LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…ja sam svakako odustao od zse zauvijek..ne želim gubiti živce na nebitnim stvarima,rekao sam to dosad već par puta,kakva nam je država,takva je i burza..vlada nezakonje,kriminal i nepotizam…a ja konzervativno odgojen,i kao pošten čovjek nemam tu šta tražiti…amen

Ja iz identičnih razloga koje navodite ulažem u dionice. Nekako si mislim da će mi bagra puno lakše oteti zemlju i kuću nego udjele u poduzećima.



…ja sam svakako odustao od zse zauvijek..ne želim gubiti živce na nebitnim stvarima,rekao sam to dosad već par puta,kakva nam je država,takva je i burza..vlada nezakonje,kriminal i nepotizam…a ja konzervativno odgojen,i kao pošten čovjek nemam tu šta tražiti…amen

Ja iz identičnih razloga koje navodite ulažem u dionice. Nekako si mislim da će mi bagra puno lakše oteti zemlju i kuću nego udjele u poduzećima.
[/quote]

Pa čuj, povijesno gledano poduzeća su otimali cijela, a od nekretnine ti ostavili bar sobicu i upotrebu zahoda. Iako na kraju su te ionako sigurnosti radi zatukli u gulagu ili konclogoru, pa ti izađe na isto.




…ja sam svakako odustao od zse zauvijek..ne želim gubiti živce na nebitnim stvarima,rekao sam to dosad već par puta,kakva nam je država,takva je i burza..vlada nezakonje,kriminal i nepotizam…a ja konzervativno odgojen,i kao pošten čovjek nemam tu šta tražiti…amen

Ja iz identičnih razloga koje navodite ulažem u dionice. Nekako si mislim da će mi bagra puno lakše oteti zemlju i kuću nego udjele u poduzećima.
[/quote]
Pa čuj, povijesno gledano poduzeća su otimali cijela, a od nekretnine ti ostavili bar sobicu i upotrebu zahoda. Iako na kraju su te ionako sigurnosti radi zatukli u gulagu ili konclogoru, pa ti izađe na isto.
[/quote]

Ne znam koliko netko mora biti lud da danas u Hrvatskoj svoju imovinu ulaže u nekretnine pogotovo kada se ne zna koliki će to godišnji trošak biti u smislu raznoraznih poreza. Što se tiče poduzeća, njima otimaju svakodnevno i time financiraju ovaj neodrživi usrani sustav. Ali uz sve to poduzeća i dalje postoje i postojat će, a ona kvalitetna koja nešto mogu ponuditi i prosperirati.

i linić i mrsić kažu da će kriza trajati najmanje 10 godina,pa zašto onda žuriti sa dionicama,ako imate casha čučite u prikrajku i osluškujte,mi ćemo rasti kada tako odluči krupni kapital,a lagane oscilacije prema gore ili dolje,to se ne isplati radit ako nisi blizu oltara..otprilike ovako duboke krize traju od 10-15 godina,a mi smo tek u četvtoj godini agonije,čemu žurba?a pogotovo na lkpc kad će na tržište 2016 godine izaći velike količine dionica ljudi koji će biti prisiljeni je prodavati bud zašto,jer će im tad plaća biti dvostruko manja nego danas,a troškovi dvostruko veći nego danas…

Vaš link …

ušteda od 2,2 mil [emo_euro] nice [emo_palacg]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

pad poslovnih prihoda,a rast dobiti 18 puta u odnosu na isto razdoblje lani?’?hahahaha…istovremeno se isplaćuju otpremnine,i to bez ikakvih logičnih kriterija..da pukneš od smija..tko piše to izvješće?i tko kontrolira financije luke?ja mislim nitko…kao da su maškare svaki dan,ma to nije ni za maškare….

Vaš link …

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Vaš link …

Kao što rekoh već ranije, nakon 01.07. LKPC će kao nova vrata EU postati jako interesantna stranim ulagačima.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

jedini spas za lkpc bila bi gradnja termoelektrane na ugljen,sve ostalo je pušing,osim možda tekućih tereta,to je jedino neka nada za lkpc,ali kad će se sve to realizirat,to je već nešto drugo..šta god da se pokrene,trebat će najmanje 5 godina da se uopće krene u realizaciju,a dotad će nažalost luka zjapit prazna,baš kao što sada izgleda,kao da je nuklearna pala na nju…nažalost..kažem…ja bi volio da je drugačije,jer o luci ovisi i sam grad ploče



Vaš link …

Kao što rekoh već ranije, nakon 01.07. LKPC će kao nova vrata EU postati jako interesantna stranim ulagačima.
[/quote]mozes mislit, ostaje ovo na ovim razinama uz pokoju prodaju za potrebe prezivljavanja i to je to

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Vaš link …

Gryphon Capital Development Corporation s partnerima BHS grupe – Pulsat Global Capital te konzorciji SNC Lavalin i Bechtel – namjeravaju ulagati u terminal za pretovar i skladištenje plina u Pločama i nužnu infrastrukturu. Vrijednost investicije bila bi 5,5 milijardi dolara, što bi se uložilo kroz pet do sedam godina. Financijsku su konstrukciju zatvorili kanadski fondovi rizičnoga kapitala, mirovinski fondovi i banke.
Predstavnici potencijalnih ulagača investirali bi u Luku Ploče zato što je plan orijentacija na tržište jugoistoka Europe, koje još nije pokriveno. Tvrde da bi njihov plin bio otprilike trideset posto jeftiniji nego ruski. Navodno su za gradnju LNG-a na tom području zainteresirani Rusi i Kinezi pa na kraju treba vidjeti koji je interes Vlade pri davanju prioriteta za gradnju terminala. LNG-i u Poljskoj i Roterdamu okrenuti su zapadnoj Europi, oni u Francuskoj i Italiji jugu Europe, a naš dio juga i istoka još nije pokriven.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close