LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Najbolje da ponude 60-70 milja Eura za cijelu firmu i svima dobro! [emo_smijeh]
Državima, a i nama da poguramo to s 500kn na 1400kn i svi lijepo zaradimo. [emo_smijeh]

Linić nije skrivao nezadovoljstvo brojnim zastojima i slabostima u realizaciji projekata. Posebno je izdvojio građevinski sektor u projektima cesta i luka, dok jedan je takav problem naveo i za zdravstvo. Detalje na sjednici nije iznosio, ali se iz samog izvješća može vidjeti da je jedan od projekata koji stoji Nova luka Zadar. Vlada hitno traži od Ministarstva prometa i Lučke uprave Zadar analizu i akcijski plan ispunjenja minimalnih uvjeta za stavljanje u funkciju nove luke, te da pripreme koncesijski model ugovaranja gradnje i upravljanja zgradom terminala. Požurnice Vlada šalje i ministarstavima regionalnog razvoja, gospodarstva, poljoprivrede, financija, znanosti, graditeljstva, okoliša i pravosuđa, te Hrvatskim cestama, autocestama i vodama. Traži od njih da u proračunima i planovima osiguraju dovoljno novca za projekte za koje imaju zaključene ugovore o zajmovima. Riječ je, upozoravaju Banski dvori, o ugovorima koji su međunarodni i po snazi su iznad domaćeg zakonodavstva, što povlači i značajne pravne posljedice u slučaju njihovog nepoštivanja. Od nekoliko ministarstava traži se i pokretanje restrukturiranja projekta i produljenja datuma zatvaranja zajma.

Takav je zahtjev upućen Ministarstvu financija za IBRD-ov kredit za modernizaciju Porezne uprave, te Ministarstvu pravosuđa i Državnoj geodetskoj upravi za projekt zajedničkog informacijskog sustava u svim katastrima i zemljišnim knjigama u Hrvatskoj. Slabu ocjenu dobio je i Ministarstvo poljoprivrede za projekt zaštite od onečišćenja voda u priobalju, no definitivno je najveća požurnica otišla Ministarstvu prometa i Lučkoj upravi Ploče. Samo jedan dan, do 12. travnja, Vlada im daje za upute izvođaču radova i pripremu akcijskog plana za terminal rasutih tereta, kako bi ispunili ciljeve do zatvaranja kredita Svjetske banke. Ministarstvo pravosuđa dodatno još mora odraditi projekt dogradnje zatvora u Zagrebu, a Ministarstvo zdravlja dužno je obrazloženje razloga otkazivanja 37,5 milijuna kuna zajma za financiranje zdravstvenih ustanova.

Nije dobra situacija po grafu. Ako nam pukne 500kn ide veći SELL i zaustavljanje na cca 380kn. Nadam se da do toga neće doći.
P.S. Posjedujem dionice LKPC-R-A i ovo nije nagovor na kupnju ni prodaju.

kolege,

kao fol pritisak na prodaji od 500kn rade upravo oni koji su kupovali u velikim količinama po 850kn.

Pametnom dosta
Ili možda mislite da je zarada u kombinaciji” kupi po 850kn a prodas po 500kn”?

Dragi kolege ,

jel se netko sječa šta sam ja pisao o cijeni dionica LKPC i pljački naše zajedničke imovine među zaposlenima , kada su si mangupi uz blagoslov Kosorice podjelili dionice po 400 kn ?

Pogledajte tko je onda mene napadao i pumpao cjene !
Pozdrav

.

http://www.rogotin.hr/_2013_arh/13_04_11_indonezija.html

Ovo tek sad vidim, ma stvari će kad tad doći na svoje, trenutna vrijednost firme nema veze sa cijenom dionice…LKPC će zasigurno od 01.07. postat zanimljiva kao novi ulaz u EU.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

treba razmišljat logički i na bazi činjenica..činjenica je da lkpc sada tržišno vrijedi cca 230 milja kuna i generira gubitak od cca 25 milja godišnje,znači da netko kupi po ovoj cijeni i da se ovakva situacija nastavi,izgubio bi još toliko love za 7 godina,i bio bi u minusu pola milijarde kuna…ako se nakon 7 godina trend zaustavi i krene oporavak,lkpc je imala 15 milja plusa kad je bilo dobro,dakle trebalo bi mu 40 godina da bude na nuli,ako oroči 230 milja na 40 godina,imat će na kraju tog razdoblja milijardu kuna….dakle…cijena je precijenjena..žao mi je to reći zbog nekih ljudi,ali želim vam samo otvoriti oči..a i 90% dionica na zse je totalno precijenjeno gledajući fundamente,ali kod nekih dionica su tehnički uvjeti puno bolji nego kod lkpc..povlačenje likvidnosti hnb a rezultirat će manjom likvidnosti i na zse i padom cijena dionica…suma sumare….

“povlačenje likvidnosti hnb a rezultirat će manjom likvidnosti i na zse i padom cijena dionica”….stvarna vrijednost luke ploče i bilo koje druge dionice nema veze sa likvidnošću špekulanata. a ako joj to odredi cijenu onda je to još jedan razlog više za buy. krv teče ulicama…zlato je out, dionice su ponovo in [emo_plazi]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

rita@ prije 400 kn nista od kupovine

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


rita@ prije 400 kn nista od kupovine

A živi bili pa vidili, iako po meni može i do 360kn al ostaje pričekati.
500kn bojim se ne može držati.
P.S. Posjedujem 10kom LKPC-R-A i ovo nije nagovor na kupovinu ni prodaju.

kolege,

zanimljivo izlažete svoja razmišljanja i sam ću se prikloniti konstataciji da bi bolje bilo kupovati po 400kn a ne po 500kn.
Još bolje bi bilo po 360kn.
Slažem se i čekam kako će neprincipijalna koalicija banaka i mirovinskih fondova spustiti letvicu…
A onda će dignuti letvicu.
Jako će ju dignuti

Evo kada se već licitira, i ja se prijavljujem za 400 kn.
Pristajem na cijenu koju su polaćali vrli radnici na čelu s kapetanom i upravom.

Istina dobro bi došao i kakav diskont jer kao dioničar ipak nebih uživao pravo na “fer” otpremninu.

Eventualno bih kupio i skuplje kada bi se navedena otpremnina isplatila Kapetanu i upravi.

New Report

Close