LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kaze se : trguj na ono sto vidis.
Po TA vidim uvalu kojoj je prvi cilj 1200-1300kn . Ako bi pokusao procijeniti daljnju analizu, pretpostavljam "šalicu" do cca 1000kn te rast do 2200-2500kn. Ovo je najbolji scenarij.

Po onome što ja vidim ti slabo vidiš ili ti je netko zamaglio vid.
Nema nikakvih realnih pokazatelja koji bi omogućili iole ozbiljniji skok dionice, a ovce koje su je prije kupovale po većim cijenama su već ošišane pa im je sada i hladno oko srca zbog toga.


LKPC je jedna od rijetkih dionica koja dan završila u plusu.
+2,78%

p.s….a vi pivajte borbene [rolleyes]


Prosječna cijena dionice je manja nego prethodnog dana.
To je prava istina.
To što netko s nekoliko dionica hoće "dati iskrivljenu sliku" treba zabrinuti sve "idolopoklonike"
ove dionice!!!!
Nisu "baš svi ovce".
Pozdrav



Kaze se : trguj na ono sto vidis.
Po TA vidim uvalu kojoj je prvi cilj 1200-1300kn . Ako bi pokusao procijeniti daljnju analizu, pretpostavljam "šalicu" do cca 1000kn te rast do 2200-2500kn. Ovo je najbolji scenarij.

Po onome što ja vidim ti slabo vidiš ili ti je netko zamaglio vid.
Nema nikakvih realnih pokazatelja koji bi omogućili iole ozbiljniji skok dionice, a ovce koje su je prije kupovale po većim cijenama su već ošišane pa im je sada i hladno oko srca zbog toga.
[/quote]
Prodao po 630 pa sada pišešeš jadikovke, nije to ništa šta te čeka kada cijena za koji dan preleti tisićicu kada se potpiše ugovor sa Talijanima a ti ćeš imati manje vremena za pisanje ovakvih glupostiju jer ćeš po cijeli dan biti u svojoj dizalizi neće više biti režije [cool]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Nema nikakvih realnih pokazatelja

Kolega, ja pricam o konkretnom obrascu dok ti niti jednim argumentom nisi pobio moje viđenje i pricas opcenito. Ti vjerojatno fundamentalno analiziras.
INA je objavila 1milijardu gubitka kad je dionica bila 1000kn. Sjeti se, nije davno bilo…

Opet Kinezi:

http://www.seebiz.eu/kina-zainteresirana-za-luke-ploce-i-rijeku-i-zeljeznice/ar-34881/

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Čovjek objavi članak o kinezima i vi mu masovno zavalite jedinice?? kako vi živite sami sa sobom, zar svrha foruma nije djeljenje informacija? čini se ipak da nije. očito je svrha jeftin druk i davanje stotki za isti. ja apeliram na ukidanje ovih ocjena jer nemaju nikakvu svrhu među anonimnim junačinama.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


Prodao po 630 pa sada pišešeš jadikovke, nije to ništa šta te čeka kada cijena za koji dan preleti tisićicu kada se potpiše ugovor sa Talijanima a ti ćeš imati manje vremena za pisanje ovakvih glupostiju jer ćeš po cijeli dan biti u svojoj dizalizi neće više biti režije [cool]

Ovako rano, a ti već u svom elementu.
Još uvijek stoji moja ponuda o četiri dionice kojima će i za koji dan biti ista cijena kao i danas plus minus kojih desetak kn razlike, a ti samo u snovima možeš vidjeti tri nule.
Da ne zaboravim. Ja ne radimna dizalici i kod mene nema režije.


Nema nikakvih realnih pokazatelja

Kolega, ja pricam o konkretnom obrascu dok ti niti jednim argumentom nisi pobio moje viđenje i pricas opcenito. Ti vjerojatno fundamentalno analiziras.
[/quote]
Ja uopće ne analiziram jer za takvo nešto nema nikakve potrebe. Situacija je stabilno loša i jedino bi vijest da su se u luci pojavile kokoši koje nesu zlatna jaja mogla jako popeti cijenu.
Što se ostalog tiče. Evo argument u prilogu. Fotografija Luke Ploče jučer. Pobroji gomilu brodova koje vidiš da su vezani i donesi zaključak.

@alin

Pa ti si stvarno jadan da jadniji biti ne možeš slikao si Bosansku obalu na kojoj nema gotovo nikada brodova aj stavi sliku obale 5.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Samo vi fotografirajte a MUDO -KO- ŠAKA izgleda dolazi u Luku. [thumbsup]

Kineski gospodarstvenici u Zagrebu

Pretpostavlja se da je unapređenje suradnje najizglednije u području transporta i prometne infrastrukture (željeznice) i distribucije roba u čemu velike kineske tvrtke imaju interes korištenja luka Ploče i Rijeka za slanje svojih roba u Europu.

http://www.bankamagazine.hr/default.aspx?TabId=102&View=Details&ItemID=78345

kolege,

ne razumijem dežurne katastrofičare.

Još bih shvatio da osobno kupuju, pa da nas ostale dovode u zabludu, ali ovako biti danonočno prisutan ovdje i gadit dionicu…
Šta vam je?


Čovjek objavi članak o kinezima i vi mu masovno zavalite jedinice?? kako vi živite sami sa sobom, zar svrha foruma nije djeljenje informacija? čini se ipak da nije. očito je svrha jeftin druk i davanje stotki za isti. ja apeliram na ukidanje ovih ocjena jer nemaju nikakvu svrhu među anonimnim junačinama.

Ma pusti, ljudi imaju komplekse, a i loša je biometeorološka prognoza [wink]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close