LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://www.jutarnji.hr/slijedi-totalna-rasprodaja-na-bubanj-idu-sve-luke–hrvatska-lutrija–croatia-airlines—/1131529/

Ode i ovo na bubanj!

Ciao![emo_smijeh]

Konačno! [emo_palacg]
[/quote]

E sad nije nagovor na kupnju ni na prodaju:

ali po koliko su ono dokapitalizirali fondovi???

koliko casha imaju po dionici trenutno???

i koliko mislite da to vrijedi???

Ciao![emo_smijeh]

LEAVE THE WORLD BEHINED


http://www.jutarnji.hr/slijedi-totalna-rasprodaja-na-bubanj-idu-sve-luke–hrvatska-lutrija–croatia-airlines—/1131529/
Ode i ovo na bubanj!
Ciao![emo_smijeh]

To znači da bi već do kraja godine država mogla podviti rep i to nakon što je u nekoliko godina uspjela obezvrijediti sve ono što je imala. To je otprilike kao da netko od nas nešto prodaje, kupac nudi 100, a mi se trudimo pod svaku cijenu prodati za 20, pa onda ako se nađemo na recimo 50, zadovoljni smo jer smo zaradili 30.
A ono što mene zanima najviše je što to znači za “gospodu” u upravi na čelu s Pavlovićem? Pretpostavljam kako će ubrzo sam plasirati priču kako je već star i umoran te kako se povlači. Ovo je definitivno izvrsna vijest!

Pretpostavljam da će prodaja preostalih državnih dionica dovesti do nekih (manjih?) promjena u Nadzornom odboru Luke Ploče d.d., a u kojem trenutno već glavnu riječ imaju predstavnici fondova koji su veliki dioničari tvrtke. Tvrtka je već u pretežito privatnom vlasništvu i već postoje sve poluge da su njome tako i upravlja, tako da nisam siguran da izlazak države iz vlasničke strukture može dovesti do dramatičnijih promjena.

Prethodni upis (potpuno neutralan, što se navijanja karakterističnog za ovaj forum tiče) u kojem se razjašnjava što točno financira Luka Ploče d.d., a što Lučka uprava Ploče forumaši su ocijenili s 20%. Spektakularno. [emo_smijesak]

Na vijest o prodaji LKPC bi prije par godina dionica zakucala nekoliko pozitivnih blokada, ne znači i da neće sa zakašnjelom reakcijom, ovo je jako pozitivan razvoj situacije za imatelje.

kolege,

cijeli tjedan na dalekovidnici, u Večernjem Listu, u Jutarnjem Listu, pa čak i u Globusu eksplicite izvještavaju da iz razgovora s DUUDI-em državni udjeli u Lukama idu u prodaju.
Da će biti raspisani natječaji za prodaju, …
Znači sve vrlo dobre, odlične vijesti.
Za Luku Ploče se, piše lijepo, pretpostavlja da će državni udio od 20% biti zanimljiv i miroviskim fondovima…pa valjda tko da više…super…
Onda jučer na teletestu osvane očitovanje Ministarstva Hajdaša i Dončića da Luke ne idu u prodaju nego će, pazite ovo, biti dane potkoncesionarima za izgradnju terminala?!?!?!
Pa zar nije zato provedena dokapitalizacija gdje su nas male dioničare rijetko viđenim manevrom okrali…
Molim nekog pametnijeg da ako može prokomentira, nije li ovo posao za HANFA-u, odnosno nisu li očitovanja proteklih dana možda nekog dovela u zabludu…

dali ima smisla kupovati oko 400 kn ? naime..to je cijena dokapa ako se dobro sjecam ..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


dali ima smisla kupovati oko 400 kn ? naime..to je cijena dokapa ako se dobro sjecam ..

Cijena dokapa je bila 850 kn, po 400 kn je država dionice prodavala radnicima. A da li ima smisla kupovati morati ćete sami odlučiti.



dali ima smisla kupovati oko 400 kn ? naime..to je cijena dokapa ako se dobro sjecam ..

Cijena dokapa je bila 850 kn, po 400 kn je država dionice prodavala radnicima. A da li ima smisla kupovati morati ćete sami odlučiti.
[/quote]ok,,hvala ti..pobrkao sam dokap i radnicke d.

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Molim nekog pametnijeg da ako može prokomentira, nije li ovo posao za HANFA-u, odnosno nisu li očitovanja proteklih dana možda nekog dovela u zabludu…

Ako pogledate u kakvu su zabludu ulagače dovela očitovanja (i vjerovnika i državnih službenika) kad su u pitanju dionice Diokija, onda ovi dovedeni u zabludu na ovoj dionici trebaju biti sretni. [emo_smijesak]

Definitivno smo neobična zemlja puna neozbiljnih ljudi u kojoj se mišljenja mijenjaju češće nego čarape. Posljednja izjava ministra prometa definitivno predstavlja iznenađenje. Za takve propuste netko bi svakako trebao snositi posljedice, mora postojati odgovornost za učinjeno.


Onda jučer na teletestu osvane očitovanje Ministarstva Hajdaša i Dončića da Luke ne idu u prodaju nego će, pazite ovo, biti dane potkoncesionarima za izgradnju terminala?!?!?!

po starom običaju opet su nategli male dioničare, ništa od privatizacije dok je linić ministar – koji dolazi iz Rijeke, on neće dati privatizaciju LKRI, a to znači automatski niti LKPC

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

A kako gledate na propast Aluminija iz Mostara i sto mislite kako ce se to odrazit na luku Ploce??? Po meni se cijena za sada dobro drzi ako znate da Aluminij iz Mostara sudjeluje sa 20% ukupnog prometa luke Ploce. Po meni to sto ne ide u privatizaciju i sto NECE biti koncesionara je mila majka naspram mogucem stecaju Aluminija.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Bez veze se brinete, gosn Plavi je svojevremeno rekao da je sve ispod 1.800 kuna pravi poklon. Ili je bilo ispod 800? Više se ne sjećam. [emo_smijeh]

New Report

Close