LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




da mi ne želimo kineske juane što misliš bi li se sve to radilo aline? u dubrovniku su summiti svake godine na svjetskoj razini ali ovakvo osiguranje nije nikada viđeno. pametnome dosta. a ti aline i dalje misli da su nepoželjni, ja ti to niti mogu niti želim zabraniti.

Pametan si ti jer si to vidio i tako misliš. Svi oni koji ne misle kao ti su budale.
[/quote]
Nije kolega ništa izmislio izgleda da je stvarno tako.

Vaš link
[/quote]
Nisam to mislio. Istina je da u Dubrovniku ima ekonomskih sastanaka koliko hoćeš ali nikoga nije toliko briga hoće li netko upucat nekog biznismena da bi postavljao kordone policajaca u civilu i zatvarao promet. Ovdje se radi o političarima i tu je sasvim normalno kad dođe neka velika riba da nastaje kaos u prometu i slično, a ovdje se radilo ni više ni manje nego o predsjedniku Stalnog odbora Svekineskog narodnog kongresa Narodne Republike Kine za kojeg se ne može reći da je krupna riba nego kapitalac pa su i mjere osiguranja bile adekvatne tome.
Radi se o tome što sam prvo napisao, a kasnije je i potvrđeno da EU jednostavno ne želi kineski kapital, a pošto smo jednim korakom u EU (ako se prije toga ne raspadne) možemo lijepo popričati s kinezima, ponuditi ono što bi im bilo interesantno ali kupit luku mislim da bi naši rado dopustili samo nemaju cojones da ne bi dobili plesku od velikog brata EU. I ovako je stvar prilično napeta jer bi pretvaranjem hrvatskih luka ulazom kineske robe u EU predstavljali konkurenciju najvećim lukama iste te EU što im nimalo nije drago jer im bježi gomila zarade pa bi i sama najava nekog ozbiljnijeg posla izazvala intenzivnu razmjenu teških tonova između Bruxelesa i Zagreba.


golubv moguće da dođe još više komunizma [cool]…bez socijalizma
puno njih je život dalo da ga ne bude a sada se liže "pozadina" raznoraznim delegacijama da dođe onaj čistokrvni. i prezentira se kao zadnja slamka spasa…što na neki način i jest.
stiglo je novo doba. koristimo poznate inpute a ne emocije i nema frke.

i jedan savjet. tartar biftek sa tabascom je zakon [thumbsup]

Samo ne tatar biftek, ni u ludilu….to ti je sirovo meso….izvor zaraze, prestao sam ga jesti prije 30 godina [proud].
Diplomirao sam svojevremeno na LKPC, poznajem je u dušu….jednoga dana ću je opet imati ali ne još. Međutim prognozirati dva čekića dok brodovi plutaju prazni pred teretnim lukama…..to ni pas s maslom nebi progutao.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



golubv moguće da dođe još više komunizma [cool]…bez socijalizma
puno njih je život dalo da ga ne bude a sada se liže "pozadina" raznoraznim delegacijama da dođe onaj čistokrvni. i prezentira se kao zadnja slamka spasa…što na neki način i jest.
stiglo je novo doba. koristimo poznate inpute a ne emocije i nema frke.

i jedan savjet. tartar biftek sa tabascom je zakon [thumbsup]

Samo ne tatar biftek, ni u ludilu….to ti je sirovo meso….izvor zaraze, prestao sam ga jesti prije 30 godina [proud].
Diplomirao sam svojevremeno na LKPC, poznajem je u dušu….jednoga dana ću je opet imati ali ne još. Međutim prognozirati dva čekića dok brodovi plutaju prazni pred teretnim lukama…..to ni pas s maslom nebi progutao.
[/quote]
Kolega držite se vi vaše makije nije ovo za vas tamo se čeka poslijednji čavao u lijes.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU



golubv moguće da dođe još više komunizma [cool]…bez socijalizma
puno njih je život dalo da ga ne bude a sada se liže "pozadina" raznoraznim delegacijama da dođe onaj čistokrvni. i prezentira se kao zadnja slamka spasa…što na neki način i jest.
stiglo je novo doba. koristimo poznate inpute a ne emocije i nema frke.

i jedan savjet. tartar biftek sa tabascom je zakon [thumbsup]

Samo ne tatar biftek, ni u ludilu….to ti je sirovo meso….izvor zaraze, prestao sam ga jesti prije 30 godina [proud].
Diplomirao sam svojevremeno na LKPC, poznajem je u dušu….jednoga dana ću je opet imati ali ne još. Međutim prognozirati dva čekića dok brodovi plutaju prazni pred teretnim lukama…..to ni pas s maslom nebi progutao.
[/quote]
Pa zar vi niste na 900 kuna kupovali na stotine komada i javno se hvalili na forumu, vama je bila dobra na 900 a meni na 700, vi ste je prodali na 650 a ja ću na 2000. [kiss]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Šta je sa ovim prodavačima kupnja šest puta jača od prodaje ima li to još na kojoj dionici [cool]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU


Pa zar vi niste na 900 kuna kupovali na stotine komada i javno se hvalili na forumu, vama je bila dobra na 900 a meni na 700, vi ste je prodali na 650 a ja ću na 2000. [kiss]

Možda će tvoji unuci prodavati po 2000.
Uz jučerašnji promet od nula dionica interesantno je vidjeti da određenom dionicom nije trgovano ni danas, a još interesantnije da je to jedina dionica na ZSE koja uopće nije imala prometa. Jesu li to zaztišja pred oluju ili se netko prepao najavljenih udara čekića ali baš onako uočljivo strši.



Pa zar vi niste na 900 kuna kupovali na stotine komada i javno se hvalili na forumu, vama je bila dobra na 900 a meni na 700, vi ste je prodali na 650 a ja ću na 2000. [kiss]

Možda će tvoji unuci prodavati po 2000.
Uz jučerašnji promet od nula dionica interesantno je vidjeti da određenom dionicom nije trgovano ni danas, a još interesantnije da je to jedina dionica na ZSE koja uopće nije imala prometa. Jesu li to zaztišja pred oluju ili se netko prepao najavljenih udara čekića ali baš onako uočljivo strši.
[/quote]
Očito je da nitko ne da po ovim cijenama.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

AZ +183
Rajfasen +200 [thumbsup]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

http://www.2shared.com/photo/c8JTzRn2/LKPC5.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

Interesantno trgovannje čim se potroši nalog na bidu od 200 komada u istoj sekundi se stavlja novi od 200….

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU


Interesantno trgovannje čim se potroši nalog na bidu od 200 komada u istoj sekundi se stavlja novi od 200….

AZ kupuje, u zadnje vrijeme rijetko griješe [thumbsup]

kolege,

iako je značaj željeznice za luku ploče nemjerljiv, nije nevažan ni razvoj dobrih cesta, odnosno autocesta.
Naime, kako je IGH sklopio posao o stručnom nadzoru s Hrvatskim autocestama na čvoru autocesta od Ploča do granice s B iH u dužini od sedam i pol kilometara, postalo je razvidno da ovaj projekt mora biti gotov do 15. lipnja 2013.

New Report

Close