LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Rastemo na velikom prometu, to je dobro!

Velikom prometu???
Pa u 3 sata trgovanja ukupan promet je svega 65 dionica?!? [emo_beztona]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Rastemo na velikom prometu, to je dobro![emo_palacg]

Dobro je da rastemo, al da je ovo veliki promet (38.000 kn), da ga je.beš nije [emo_namigusa]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Ja sam komentirao kad su bile 2 prodane i 1200 kn prometa….sala mala!

kolege,

iz današnjih tiskovina razvidno je da će Slavko Linić u sljedećih tjedan dana objaviti popis dvjestotinjak poduzeća u kojima država ima manjinski ali i većinski udjel.

Spominju se explicite Petrokemija, Končar, Podravka. Implicite se ne spominje nitko.

Također je namjera da se sadašnji broj trgovačkih društava od strateškog interesa smanji s 63 na 50 što znači da bi njih 13 također moglo u prodaju…

Molim nemojte mi se sad referirat šta sam htio reći, samo prenosim informaciju

kolege,

zaboravih napisti da je to popis poduzeća koje država želi prodati

evo malo zdravih zaključaka za vas koji niste dovoljno upoznati sa lkpc.istina je da lkpc ima dugoročno perspektivu,zašto?zato što ovisi o bih,bih ima jeftinu radnu snagu,i to će kad tad doći na svoje,ališteta što bih nije uređena zemlja i što nije u eu..kad se to desi,lkpc će cvasti,e sad na vama jesamo da pogodite kad će to biti..za 2, 5 ili 10 godina,ili možda 20..kinezi bi mogli udarit na bih,jer bih ima najjeftiniju radnu snagu u europi,kad se uredi ta zemlja,kad se iskorjeni kriminal i kad se omogući ulazak stranih investicija u bih,e tek onda će lkpc zablistat,a do tada,mogli bi se svi zajedno zabavljat sa preživljavanjem….


evo malo zdravih zaključaka za vas koji niste dovoljno upoznati sa lkpc.istina je da lkpc ima dugoročno perspektivu,zašto?zato što ovisi o bih,bih ima jeftinu radnu snagu,i to će kad tad doći na svoje,ališteta što bih nije uređena zemlja i što nije u eu..

U dosadašnjoj raspravi se isticalo kao glavna mana LKPC ovisnost o tržištu BiH, a sada je glavni adut ovisnost o BiH. Nevjerojatno koliko je tanka granica između dviju stvarnosti.

kolege,

žalim da Luka Ploče d.d. ima Upravu apsolutno neaktivnu prema javnosti.
Nikakve ovdje proaktivnosti nema u smislu izvješćivanja o učinjenom, o onome što se čini i što će tek biti učinjeno
Pa gospodo draga nema Taj Mahala, nema Piramida, a kako ćemo znati da postojite.
Odnos prema javnosti i dioničarima, poglavito malima je za svaku osudu.
Pa dajte malo živosti…
Da nema ovog foruma…

eto prilika malim dioničarima da prodaju dionice
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/oJyasFxEB41oxU2gf99YvQ==.pdf

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Po kojoj cijeni će kupovati?
Kad bi bar i ostale kompanije poduzele ove mjere otkupa….makar, iskeno
rečeno, na ovim razinama- ne znam tko će im prodati..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

pa kažu u vremenu od pet godina, a bit će ih u tom periodu i po ovim cijenama

pepe7

Ipak se kreće! [emo_smijeh]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close