LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a nikog da kupi…
visoka je to cijena, dajte se korigirajte

Višegodišnji klin upućuje na formiranje dna, iako taj proces može i potrajati.

Dok na Burzi već tjednima purani lete ova dionca kao da je eutanizirana.
Velika je to zasluga Kapetana Pavlovića koji je tako očnski pozivao na dokapitalizaciju a sada mu doničari nisu ni na kraj pameti.
Pitam se samo što vrijedni mirovinci ni glasa da puste.
Nemam dionicu ali sam jednim dijelom platio školarinu na njoj i mučno mi je ovo gledat.

kolege,

nikako nebih zelio doci u poziciju mjesati kruske i jabuke i kupus i luk, ali pgladajte zivost u siječnju na Zagrebačkoj burzi.
Neke dionice kao od sale otisle u zadnje vrijeme 100% gore, razni Atlantici, Adrisi, Vupici…
Dobro je rekao kolega da je LKPC kao eutanizirana.
Treba li ovo kupiti ili prodat i priznat gubitak

kolege,

da ne govorim o živosti Leda i Belja…

Samo mi nemojte odgovarati o profitabilnosti?, prihodima?, dobiti? i niskoj zaduzenosti? tih trgovačkih društava.

Da ne spominjem potencijalne probleme u poslovanju prehrambene i duhanske industrije po izlasku iz CEFTA-.e i ulasku u EU.


http://dalje.com/en-economy/bosnian-entitys-oil-terminals-in-croatian-seaport-face-bankruptcy/455092 malo o terminalima FBIH.
okaci to macku o rep..mrtva firma ,mrtva dionica i to jos godinama…

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

ne ulaže se u firmu koja je na vrhuncu. svatko odlučuje za sebe. ja si mogu priuštiti ulaganje na burzu. para i vremena imam. strpljen spašen.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

http://www.seebiz.eu/luka-ploce-hoce-li-kompanija-kupiti-drzavni-paket-dionica/ar-55429/

Pise ovaj genij u clanku kako drzava ima zanemarivi udio od oko 18% s koj
im novi vlasnik nemoze nista..

Odlično ste to primjetili kolega. Ne može čovjek povjerovati koliku količinu otpada mogu izreći kvazi novinarčići. Većinski vlasnik za njih je netko tko ne može utjecati ni na što. Pa tko plaća ljude koji to piskaraju?!
A o državi ne treba trošiti riječi, prvo prodaju dionice radnicima ispod svake cijene i tako oštete proračun i sve nas koji ga punimo, pa onda ne sudjeluju u tragikomičnoj dokapitalizaciji po smješnoj cijeni i za kraj nakon što su svojim potezima zatukli cijenu dionice na nikad manju razinu odluče prodati ostatak. Skidam kapu gospodo, niti kišna glista se ne bi svemu tome dosjetila…

Ako je vijest tocna, a mogao bi u najmanju ruku biti probni balon, odgovorno tvrdim da svaka fizicka i pravna osoba koja smatra da po aktualnim fundamentima Lkpc nije super atraktivno kupit kupit paket od dvadeset posto dionica za za sestdeset milijuna kuna , mora uci u krug onih za trenutno oduzimanjw poslovne sposobnosti. Van pameti

Ako je vijest tocna, a mogao bi u najmanju ruku biti probni balon, odgovorno tvrdim da svaka fizicka i pravna osoba koja smatra da po aktualnim fundamentima Lkpc nije super atraktivno kupit kupit paket od dvadeset posto dionica za za sestdeset milijuna kuna , mora uci u krug onih za trenutno oduzimanjw poslovne sposobnosti. Van pameti

Po sadasnjem poslovanju ne vrijedi ovu cijenu.
Niti LKPC niti LKPC.
Ako usporedjujemo valuaciju po EBITDA.
Valuacija po EBITDA govori da vrijedi manje od cijene koju su placali radnici.
Luke su u takvoj situaciji.
Za razliku od vecine blue chipova koji vrijede realno 30-180% vise od sadasnjih cijena na burzi.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

New Report

Close