LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

na 80 000 kuna prometa 7% oscilacija cijene firme koja kotira na zse….pa ovo je plakat i smijat se zajedno. student kada primi par regresa može izazvati potres na ovoj burzi. buhahaha…

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


Stvarno me zanima ona blok transakcija na dan 12.studeni od 3500komada.
Molim info

Imate na ZSE, AZ OMF stekao 3.500 dionica po cijeni 585 kn. Meni nije jasno kako mogu kupovati s obzirom da je TK oko 250 mil kn ali tako je…

Izgleda da nas je Katar pogurao malo up [emo_namigusa]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Stvarno me zanima ona blok transakcija na dan 12.studeni od 3500komada.
Molim info

Dinko [emo_namigusa]

http://zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/LKPC_stjecanje_otpustanje_2012_HR_13112012134526.pdf

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

AZ fond blizu limita u Luci Ploče

kolege NevenS i Stardust,

zahvaljujem na informaciji.

Ovime se potezom ako ništa drugo barem svi možemo složiti o čemu je riječ.
Zar ne?
Mislim kad se radi o blok transakciji i u režiji OMF-a.

Moje mišljenje: OMF ne skrivaju da žele kupovati dionice Luke Ploče, ali nisu veslo sisali da plate po dionici više, kada mogu manje. Druge potražnje za dionicomLKPC, osim njihove i tako nema, a ponuda je niska, ali ju oni lako mogu sami inicirati i spustiti cijenu, što su već i učinili i rade i dalje.
E sada kada netko tko je za njih minuciozno danima i tjednima skupljao od svih onih koji su nasjeli pa prodali u ovoj fondovskoj i bankarskoj paukovoj mreži, prepusti lijepi paket dionica s još ljepšom cijenom, u blok transakciji OMF-u .

To je naručena kupnja po naručenoj cijeni.

dakle da zaključim sljedeće…AZ fond ispucava svoju maximalnu kvotu na ovim razinama. pametnome dosta. vrijeme je da se čvakne 100-200 komada.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


dakle da zaključim sljedeće…AZ fond ispucava svoju maximalnu kvotu na ovim razinama. pametnome dosta. vrijeme je da se čvakne 100-200 komada.

To može značiti i da će AZ koji je do sada bio jedini veći kupac, sad morati naglo stati s kupnjom…a što će biti onda???

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



dakle da zaključim sljedeće…AZ fond ispucava svoju maximalnu kvotu na ovim razinama. pametnome dosta. vrijeme je da se čvakne 100-200 komada.

To može značiti i da će AZ koji je do sada bio jedini veći kupac, sad morati naglo stati s kupnjom…a što će biti onda???
[/quote] Kad tako brzinski zaključivate,što niste zaključili da je dobro kupio i da želi zaradit,i da misli prodat skuplje.A kakvi li zaključaka i logike.Da zaključci prema interesu ali dobro.Zar postoji bolja kupnja,LKPC zar može pametnije.

najčudnija je uloga rba,koja je kupovala u dokapu po 850 a sad obara cijenu ispod 600 kn,to je očita manipulacija cijenom dionice,al pošto ionako obaraju cijenu sa našim novcima,onda oni to i ne osjećaju.što se tiče globalnog stanja na financijskom tržištu,sve ukazuje na kopiju velike depresije 29-e godine,9 godina su iscrpljivali tržišta sa povlačenjem novca dok tržište nije skroz krahiralo,ako bi usporedili to sa današnjom depresijom,ako bude u istom intervalu,onda 2008+9 godina nam daje 2017 u godinu kao godinu potopa..dovoljnoje samo znati podatak da su banke samo u ovoj godini iznijeli iz hrvatske 28 milijardi kuna kapitala,hnb očito radi za njih a ne za narod hrvatske,pa nam sad dižu malo moral sa generalima,dok se stvrni problemi sakrivaju ispod tepiha……

kolege,

evo da prenesem nešto vezano uz širu temu, naime danas je u Poslovnom dnevniku je napisan članak pod nazivom ” Najveći svjetski brodar okreće se nafti i upravljanju lukama”.

Danska brodarska i naftna kompanija A.P. Moller-Maersk koja drži 16% ukupnog svjetskog pomorskog kontejnerskog prometa, smanjit će aktivnosti u brodarskom prijevozu i usmjeriti se na unosnije dijelove poslovanja i stabilnije poslove…

Da sad ne pi.dim dalje : po njima poslovi s upravljanjem lukama imaju daleko bolju perspektivu

Rastemo na velikom prometu, to je dobro![emo_palacg]

New Report

Close