LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

u krajnjoj liniji kvalitetna roba uvijek ima kupca. luka će uvijek biti vlasništvo više osoba ili društava koji su u strukturi viševlasnički i samim time se mi ne moramo brinuti za naše udjele. živjeti se ne mora, ploviti se mora.

inače je nerealno gledati opću sliku države kada ona u stvari i nema neke veze sa lukom ploče. pa nije luka fond koji u sebi ima dionice čije presjek čini sliku društva. luka sada nakon investiciskog dijela ovisi o svom marketinškom odsjeku. iskustvo rada je dugo i kvalitetno i sada je samo bitno donijeti posao, kojeg ima. ja radim u jako konkurentnom sektoru i gledam kako se jedni bogate a drugi propadaju na istom proizvodu. a luka je gotovo monopolistički postavljena. nju jedino politika može uništiti.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


To je gotova stvar kolega, dogovaraju se detalji, a oni koji izigravaju znalce jedino oni još ništa nisu čuli ja sam kolegi alin na privat prije mjesec dana uputio poruku u kojoj ga pitam o tome ugovoru on je tvrdio da od toga nema ništa, čisto sam htio malo testirati koliko je upućen u poslovanje ali očito je riječ o dizaličaru ili bageristi ili nešto slično poruku još čuvam tako da je mogu staviti ako zatreba [cool]

Ispravak netočnog navoda.
Ti nisi druker. Ti si sitni druker. Vjerovatno te ta tvoja sitnost čini ljubomornim što je sve i baš sve što sam do sada napisao na forumu bilo točno. Prije nego što je itko objavio pa sam čak i proglašen šarlatanom i širiteljem loših i za luku nepovoljnih vijesti. Privatna pošta služi da bi članovi foruma komunicirali bez očiju ostalih i spada u privatnost pa ako si već takav objavi i to u kojem je samo moje mišljenje ali ne i tvrdnja. Ali evo tvrdnje tebi i onima koji ste očekivali eksplozije. Značajnijeg porasta dionice nema niti će biti u skorije vrijeme, a promet u II kvartalu bit će još manji nego što je bio u prvom.

Pozdrav s dizalice na obali broj V [bye]

@Alin
[quote=Alin]


Bar da ove cjene potraju godinu dana

Želja će vam biti ispunjena gospodine. Možda cijena bude čak i niža.
[/quote]

Ovo ste tvrdili kada je cijena bila 670, vjerovatno će te ponovno biti uspiješni kao ovaj put, a promet će ovaj kvartal biti veći i nemojte pisati nešto o čemu očito nemate saznanja.
[cool]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

@Alin
Samo i dalje pišite istinito i argumentirano i ne obazirite se na neargumentirane objede.
I ja sam uvjeren da će dionica stagnirati i padati dugoročno jer ne postoje valjani razlozi za rast.
Pozdrav

kolege,

da vulgariziram, pa na ručunu imaju skoro više nego što je tržišna kapitalizacija.

To je loše, jel?



@Alin

Samo i dalje pišite istinito i argumentirano i ne obazirite se na neargumentirane objede.
I ja sam uvjeren da će dionica stagnirati i padati dugoročno jer ne postoje valjani razlozi za rast.
Pozdrav

Pa suprotno on piše neargumentirano i iznosi neistinite objede, vi ste misli kada ste kupovali VPIK po 140 da će rasti a onda se ga prodali po 50 tako da vaše mišljenji i nije neko mišljenje [yawn]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Kaze se : trguj na ono sto vidis.
Po TA vidim uvalu kojoj je prvi cilj 1200-1300kn . Ako bi pokusao procijeniti daljnju analizu, pretpostavljam "šalicu" do cca 1000kn te rast do 2200-2500kn. Ovo je najbolji scenarij.
Sada je samo bitno da probije 770kn.
Proboj 630kn prema dolje ponistava gornju analizu.

p.s. 100% sam u LKPC tako da je gore napisano subjektivno viđenje jednog dionicara. 🙂



@Alin

[quote=Alin]

Bar da ove cjene potraju godinu dana

Želja će vam biti ispunjena gospodine. Možda cijena bude čak i niža.
[/quote][/b]
Ovo ste tvrdili kada je cijena bila 670, vjerovatno će te ponovno biti uspiješni kao ovaj put, a promet će ovaj kvartal biti veći i nemojte pisati nešto o čemu očito nemate saznanja.
[cool]
[/quote]
Pa zar se povećala. Ovo sve što se događa je sasvim normalna fluktuacija od svojih 50-70 kn gore dole i neopisivo daleko od onog što bi trebalo da se većina ovdje prisutnih iskobelja iz teških minusa tako da opet ispada da sam u pravu jer porasta cijene dionice nema.
Hajde, uplatit ćeš mi protuvrijednost pet dionica LKPC ako promet u ovom kvartalu ne bude veći nego u prvom.




@Alin

Samo i dalje pišite istinito i argumentirano i ne obazirite se na neargumentirane objede.
I ja sam uvjeren da će dionica stagnirati i padati dugoročno jer ne postoje valjani razlozi za rast.
Pozdrav

Pa suprotno on piše neargumentirano i iznosi neistinite objede, vi ste misli kada ste kupovali VPIK po 140 da će rasti a onda se ga prodali po 50 tako da vaše mišljenji i nije neko mišljenje [yawn]
[/quote]
Naravno da ne govorite istinu,ali to se niti ne očekuje od Vas.
Neistine Vas neće spasiti od ogromnih gubitaka na ovoj dionici.
Ovdje je tema LKPC,zar ne?
Nema nikakvih razloga da cijena ove dionice ide UP i to je to.Na to sam ukazivao puno puta što je lako provjerljivo.

Nije mi jasno zašto svako malo nikne novih 100 do 200 komada na kupnji to mora da mali kupuju [cool]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

LKPC je jedna od rijetkih dionica koja dan završila u plusu.
+2,78%

p.s….a vi pivajte borbene [rolleyes]


Nije mi jasno zašto svako malo nikne novih 100 do 200 komada na kupnji to mora da mali kupuju [cool]

Požuri i kupi dok još ima. Kasnije će ti biti žao što si propustio priliku.

New Report

Close