LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovdje bi čak i radnici koji su dobili dionice po akcijskoj cijeni mogli izgubiti,jer sa kamatama i na rate,jedna dionica im ispadne cca 560 kuna,a ne raspolažu sa njom još 4 godine,a šta će tek biti kad istekne lock up,pa se na tržištu pojavi masa dionica ljudi koji nemaju šta za pojest,ja ih znam već 20 ak koji će dionice prodati isti dan čim istekne lock up,jer su u dugovima do grla,a tek je počelo kolo ići niz brdo,po svemu sudeći nažalost ova dionica je kratkoročno osuđena na pad,pa i srednjeročno,jer nitko od investitora koji su zainteresirani nije lud dizati bezveze cijenu kad znaju da će dionica na tržištu sa istekom lock up a biti i kučku i mačku,sve u svemu…no good…alin pohvale za realne i suvisle komentare….

koja je to u tebe matematika kad dionica sa kamatama na 5 god. ispada 450 kn. !!!

@ alt
Pitaj Dinka zašto kupuje u zadnje vrijeme za AZ OMF pa nećeš tu trabunjat gluposti.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


@ alt
Pitaj Dinka zašto kupuje u zadnje vrijeme za AZ OMF pa nećeš tu trabunjat gluposti.

ajd ih pitajte odmah i zašto su plaćali Ingru po 300-400 kn, DLKV preko 1000 kn itd.

moji postovi osobno su mišljenje bez nagovaranja na kupnju ili prodaju dionica!



@ alt
Pitaj Dinka zašto kupuje u zadnje vrijeme za AZ OMF pa nećeš tu trabunjat gluposti.

ajd ih pitajte odmah i zašto su plaćali Ingru po 300-400 kn, DLKV preko 1000 kn itd.
[/quote]
nema se tu što pitati, jer nisu plaćali svojim novcem, a penzići ionako ne prate kako oni gube njihov novac

pitao sam ja managera raifice pošto radim za njih,šta to rade,zašto kupuju masovno trgovinu igračaka po 200-300 kuna,vjerovatno je u pitanju,ili kriminal ili totalno neznanje,ista ta dionica sada vrijedi 0.73 kn,a ja sam je prodao na 312,00 kn..doduše kasnije sam sve to izgubio na atpl,jer nisam shvatio na vrijeme o čemu se radi,ali svaka škola se plaća,pa i ta,ja sam je platio,a neki je još masno plaćaju…..


pitao sam ja managera raifice pošto radim za njih,šta to rade,zašto kupuju masovno trgovinu igračaka po 200-300 kuna,vjerovatno je u pitanju,ili kriminal ili totalno neznanje,ista ta dionica sada vrijedi 0.73 kn,a ja sam je prodao na 312,00 kn..doduše kasnije sam sve to izgubio na atpl,jer nisam shvatio na vrijeme o čemu se radi,ali svaka škola se plaća,pa i ta,ja sam je platio,a neki je još masno plaćaju…..

Rekao bi da je ovo trebalo ić na temu MAGMA!?

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



pitao sam ja managera raifice pošto radim za njih,šta to rade,zašto kupuju masovno trgovinu igračaka po 200-300 kuna,vjerovatno je u pitanju,ili kriminal ili totalno neznanje,ista ta dionica sada vrijedi 0.73 kn,a ja sam je prodao na 312,00 kn..doduše kasnije sam sve to izgubio na atpl,jer nisam shvatio na vrijeme o čemu se radi,ali svaka škola se plaća,pa i ta,ja sam je platio,a neki je još masno plaćaju…..

Rekao bi da je ovo trebalo ić na temu MAGMA!?
[/quote]
….a meni govori o njemu kao invsetitoru koji je sudjelovao kao građansko lice u IPO Magme [kiss]

hoću reći da ako neki mirovinac nešto kupuje nije nikakav ni buy ni sell signal,naravno da se ne može usporediti magma sa lkpc,nego sam htio reći da fond manageri,pogotovo od mirovinaca,ili nemaju pojma o burzi,ili kupuju i prodaju po nalogu neke veće ribe,čineći nekome uslugu da može izaći iz te dionice koristeći pritom tuđi novac,za kojeg ga nije briga,doduše az fond je dosad pokazao da je dobar u procjeni,doduše to su dugoroćni igrači,pa kratkotrajna kupnja ne predstavlja nikakav indikator,hrvatska ima deviznih rezervi za još 2 godine da brani tečaj,i da otkupljuje trezorce,kada i to ispari,ostat će cca 45 milijardi u mirovinskim fondovima,i onda će posegnuti država i za tim sredstvima,to će ujedno značiti i potpuni slom burze,druga varijanta je da se zovne mmf i oslabi kuna,u tom slučaju burza bi bila stabilnija,slabljenjem kune,privukao bi se novac izvana,jer bi sve postalo za strance puno jeftinije nego što je danas,međutim,tu bi visilo pitanje obuzdavanja deflatornih pritisaka na kunu,jer bi se kočenjem inflacije kočio i gospodarski rast,..naš realni bpd je cca 230 milijardi kuna,i što prije dođemo na takav bdp,potom bolje,proračun od cca 90 milijardi je naša realnost,i dalje živimo preko mogućnosti…..ali politika koči cijelu državu,i što prije se moramo riješiti tipova tipa gazimir i cvjetno društvo…


za još 2 godine da brani tečaj,i da otkupljuje trezorce,kada i to ispari,ostat će cca 45 milijardi u mirovinskim fondovima,i onda će posegnuti država i za tim sredstvima,to će ujedno značiti i potpuni slom burze,druga varijanta je da se zovne mmf i oslabi kuna,u tom slučaju burza bi bila stabilnija,slabljenjem kune,privukao bi se novac izvana,jer bi sve postalo za strance puno jeftinije nego što je danas,međutim,tu bi visilo pitanje obuzdavanja deflatornih pritisaka na kunu,jer bi se kočenjem inflacije kočio i gospodarski rast,..

Mislim da za 2 godine neće biti kune jer bi slijedeće godine trebali u EU, a ovi naši bi već uveli euro samo da mogu.

Evo imamao malih pozitivnih promjena.

1. AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 47.009 11,11 Zast. račun
2. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371) 37.536 8,87 Skrb. račun
3. AUDIO (75666130770)/HZMO (84397956623) 37.493 8,86 Zast. račun
4. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND (99318944138) 34.780 8,22 Skrb. račun
5. PBZ D.D. (02535697732) 22.099 5,22 Osnovni račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND (22134623145) 18.489 4,37 Skrb. račun
7. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. (53056966535) 14.005 3,31 Osnovni račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 11.882 2,81 Skrb. račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. (53056966535) 9.487 2,24 Skrb. račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 7.617 1,80 Skrb. račun
Ukupno: 56,84

kolege,
kad se mogu očekivati rezultati za prvo polugodište 2012?

p.s. Ovom kandidatu na prodaji se izgleda žuri, koliko on toga nudi po 664kn?


kolege,
kad se mogu očekivati rezultati za prvo polugodište 2012?

Da su dobri već bi bili objavljeni.
Željno ih isčekujem s posebnim osvrtom na drugo tromjesečje.

New Report

Close