LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako ispadne iz Crobexa možda onda promjeni smjer, MF-ovi su kupovali po 850, a prije dokapa je je bila 1200, simatična je ova cijena oko 500.
Nije nagovor na kupovinu i prodaju dionica.


I dok je bila u Crobexu išla je prema dolje, a još ako ispadne..

Tehnika i Uljanik plovidba u CROBEX-u?


Dovoljno dobar razlog da iste dionice i kupiš.Dok iste koje oni nude za ulazak u Crobex treba odmah prodati! I nisu oni tu da određuju tko treba a tko ne ući u Crobex. Postoje jasna pravila:

Uvjeti za uključenje
Prilikom odabira dionica koje će ući u sastav CROBEXA® u obzir dolaze samo dionice kojima se trgovalo više od 90% ukupnog broja trgovinskih dana u promatranom šestomjesečnom razdoblju.

Rang svake dionice koja zadovoljava uvjet broja dana trgovanja određuje se na osnovu dva kriterija:
1. udjel u ‘free float’ tržišnoj kapitalizaciji
2. udjel u prometu ostvarenom unutar knjige ponuda u šestomjesečnom razdoblju koje prethodi reviziji

Svakom od navedenih kriterija pripisuje se težina 50% te se izračuna srednjak udjela, odnosno vagani tržišni udjel. U sastav indeksa CROBEX® ulazi 25 dionica s najvećim srednjakom udjela.
Ukoliko izdavatelj ima više rodova dionica koje zadovoljavaju uvjete za ulazak u CROBEX®, u Indeks će se uključiti samo jedan rod dionica i to onaj s većim rangom. ITD……………..

Uhljebe na ulicu!!!!!

ispod članka je izvrstan odgovor na ersteove prognoze.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

gdje su pusti stručnjaci sa ovog foruma što su dizali luku u nebesa?
uopće mi nije jasno iz čega isplaćuju plaće radnicima kad brodova nema.Uđe nekad koji tanker i to je sve

kolega,

suvremena ekonomska misao nikada nije niti će razrješiti dilemu, stvara li agregatna ponuda potražnju ili potražnja ponudu.
Vidite ne želim docirati niti se praviti pametan ali osobno kada bih bio prisiljen zaokružiti jedno od ponuđenog, vjerojatno bih bio skloniji tezi da ponuda stvara svoju potražnju.
Između su naravno potrebe ljudi, poduzeća, afirmacija, prezentacija i marketig da znaju da postojimo.
I eto nas kod Luke Ploče…

U TOP 10 pojavio je se novi ulagač.

P.S.
Dosta interesanto ima preko 10 000 komada.

kolege,

vrijednost dionice doduše klizi ali živost postoji, to je više neupitno…, još da saznamo tko je ušao u top ten..

jaka kupnja je na 400 kn, hoće li se tu obaviti sljedeći prekrcaj dionica kao nedavno na 500 kn? [emo_zacudjen]

Kako radnici koji su kupovali po 400kn komentiraju približavanje cijene?
Ima li Kapetan da je kupio koju ili mu je i to bilo preskupo?


Kako radnici koji su kupovali po 400kn komentiraju približavanje cijene?
Ima li Kapetan da je kupio koju ili mu je i to bilo preskupo?

Mislim da Kapetan nije kupio ni komada.
Al kad to vidim onda će meni to biti BUY signal.
Dotle pričekati dokle će pad.

Ušao sam u ovu dionicu zbog AZ-a. Izgleda da je ipak ovo još jedna njihova pušiona. Mislio sam da su oni iznimka, da s našom lovom ne kupuju sebi mjesta u Nadzornom

http://hr.seebiz.eu/transport/luka-ploce-potpisan-ugovor-o-izgradnji-ulaznog-kompleksa/ar-72274/

peace

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students

New Report

Close