LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


gogo1: ” ja dokupio 1 dionicu po 5121..nemam za više trenutno..sve su mi ostale u padu ” Ha ha … pogledaj ovo LKPC-R-A 18. prosinac 2007 12:41 1 5.121,00 1 izvršen

Pa zar i ti sine..Barbosa[thumbsup]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Sada se vidi što se događa … ATPL-26 mil kn prometa, ERNT-20 mil, INA 19, THNK-11 mil kn i +7,79% …
Izgleda da su neki znali za ovo pa im je hitno trebao keš!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Kupnja Cijena
42-5.350,00
2-5.303,00
5-5.300,00
2-5.255,00
20-5.250,0
Izgleda da se netko želi vratiti!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Sta se to događa sa LKPC već duže vremena stagnira?? Može mi to neko objasnit?[embarass]

Poslije stagnacije obično ide explozija ..do .. 25.01.2008


Sta se to događa sa LKPC već duže vremena stagnira?? Može mi to neko objasnit?[embarass]

Kolega, objašnjenje bi predugo trajalo pa prelistaj ove stranice nekih 2 mj unatrag pa će ti sve biti jasno.
U svakom slučaju ako imaš dionice LP uživaj u blagdanima i čekaj skupštinu dioničara 25.01.2008. a ako nemaš požuri se jer će vrlo brzo biti preko 6000 kn

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Kupnja Cijena
42-5.350,00
2-5.303,00
5-5.300,00
2-5.255,00
20-5.250,0
Izgleda da se netko želi vratiti!

Da kolega, upravo tako! Iako mislim da je za ovo zanemarivo istresanje kriv ili zaslužan ERNT, IGH. Pogotovo IGH danas, šteta što sam ja propustio priliku da se uzmem nešto na IGH danas.

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


Sta se to događa sa LKPC već duže vremena stagnira?? Može mi to neko objasnit?[embarass]

kolega to ti je burza, nitko ne želi ozbiljno kupovat dok još vremena ima. Ali vrijeme istječe iz dana u dan, sve ga je manje.[rolleyes] NO SIKIRIKI. [cool]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Otpustio sam nekoliko dionica Atlanske i Dalekovoda…ući ću još više u Luku Ploče…stvaram obiteljsko srebro[wink]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Otpustio sam nekoliko dionica Atlanske i Dalekovoda…ući ću još više u Luku Ploče…stvaram obiteljsko srebro[wink]

Jučer sam prodao HT jer više nisam imao živaca gledati blokiranja sa 1000 i više kom na prodaji pa sam počistio sve po 5400 na LP.
Jedino mi je ktivo što to nisam učinio danas[angry]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

UGOVOR O JAMSTVU (PROJEKT INTEGRACIJE TRGOVINE I TRANSPORTA) IZMEĐU REPUBLIKE HRVATSKE I MEĐUNARODNE BANKE ZA OBNOVU I RAZVOJ
UGOVOR O JAMSTVU
UGOVOR od 20. studenoga 2006. sklopljen između REPUBLIKE HRVATSKE (»Jamac«) i MEĐUNARODNE BANKE ZA OBNOVU I RAZVOJ (»Banka«) (»Ugovor o jamstvu«) u vezi s Ugovorom o zajmu istoga datuma između Banke i Lučke uprave Ploče (»Zajmoprimac«) (»Ugovor o zajmu«). Jamac i Banka suglasili su se kako slijedi:

&


gogo1: ” Otpustio sam nekoliko dionica Atlanske i Dalekovoda…ući ću još više u Luku Ploče…stvaram obiteljsko srebro[wink] ” Jučer sam prodao HT jer više nisam imao živaca gledati blokiranja sa 1000 i više kom na prodaji pa sam počistio sve po 5400 na LP. Jedino mi je ktivo što to nisam učinio danas[angry]

šteta..još bi koju kunu više zaradio…no nema straha..vrijeme je na našoj strani..približava se sjednica
[shocked]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

New Report

Close