pokušala utjecati na ljude da ne prodaju dionice, znajući da će im cijena porasti. Dio nas je poslušao, a za one koji su prodali, drago nam je da smo omogućili značajan priljev novca u Ploče.

Bez imovine

•• Nama je oduzeta sva imovina stvaranjem Lučke uprave i nemamo što založiti da bismo dobili kredite. Luke Koper i Bar uopće nemaju lučke uprave, a u Luci Rijeka država je izgradila terminale i kupila dizalice.
[embarass]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Vaš link

novi rekord.

27.12.2007.
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 98.780 44,37 Osnovni račun
2. HZMO 37.493 16,84 Zast. račun
3. PBZ D.D. 8.975 4,03 Skrb. račun -20
4. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 8.440 3,79 Skrb. račun
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 3.070 1,38 Skrb. račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 2.700 1,21 Skrb. račun
7. HPB D.D. 2.543 1,14 Skrb. račun -43
8. PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 1.805 0,81 Skrb. račun +71
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 1.522 0,68 Skrb. račun
10. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 1.379 0,62 Skrb. račun
Ukupno: 74,89

Slovenci i dalje kupuju. [smiley]


Sada kada smo se oporavili od šokova koje nam je priredio izkompleksirani novinarčić , formiranje vlade slj. tjedan, brdo pozitivnih informacija o LP ..vrlo vjerojatna mi se čini opcija 1,4 + 2,2 kom na svaku jednu dionicu LP

Dali mi neko može pojasniti ovo šta piše??
Šta to znači da bi ja mogao dokupiti 1,4-2,2kom na svaku dionicu koju posjedujem??[huh]
I ako je, jel to po dosta povoljnoj cijeni???[shocked]


Dakle, i ako država odluči dokapitalizirati, nama ide multiplikator 1.4 novoizdanih dionica i dobro ćemo tržiti. Ako pak država odustane dokapitalizirati svoj dio, i sve prepusti nama u drugom krugu,(+2,2) onda ovo postaje posao stoljeća za svakog malog dioničara koji je unutra!!
(kopirano od kol. rakovskog)
Dokap. ide po nominali ,dakle 400.00kn kom.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


golubv: ” goran9141: ” Ma najveće turbulencije smo preživjeli (nadam se) i sad bi cijena, do svima željno iščekivanog datuma, trebala samo rasti. Pitanje je do koje čemo brojke doći, međutim osobno očekujem ugodan prvi mjesec [wink] Volio bi čuti mišljenja ostalih forumaša oko koje cijene očekujete da će se kretati cijena dionica nakon dana na koji je potrebno posjedovati dionice da bi se sudjelovalo u dokapitalizaciji??? ” quote=goran9141] Ma najveće turbulencije smo preživjeli (nadam se) i sad bi cijena, do svima željno iščekivanog datuma, trebala samo rasti. Pitanje je do koje čemo brojke doći, međutim osobno očekujem ugodan prvi mjesec [wink] Volio bi čuti mišljenja ostalih forumaša oko koje cijene očekujete da će se kretaticijena dionica nakon dana na koji je potrebno posjedovati dionice da bi se sudjelovalo u dokapitalizaciji??? ” Evo prognoze: Na dan 21.01.2008 cca.7000k,na dan 22.01.2008 cca.4400k.Dobronamjerno bi upozorio sve koji namjeravaju sudjelovati u dokapitalizaciji ,da ne uzimaju 25.01.2008 zdravo za gotovo.To je datum koji uprava predloži i on ja uglavnom prihvačen od strane Hanfe,ali Hanfa može i smije taj datum promjeniti na nači da dokap.odobri a kao dan D važi dan odluke hanfe.Događa se rijetko,mislim da zadnji put sa VABA bankom,ali se ipak događa. [proud]
imaš pravo rijetko se događa..zadnja dokapitalizacija Uljanik plovidbe je protekla u redu..datum koji je najavljen Hanfa je u slučaju Uljanik plovidbe odobrila. Nego, zašto je sjednica Luke Ploče u subotu??? Da li je još kod koje tvtke bio takav slučaj??? [/quote]

gogo1, upitna je ta dokapitalizacija zar ne?
Osobno znam neke ljude koji su i nakon onih tekstova u businessu, tvrdili da će dokapa biti , jučer ih piotam kako stoje stvari, veli prodali smo.
Pitam zar sve pa kad?
Kakvo je stanje , jestre li vi uopće na čisto sa time hoče li ili ne biti dokapa u ovakvom obliku, ( uključila se država ili ne? ). Naime, malo mi je čudno da je ova grupica poznanika izašla, obično su upučeni..
[undecid]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close