LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



To što je radnicima omogučeno da "ponovno" kupe dionice po 400 kn i mene ljuti pogotovo što je u tom trenutku cijena dionice bila oko 1500 kn.

Tko zna, možda za 6 mjeseci cijena LKPC na burzi bude npr.300 kn pa ispadne da su radnici dionice debelo preplatili?!?
[/quote]
Onog trenutka kada dionicu prodaš znaš jesi li je potplatio ili pretplatio. Do tada je sve igra mačke i miša kojoj eventualno možeš vidjeti kraj na osnovu pokazatelja s tim da računaš kako na duži rok dionici treba više porasti cijena pošto gubi na inflaciji tako da se može dogoditi da je skuplje prodaš nego što si je kupio, a bolje bi ti bilo da si novac držao negdje s minimalnom kamatom što lagano slutim (da budem optimističan) će biti scenario i sa LKPC

Masala 3500 komada, kada prodavatelju nestane dionica, cjena bi mogla vrlo lako na neke normalne razine!!!

kolege,

tvrdim da su vrlo indikativne ove blok transakcije svakih otprilike mjesec dana.
Imali li tko kakav komentar?
Uvijek isti kupuju?

Kad sam se riješavao po 1800 i savijetovao ostale da isto učine bio sam u pravu
i mislim da ovo može i niže iako u budućnosti ali dalekoj dobra dionica.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


sa vremenom bit će vam sve jasnije i jasnije,polako…
…jedino što drži hrvatski bdp jest turizam,lažna statistika i inflacija,a hrvatska svaki dan i dalje troši 40 milja više nego što zaradi…
….

baš i nije tako?![emo_naivan]
ne troši hrvatska, već njena vlada. što bi se, primjerice, dogodilo kada bi se ovaj, ili neki drugi, budući premijer manje ili više dramatično obratio naciji i rekao da nema više toliko novaca u proračunu i da sve rashode linearno smanjuje za 5, 7, 10 ili 12 posto?![emo_namigusa]
ništa, ama baš ništa se ne bi dogodilo! a zašto i bi?
pa kriza je svuda oko nas (kao i poplava) i zašto bi sad netko dramio?!!
e, sad, nagradno je pitanje zašto to nitko od njih trojice to nije učinio? recimo da sanadera nije bilo briga,[emo_plazi] kosorica to nije znala napraviti,[emo_vrtimise] a milanović (linić) se toga nije sjetio? [emo_bijesan]
tko je sljedeći?[emo_cool]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


Masala 3500 komada, kada prodavatelju nestane dionica, cjena bi mogla vrlo lako na neke normalne razine!!!
koje normalne razine ??? 250-300 kn , i to je previse sa ovakvom bilancom i vlasnickom strukturom…[emo_palacd]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

previše je na ovom forumu likova koji godišnje mjenjaju 5 profila. nije bitno što se govori nego tko govori.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

kolege,

pa hajde pokušajte izračunati i dobronamjerni i zlonamjerni i subjektivni i objektivni:

koliko je realna cijena jedne dionice koja je u 2011.s 1500kn ušla u dokapitalizaciju od 850kn.
Pa da nije hladno matematički u cca omjeru pola starih, a pola novih dionica vrijednost oko 1200kn.
E, ne ta dionica ne da je pala na 850kn, već je gledamo na 560kn.
Možemo je mi gledati i niže, ako veliki tako žele, ali ja pitam kakav krimen mora imati jedno trgovačko društvo da mu vrijednost dionice padne za 50% u godinu dana?
Oprostite mi ali nije li to suludo?

Možete pisati što god želite,ali postaje istina sve ono na što je nas nekoliko upozoravalo još prije dokapitalizacije.
Cijena LKPC ,približava se vrlo brzo i konstantno razini po kojoj su radnici kupili dionice.
Pozdrav

kolege,

tako je evo nas na 550kn.

kolege,

molim za malo pozornosti što je sve moguće na Zagrebačkoj burzi.

Naime, uzmite primjer dionice Viadukta početkom 2012.
Dionica je išla malo iznad, a malo ispod 100kn.
E vidite, na današnji dan se prodaje po350kn.

Ne bih želio uspoređivati kruške i jabuke, dinje i lubenice, maline i višnje… nego samo upozoriti na MOGUĆE OSCILACIJE.

Kod Luke Ploče apeliram na strpljenje,a one dugoročne, kao što su i mirovinski fondovi da na ovim razinama nastave s poslom.

Stvarno me zanima ona blok transakcija na dan 12.studeni od 3500komada.
Molim info

Ovdje kupuje RBA i ostali veći igrači, vidljivo po promjenama u Top10 i po veličini kupovnih naloga na bidu i brzopotezno rješavaju muka drhtavce na asku. Trenutna cijena je odraz krize i depresije koja neće vječno trajati, valjda [emo_smijesak]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close