LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://business.hr/kompanije/viadukt-izgubio-posao-na-koridoru-5c-vrijedan-115-milijuna-eura-113370

Jeli to znači ako su njih odbili da netko drugi dobiva….ipak ima pomaka.


Pa vidiš da se C 5 radi u etapama i da jednu od njih završava Viadukt, a hoće li dobiti i ovu o kojoj se priča važno je samo za njih. Hrvatska će uskoro raditi do granice, a već je planiran i dio preko Hercegovine, most koji će se radit na granici gdje kojeg dvije zemlje zajednički financiraju. To što nema natpisa u našim novinama ne znači da se radi, istina ne onako brzo kako bi mi željeli ali ipak se radi, a ni mi se ne možemo pohvaliti brzinom na dionici A1 od Vrgorca do Ploča ne zato jer nismo sposobni već jednostavno nema novca iako su svi zemljani radovi gotovi, tuneli probijeni, vijadukti na stupovima…



Ajde Dinko, samo po asku [thumbsup]

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/0QW8uNKUnvF2HfdKm6FL6A==.pdf

nadam se da je to početak onoga što sam nekima proslijedio na pp.
[/quote]
Apsolutno se slažem sa vama kupnja na LKPC do sada je uvijek bila nikakva sada odjedanput se stvorila jaka potpora na kupnji koja prodavačima ulijeva strah u kosti.

Nalog na 700 kuna koji je kada ga je niki dan poklopilo iste sekund se pojavio još veći.
Nalog na 686 je skriveni nalog od 1000 komada.
Nalog od 500 komada na 685.
Nalog na 681 je skriveni nalog od 350 komada.
Nalog od 500 komada na 680.
Nalog na 600 od 3000 komada koji je također skriveni.
Sasvim je jasno o kome se tu radi i tko kupuje nalozima od 500 komada i još je jasnije da dionica sigurno neće prema dolje, jedini mogući smijer je prema gore.
Prema trenutnoj situaciji kada uračunamo ove skrivene naloge na kupnji ispada da je kupnja tri puta jača od prodaje što je gotovo nevjerovatno za neku od dionica i mislim da takva trenutno na našem tržištu ne postoji.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Evo neke kolege su me upozirili i sada i ja vidim da su u pravu kupnja je šest puta trenutno jača od prodaje e ne tri puta kako sam ja napisao, hvala na ispravci i kolegama koje su me na to upozorile.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

s odbijancem vani će i ovo poskočiti … a to bi trebalo već slijedeći tjedan
živi bili … nikako nije nagovor ili bilo što drugo

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

stigli kinezi do dubrovnika i zatvorili novinarima vrata. zna li itko jel na sastanku nazoči netko iz vrle nam lkpc?

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


Vezano uz diskusiju o Kinezima, iz zadnjeg Globusa od 18.05.:

Dopisnica slovenskog Dela Zorana Baković koja više od 30 g. izvještava iz Kine:
"Europska komisija ne želi Kini dati status ravnopravnog partnera niti je smatra tržišnom ekonomijom. EK jednostavno ne dopušta ulazak Kineskim investicijama zbog tradicije proračunskog balansa, odnosno lideri EU žele da investicije u Europu dolaze iznutra."


Nije mi jasno kome sam i zašto dospio na zub. Ja napišem da nisu rado viđeni i odmah po meni drvlje, kamenje i jedinice na forumu. Napiše neki novinar i niko ni da pisne.

Izgleda da su Kinezi počeli stavljati naloge na kupnji, moglo bi biti veselo do 16:00, ne bi mezačudio niti jedan do dva čekića danas.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

želje su jedno a mogućnosti su drugo aline. sad sam došao sa Pila/Dbk. tko je vidio pile danas u 9:30 a nije shvatio ekonomsko-političku situaciju neće nikada. sablasnost je mala riječ. vladao je muk koji se čak ni taksisti nisu usudili remetiti trubama(jer je promet bio zatvoren). da mi ne želimo kineske juane što misliš bi li se sve to radilo aline? u dubrovniku su summiti svake godine na svjetskoj razini ali ovakvo osiguranje nije nikada viđeno. pametnome dosta. a ti aline i dalje misli da su nepoželjni, ja ti to niti mogu niti želim zabraniti.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


da mi ne želimo kineske juane što misliš bi li se sve to radilo aline? u dubrovniku su summiti svake godine na svjetskoj razini ali ovakvo osiguranje nije nikada viđeno. pametnome dosta. a ti aline i dalje misli da su nepoželjni, ja ti to niti mogu niti želim zabraniti.

Pametan si ti jer si to vidio i tako misliš. Svi oni koji ne misle kao ti su budale.



da mi ne želimo kineske juane što misliš bi li se sve to radilo aline? u dubrovniku su summiti svake godine na svjetskoj razini ali ovakvo osiguranje nije nikada viđeno. pametnome dosta. a ti aline i dalje misli da su nepoželjni, ja ti to niti mogu niti želim zabraniti.

Pametan si ti jer si to vidio i tako misliš. Svi oni koji ne misle kao ti su budale.
[/quote]
Nije kolega ništa izmislio izgleda da je stvarno tako.

Vaš link

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU


Evo neke kolege su me upozirili i sada i ja vidim da su u pravu kupnja je šest puta trenutno jača od prodaje e ne tri puta kako sam ja napisao, hvala na ispravci i kolegama koje su me na to upozorile.


Izgleda da su Kinezi počeli stavljati naloge na kupnji, moglo bi biti veselo do 16:00, ne bi mezačudio niti jedan do dva čekića danas.

Izostali čekići…ili samo druk nije uspio [embarass]….prosipati pamet na dionicama koje nema a opet tako strašno fulati na svojima…..to najbolje radi kolega galija [lol]

ps: neće vam ova lučica nigdje pobječi….previše je tu socjalizma i komunizma

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

golubv moguće da dođe još više komunizma [cool]…bez socijalizma
puno njih je život dalo da ga ne bude a sada se liže "pozadina" raznoraznim delegacijama da dođe onaj čistokrvni. i prezentira se kao zadnja slamka spasa…što na neki način i jest.
stiglo je novo doba. koristimo poznate inpute a ne emocije i nema frke.

i jedan savjet. tartar biftek sa tabascom je zakon [thumbsup]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

New Report

Close