LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovo pumpanje cijene izgleda kao čista sindikalna navlakuša da se iskipa ekipa koja se krcala na 470-500 kn

A krcali su se stvarno nema što. Pusti milioni su protrgovani na tim cijenama. Ma dajte molim vas..



sainikat kupuje sa skrivenim nalozima od 1000 komada hahahahaha.

a tko ti kaže da 100H ima 1000 komada? nalog od 1000 komada stavlja se samo kad se očekuje dogovorena transakcija (koje nije bilo) tako da se 99,99% radi o navlakačkom nalogu koja ima 101 dionicu, a ne 1000 [emo_smijeh]
[/quote]
Probaj pa ćeš znati koliko ima[emo_smijeh]

Nije jedan skriveni više je njih a i ovi po sto komada što nude izgleda i oni da su navlakači ali šta to vama pomaže kada imate novaca za pet dionica INGRE.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

http://www.dubrovniknet.hr/novost.php?id=24843

Nastavak radova i ulaganja u infrastrukturu.

Bitno da se ulaže u Luku, stvari će već doći na svoje…vidim da ovdje ima puno ulagača u dionice tipa Ingra, ali ovo nije taj tip dionice pa ih hvata nervoza [emo_beztona]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Bitno da se ulaže u Luku, stvari će već doći na svoje…vidim da ovdje ima puno ulagača u dionice tipa Ingra, ali ovo nije taj tip dionice pa ih hvata nervoza [emo_beztona]

nemojte tako na Ingraše, mislim da će dio poslova raditi upravo Ingra, ako

šta se ovdje dešava?[emo_beztona]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Al peru ovoga Rajfasena šta ga briga on je to plaćao po 850 a sada prodaje po 500, pa MGMA, pa OPTIMA i da dalje ne nabrajam, jednom rječju jadna majka onome tko je u njihovom fondu.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Ne postoji nikakva vijest na temelju koje bi se mogli očekivati bolji poslovni rezultati Luke Ploče. BiH je i dalje u banani i očekuje se da će i ova poslovna godina biti dosta teška. Možda netko kupuje dionice zbog nastavka radova na terminalu rasutih tereta i skorom početku radova na terminalu tekućih tereta, ali to su vijesti koje možda tek u srednjem/dužem roku mogu utjecati na poslovne rezultate.

Zanimljivo je da je ova dionica već mjesecima praktično nelikvidna, a da se sad odjednom nešto događa.

ništa….nakon godina pada smo stali [emo_zacudjen]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

drago mi, majka mi ima ovog još od 5300 kn ali srećom sudjelovala u dokapu[emo_beztona]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Carlos Slim bacio oko na LKPC….[emo_smijesak][emo_smijesak]


ništa….nakon godina pada smo stali [emo_zacudjen]

Očiledno, koliko otpuštanja radnika, smanjen obim posla, za očekivat je i loše rezultate..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close