LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolege,

ne razumijem dežurne katastrofičare.

Još bih shvatio da osobno kupuju, pa da nas ostale dovode u zabludu, ali ovako biti danonočno prisutan ovdje i gadit dionicu…
Šta vam je?


Nema niti jednu dionicu jučer se popeo na Izvidnicu to je brdo iznad ploča gdje se iskupljaju narkomani da bi slikao praznu Bosansku obalu na kojoj i tako skoro nikada nema brodova da bi nekome dokazao da LKPC ne valja je stvarno krajnje jadno i bolesno. [wink]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Kupnja skoro duplo jača od prodaju, ma mora da to ništa ne valja nađite još dvije takve dionice molim lijepo [cool]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

7. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. – 200 komada

Još jedna u nizu dobitonosnih prodaja, bravo dečki tako se to radi kupiš po 850 a prodaješ od 630-720.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU


7. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. – 200 komada

Još jedna u nizu dobitonosnih prodaja, bravo dečki tako se to radi kupiš po 850 a prodaješ od 630-720.


I još se u ostalim postovima imaš hrabrosti hvaliti kako se dionice dobro prodaju.

BTW. Na fotografiji koju sam stavio vidi se praktično cijela luka tj. sve obale i jedino je u sjeni dio Bosanske, na kojoj i sam kažeš da nema nikoga i ne vidi se unutrašnji dio obale br. 5 ali ako je tamo neki brod onda je neki veličine neretvanske lađe koji nije ni vrijedan spomena.



7. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. – 200 komada

Još jedna u nizu dobitonosnih prodaja, bravo dečki tako se to radi kupiš po 850 a prodaješ od 630-720.


I još se u ostalim postovima imaš hrabrosti hvaliti kako se dionice dobro prodaju.

BTW. Na fotografiji koju sam stavio vidi se praktično cijela luka tj. sve obale i jedino je u sjeni dio Bosanske, na kojoj i sam kažeš da nema nikoga i ne vidi se unutrašnji dio obale br. 5 ali ako je tamo neki brod onda je neki veličine neretvanske lađe koji nije ni vrijedan spomena.
[/quote]
Koji se dio obale 5 vidi na vašoj sliki [lol]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU




7. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. – 200 komada

Još jedna u nizu dobitonosnih prodaja, bravo dečki tako se to radi kupiš po 850 a prodaješ od 630-720.


I još se u ostalim postovima imaš hrabrosti hvaliti kako se dionice dobro prodaju.

BTW. Na fotografiji koju sam stavio vidi se praktično cijela luka tj. sve obale i jedino je u sjeni dio Bosanske, na kojoj i sam kažeš da nema nikoga i ne vidi se unutrašnji dio obale br. 5 ali ako je tamo neki brod onda je neki veličine neretvanske lađe koji nije ni vrijedan spomena.
[/quote]
Koji se dio obale 5 vidi na vašoj sliki [lol]
[/quote]
Što ti je tako smiješno. Nije valjda da te netko škaklji ispod stola.
Vidi se najmanje polovina dužine obale br. V jer ostatak zaklanja postrojenje terminala za žitarice. Kratak pogled na spisak brodova u luci otkriva da se zbilja u njoj nalazi jedan brod i to Ishtar nosivosti 10 000 t koji iskrcava glinicu što baš i nije nešto čime bi se trebalo busati u prsa jer je ekvivalentno tome da nekoga dovedeš u svoj vinski podrum i pokažeš bačvu za vino od 10 000 litara, a unutra se nešto muća na samom dnu.

LKPC
Dobit prije oporezivanja :25.726.030,00
Porez :0
Dobit nakon oporezivanja : 25.726.030,00

ZSE:
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/yEsTEDff5eL0HkmOuYYUMw==.pdf

.


Kaze se : trguj na ono sto vidis.
Po TA vidim uvalu kojoj je prvi cilj 1200-1300kn . Ako bi pokusao procijeniti daljnju analizu, pretpostavljam "šalicu" do cca 1000kn te rast do 2200-2500kn. Ovo je najbolji scenarij.
Sada je samo bitno da probije 770kn.
Proboj 630kn prema dolje ponistava gornju analizu.

p.s. 100% sam u LKPC tako da je gore napisano subjektivno viđenje jednog dionicara. 🙂


[thumbsup] ima tu štošta lijepog … naravno da nije nagovor i ostalo

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

kolege,

prema današnjem tisku ozbiljno se razmišlja, da ne kažem da je pred konačnom odlukom, da se Luka Ploče kao trgovačko društvo u kojem i država ima udio u vlasništvu, svrsta u grupu poduzeća na koje bi se primjenjivao tzv" finski model upravljanja".
Piše da je to model po kojem bi poduzećem "upravljala investicijska kompanija radi dizanja vrijednosti".

Molim za komentar

kolege,

vezano pak uz jučerašnji poslovni forum Kineza i Hrvata, prenosim komentar " kako se velike kineske tvrtke zanimaju za naše luke Ploče i Rijeka za slanje robe u Europu, te korištenje istih luka za gradnju distributivnih centara. Trenutačno se uglavnom služe ruskim lukama."

Kad bih mogao volio bi čuti komentar predsjednika Pavlovića.


kolege,

vezano pak uz jučerašnji poslovni forum Kineza i Hrvata, prenosim komentar " kako se velike kineske tvrtke zanimaju za naše luke Ploče i Rijeka za slanje robe u Europu, te korištenje istih luka za gradnju distributivnih centara. Trenutačno se uglavnom služe ruskim lukama."


Općenito, bez obzira na količinu novca koji posjeduju Kinezi nisu rado viđeni gosti u Europi po pitanju preuzimanja luka.



kolege,

vezano pak uz jučerašnji poslovni forum Kineza i Hrvata, prenosim komentar " kako se velike kineske tvrtke zanimaju za naše luke Ploče i Rijeka za slanje robe u Europu, te korištenje istih luka za gradnju distributivnih centara. Trenutačno se uglavnom služe ruskim lukama."


Općenito, bez obzira na količinu novca koji posjeduju Kinezi nisu rado viđeni gosti u Europi po pitanju preuzimanja luka.
[/quote]

možete li te tvrdnje malo potkrijepiti jer mislim da je stvarno prevazišlo svaku mjeru ovakvo paušalno nabacivanje tvrdnjama. konkretnije su babe na placu od dobrog dijela komentatora ovdje.
dajte, navedite primjer gdje su ugrozili poslovanje luke koju su preuzeli???
ovako komentirati je i više nego bezveze!

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

New Report

Close