LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

to je bila dokapitalizacija by škegro ,koji je kod bjeloglave kosorice progurao deal kako da maknu državu iz vlasničke strukture a uprava bez i jedne dionice ostane u fotelji preko mirovinaca koji rasipaju našu lovu.
kakav im je to prinos kad je dionica pala sa 800 na 500 kn i hoće li netko od vodstva mirovinaca koji su uložili našu lovu iz doprinosa da stoji na računu lkpc i troši se na otpremnine.

jel ima kraja muljaži u ovoj našoj banan državi.gdje god zagrebeš smrdi.


Dali se zna gdje je završio novac od dokapitalizacije , predviđen za razvoj luke?

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

oni uzeli lovu od naivnih ljudi i dijele neke stimulativne otpremnine,niko ništa ne radi,nasukali se jeftinim dionicama i raskošnim otpremninama,onda će neko iz nekog mirovinca oborit cijenu na 100-200 kuna,lagano prikupljat i na kraju po toj cijeni istisnit male dioničare iz firme..izgleda da trenutno svima paše da dionica i dalje pada,ma…uostalom postoji jedno pravilo koje sam ja kasno skužio ali sam ga ipak skužio..ako smatrate da je neka firma ili neka država u banani ,onda se jednostavno u tu državu ne ulaže,pa nitko više ne ulaže u hrvatsku…investicija nema..,a sve pod nekom krinkom unija,perspektiva……ljudi kanite se ćorava posla…ovu burzu drži 5 ljudi,i oni su u debelom plusu,95% ljudi puši lovu…ima i drugih ulaganja..kladionica,valute,opcije,zlato….nije sve u dionicama….

bravo ekipa ,da ste skužili stvar,lijepo sam vam napisao u vrijeme cijene 1800-2100 kn da se strpite do 80-90 eura…

Svaka čast lacoste, pogodio si sam vrh koji je trajao ako se ne varam svega nekoliko sati. Može li samo mali podsjetnik kada si to pisao, rado ću provjeriti i još jednom čestitati.

Vrati temu unazad u vrijeme ,dokapitalizacije ,pa ćeš pročitati.

U to vrijeme sam rekao da će cijena biti 80-90 eura za dionicu ,što se može i pročitati,dok su neki znanstvenici na ovoj temi tvrdili da nema šanse i da je cijena od 1800 kn -2000 kn izvrsna za zaradu.

Vaš link …

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Sinoć u dnevniku LKPC među tvrtkama koje idu u prodaju prioritetno, da li je to dobro ili loše ni sam nisam siguran.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

kolege,

nisam gledao prilog ali smatram da ukoliko dođe do prodaje 20% državnog vlasništva u Luci Ploče d.d.Vlada RH to treba objaviti na međunarodnom javnom natječaju kako bi se postigla fer cijena a društvo se nastavilo dalje privatizirat.

Privatizacija je win-win situacija za sve koji žele da “žive i rade”.

P.S.Kolega Galija: dajte molim malo više napišite o jučerašnjem prilogu ( tko, što, kako,kada…


Sinoć u dnevniku LKPC među tvrtkama koje idu u prodaju prioritetno, da li je to dobro ili loše ni sam nisam siguran.

Spas za firmu bi bio da se politika makne što dalje od nje, u svakom slučaju ako će se privatizirat i ovaj ostatak je više nego dobra vijest.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Sinoć u dnevniku LKPC među tvrtkama koje idu u prodaju prioritetno, da li je to dobro ili loše ni sam nisam siguran.

ovisi hoće li država uspjeti prodati i po kojoj cijeni. iskreno sumnjam u neki veći interes kupaca, pogotovo ne iznad ovih cijena na burzi

kolege,

pa da 20% je cca 88000 komada puta 500kn.
Znači za nešto više od 5milijuna eura dobiješ 20% Luke.
Skupo, nema što.
Bolje bi bilo za recimo 4 milijuna eura.

U kojem dnevniku ja to nisam cuo?

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

New Report

Close