LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.dubrovniknet.hr/novost.php?id=26481#.UlJ_kFOkPWE preopćenito….pa ako netko zna više nek posta.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Roadshow najavio da će Britancima ponuditi LKPC a cijena ni da mrdne.
Izgleda da je ovdje poklekao i posljednji optimist.
Ili ako je koji i ostao čuva posljednji metak?

može li mi netko reći zašto se stalo s realizacijom projekta terminala tekučih tereta u Luci Ploče? naš ministar je javno hvalio taj privatno-javni projekat.
Ako ne dobijem potpuno točan odgovor, ja ću Vam pokušati obrazložiti, kao i razloge debelog kašnjenja u realizaciji projekta terminala rasutih tereta i a i projekat ulaznog kompleksa kasni s početkom.
Nije mi jasno da itko ima interesa ulagati u ovu dionicu dok su Pavlović, Željka i Tonka na čelu firme. Raspitajte se malo kod djelatnika u Luci Ploče i o kadroviranju i o privatizacijama i o Nadzornom odboru ( Čiji su članovi) o natječaju za radove na tekučim teretima za koje je ponudu trebalo dati u roku od 7 dana, uključujući dane vikenda i jedan dan praznika.
Možete li zamisliti što će se dogoditi kad krediti za izgradnju luke dođu na naplatu kroz koncesijske naknade?

Nije mi jasno da itko ima interesa ulagati u ovu dionicu dok su Pavlović, Željka i Tonka na čelu firme. Raspitajte se malo kod djelatnika u Luci Ploče i o kadroviranju i o privatizacijama i o Nadzornom odboru ( Čiji su članovi) o natječaju za radove na tekučim teretima za koje je ponudu trebalo dati u roku od 7 dana, uključujući dane vikenda i jedan dan praznika.

Mene bi zanimali odgovori, možeš ovako ili na private ako želiš. Hvala

kolega Neum,

ljubazno molim da nas izvjestite ako imate informacije, pa naravno da smo zainterasirani cuti nesto iz prve ruke.
Iz Zagreba se lose vidi a i zvuk dolazi dosta sporo.
Osobno neznam da se stalo u realizaciji terminala za tekuće terete kao i da terminal za rasute kasni…
Mali dioničari imaju pravo znati što se zbiva ako se već uprava potrudila ne biti transparentna

Jedva skupipo 450 komada ovoga po 450-470, šteta što nije bilo još ponude.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


može li mi netko reći zašto se stalo s realizacijom projekta terminala tekučih tereta u Luci Ploče? naš ministar je javno hvalio taj privatno-javni projekat.
Ako ne dobijem potpuno točan odgovor, ja ću Vam pokušati obrazložiti, kao i razloge debelog kašnjenja u realizaciji projekta terminala rasutih tereta i a i projekat ulaznog kompleksa kasni s početkom.
Nije mi jasno da itko ima interesa ulagati u ovu dionicu dok su Pavlović, Željka i Tonka na čelu firme. Raspitajte se malo kod djelatnika u Luci Ploče i o kadroviranju i o privatizacijama i o Nadzornom odboru ( Čiji su članovi) o natječaju za radove na tekučim teretima za koje je ponudu trebalo dati u roku od 7 dana, uključujući dane vikenda i jedan dan praznika.
Možete li zamisliti što će se dogoditi kad krediti za izgradnju luke dođu na naplatu kroz koncesijske naknade?

Nije da se ne slažem s vama, barem s ovim dijelom o Pavloviću i ostalima. Ako postoji ikakva vjerojatnost da je ZSE reagirala na vaše riječi (neovisno o kontekstu) apeliram na vas da pišete češće i da nam što prije obrazložite sve što znate[emo_smijeh]

Ne kužim po čemu bi terminal tekućih tereta trebao biti privatno-javni projekt? Gdje je javna komponenta u čitavoj priči? Luka Ploče d.d. tvrtka je u pretežito privatnom vlasništvu (udjel države pao je ispod propisane razine).

Izgradnju infrastrukture na terminalu rasutih tereta financira Lučka uprava Ploče, a ne Luka Ploče d.d. (čini mi se da mnogi ne uviđaju razliku između jednog i drugog) koja je koncesionar na tom terminalu i koja će kupiti opremu za terminal (a oprema se ne može kupiti i postaviti prije negoli se završe sadašnji radovi). Izgradnju ulaznog kompleksa u potpunosti financira Lučka uprava Ploče.

Danas je objavljeno da će preostale dionice Luke Ploče d.d. u državnom vlasništvu (zajedno s ostalim lukama i još nekom državnom imovinom) ići u prodaju.

http://www.jutarnji.hr/slijedi-totalna-rasprodaja-na-bubanj-idu-sve-luke–hrvatska-lutrija–croatia-airlines—/1131529/

Ode i ovo na bubanj!

Ciao![emo_smijeh]

LEAVE THE WORLD BEHINED

Koliko će investitora privući luka prema kojoj gravitiraju Bosna, Hrvatska i Mađarska? A i to treba pričekati Vc.
I još kažu Totalna rasprodaja.
Bojim se samo za radnička prava i poštivanje kapetanovih zasluga.
Ako tko želi kupiti može i za kunu ali da se u stečena prava i zasluge ne dira.


http://www.jutarnji.hr/slijedi-totalna-rasprodaja-na-bubanj-idu-sve-luke–hrvatska-lutrija–croatia-airlines—/1131529/

Ode i ovo na bubanj!

Ciao![emo_smijeh]

Konačno! [emo_palacg]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Bojim se da će gotovo sve otići na privatizacijskoj rasprodaji po bagatelnim cijenama, osjetno nižim nego što su sada na burzi, jer državi je voda došla ne do grla nego do ušiju

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close