LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šetač

Ovi što prodaju kao da se srame, nije lako prodavati po 500, a dokap je bio po 850 (2011 godine) od strane MF-a i ostalih inverstitora.
Nije nagovor na kupovinu i prodaju.


danas je izdržala na 500. sljedeći tjedan će biti teško izdržati uz ovako slabu kupnju

ja ću kupovati kad padne na 300-350 kn, sve iznad toga je previše za ovu luku koja ovisi gotovo isključivo o bosni koja je pred bankrotom

Joka30

Ja mislim kupovati po 150-200 ako bude.
Zašto bi bila dobra na 300-350 ako luka nema perspektivu, možeš promašiti na toj razini, sigurnije je kupovati po 150-200.

Nije nagovor na kupovinu ili prodaju dionica.

BiH je gotovo uravnotezila svoje financijje p..a je pitanje tko je vise pred bankrotom

Ako je vjerovati jučerašnjem napisu u novinama,u svezi volumena prekrcaja u jadranskim lukama,ne piše se dobro vlasnicima ove dionice (a ujedno i vlasnicima dionica drugih HR luka). Navodno je u prvih 6 mjeseci, u svim lukama, pretovareno oko 3,5 mil. tona, što je drastičan pad u odnosu na lani. Uporedbe radi, Luka Kopar jede za doručak sve naše luke i ima rast pretovara od,čini mi se, 40% godišnje. Još jedna uporedba, luka Šibenik je sama imala godišnji pretovar od 3 mil. tona još tamo davnih devedesetih. Nevjerojatno je da fondovi nisu imali u vidu krizu u BiH,krizu u HR i kronično lošu povezanost luka sa transportnim koridorima.
Ne prizivam ni bijeg iz dionice,ni dokup, u biti ne prizivam ništa,samo sagledavam dugoročnu perspektivu dionica HR luka.

Vanjanja

Ja mislim da si zainteresiran za ovu dionicu čim pišeš ovdje, MF-ovi i ostali investitori su u dokapu kupovali po 850, u luci su u tijeku velike investicije koje će znatno povećati prihode luci, prelistaj malo info o luci sve piše, nije nagovor na kupovinu ili prodaju dionica.

kolege,

Zašto je ivestitorima 2011.odgovarala cijena LKPC od 850kn u drugom krugu dokapitalizacije, nota bene tada je vrijednost LKPC na Zagrebačkoj burzi bila oko 1400kn, a danas u 2013. im ne odgovara kupiti ni po 500kn.
Pa dajte molim vas ne budite neozbiljni, cca 200.000 komada je otišlo po 850kn, a danas se kao fol ne kupuje niti po 500kn.
Uvjeti u okruženju se nisu značajnije promjenili a zacrtane investicije su u tijeku, restrukturiranje firme ide sporo ali se kreće…

Malidion

Kada MF-ovo odluče ovdje će biti raketa.
Nije nagovor na kupovinu i prodaju dionica.

kolege,

a možda fondovi, banke i druga nejač štede svaku lipu za monetizaciju autocesta i Linićeve fenomenalne obveznice koje nikada izgleda neće prestati izlaziti.
Sve je lakse nego zapoćeti reforme koje su obećali i na tome obećanju uostalom dobili izbore.
Tko laže taj i krade…


Kada MF-ovo odluče ovdje će biti raketa.

dobili su kupci ove dionice odavno raketu…u pozadinu

Raster

Kada MF-ovi odluče raketa će promijeniti smjer, ovdje treba biti strpljiv.
Dokap 850, prije toga na burzi 1200-1400, sada došla do 500, pametnome dosta.

Fondovi po nekim nedavnim pisanjima od jeseni mogu opet ulagat u dionice malo ozbiljnije.
Nije nagovor na kupovinu ili prodaju dionica.

Kako se momak trudi da spusti cijenu sa nalozima 2 komada i ponovni priželjkivani ukrcaj na 487 – 490….da bi dogovoreno prodao na 520 -540

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close