LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neke restriktivne mjere su uvedene zato što se otkrilo da su neki ljudi primali plaću,a uopće nisu bili na poslu..firma trenutno vrijedi 300 milja kuna,pa naravno da je to puno,idućih par godina poslovat će negdi oko nule,ili čak u minusu,lkpc se mora riješiti pola osoblja što prije,jer preko 400 ljudi luci nije potrebno,guralo se tu po političkoj osnovi kao i u svemu drugome u ovoj bijednoj i korumpiranpoj državi,i sve je bilo ok dok nije došla kriza,a otišao luka bebić…takva kombinacija očito je jako kobna za ovu firmu,i svi hvalospjevi i bajke na račun perspektive padaju u vodu,doduše ona jest perspektivna,ali za neka buduća vremena,a i ja sam perspektivan pa sam u kercu heh….ako stvarno jest perspektivna,onda nema razloga za brigu,jer ni ja ne bi volio da luka padne na koljena,jer luka drži ovaj gradić na respiratoru…..žalosno ali istinito…

kolege,

pa da, zašto bi se dotični postavio na kupnju na 595kn, kad već može na 592kn.
Velika je to razlika.

Ili s obzirom da je riječ o nekom fond menađeru kojem je nezamislivo da pokupuje sve do basnoslovnih 700kn.
To bi bilo također basnoslovnih 80komadaLKPC-RA

Nemaju oni tih novaca, nemojmo ih precjenjivati

kolege,

dotični je slušao Željka Pervana i njegovu čuvenu " ne bum ja to više trpil" i opalio nečete vjerovati ravno po Asku.

Za nevjerovat.

I to velebnih 7 komada.

Čudo jedno

kolege,

ovdje se tuče kao da nema sutra.
Olako se troše stotine kuna.
I tisuće.
Evo još dva puta po dva komada i dva puta po čak četiri komada i evo nas na 700kn.
Oprostite između njih je himalaja koja ih razdvaja od 18komada

Još je jedan pametnjaković izgubio dionice gotovo na povijesnom minimumu (50 kom na 620). Valjda je svima jasno što se dogodi kada netko istakne kudikamo veće naloge na prodaji po cijeni u rasponu do 5% od prve ponude za kupnju. Već sam pisao o toj rupi na bidu koja naivno pokušava reći da nitko nije zainteresiran za kupnju.. Ali..:)

prošlo 1600kom, kupuje se…
tko i zašto ne znam.

da nije Plavi prodao?

Ozren, đe' kombo?

…ovo mora da su lako stečeni novci kad netko bubne 1.000.000 kn ….i to ni više ni manje nego na Luci Ploče!!!!!!!!! [shocked]

kolege,

što je ovo bilo?

Meteor?

Ma ne, blok transakcija.

Znate što je to?

To vam je kad je cijena dovoljno niska a pajdo1 treba doći do casha, a glupo mu je jeftino prodat, onda proda svoje pajdi2, ustvari da mu ih pričuva, da mu ne propadne trud

Šteta bacit


prošlo 1600kom, kupuje se…
tko i zašto ne znam.

da nije Plavi prodao?

Plavi je sve prodao na 850 i 830.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

kolega plavi,

drago mi je da Vas mogu pozdraviti, a i zamoliti da rasterećeni neimanjem više dionica u Luci Ploče, ovako nepristrani, pokušate prokomentirati današnje trendove u Luci, fundamente i cijenu.

Ipak ste dugi niz godina bili vezani uz ovo trgovačko društvo.
Pozdrav

Evo konačno malo zelenila. Samo da to potraje, al bojim se da bi već u ponedjeljak mogli opet u crveno. Jedan veći nalog, milijunski promet, al sada je pred nama vikend. Šteta što nismo potegnuli jače.

BiH kao glavno tržište LKPC-a i dalje grca u velikim problemima i bitno je preživit ovo vijeme. Doći će bolji dani, a do ćemo se još načekat. I kupovat ko ima love. Ili prodavat ako vas stisnu financijski problemi. Uglavnom, trebalo bi biti likvidnosti.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Evo konačno malo zelenila. Samo da to potraje, al bojim se da bi već u ponedjeljak mogli opet u crveno. Jedan veći nalog, milijunski promet, al sada je pred nama vikend. Šteta što nismo potegnuli jače.

Zeleneo je bila slučajnost da se nekima podigne adrenalin.

Iako LKPC tone sam luka Ploče je puna brodova. Obzirom na višemjesečnu sušu upravo je iznenađenje vidjeti ih ovoliko pa čak i na stalno praznoj obali br.1 ima jedan brod koji krca čeličnu žicu u kolutovima, ima brodova i na obali br. V pa čak se potrefio i tanker na vezu tako da ovih 8 brodova donekle podsjećaju na nekadašnje gužve.

New Report

Close