LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Odmah na startu zeleno!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Gle ovog heroja, sa 100 na 765,ajmo ga skinut!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Dobitnik je dana svakako Luka Ploče (ZSE:LKPC-R-A) koja je uzletjela 3,5 posto, na 750 kuna, uz 890 tisuća kuna prometa što je zasigurno reakcija na posjet ministra Hajdaša Dončića pločanskoj luci i tamo izrečene najave daljnjih investicija u terminal za rasute terete. Završetkom projekta, Luka Ploče postat će suvremena sredozemna luka s očekivanim prometom između 10 i 15 milijuna tona.

http://hr.seebiz.eu/ZSE/zagrebacka-burza-ht-u-minusu-pet-dana-uzastopno-luka-ploce-dobitnica-dana/ar-34402/


http://www.2shared.com/photo/ymdxn5it/LKPC4.html

Gedajuci TA,pravi Bull nastaje kada graf cijene dođe iznad SMA 200
Napokon, nakon 15 mjeseci imamo pozitivan preokret koji je zapoceo prije par dana.


Gedajuci TA,pravi Bull nastaje kada graf cijene dođe iznad SMA 200
Napokon, nakon 15 mjeseci imamo pozitivan preokret koji je zapoceo prije par dana.

Ne misliš valjda da će dugo trajati.

U sljedećih 13 mjeseci, do ulaska u Europsku uniju, Hrvatska mora riješiti odvijanje kamionskog prometa prema luci Ploče.

http://www.jutarnji.hr/gradiliste-peljeskog-mosta-pretvara-se-u-trajektnu-luku-za-prijevoz-kamiona-/1027299/



Gedajuci TA,pravi Bull nastaje kada graf cijene dođe iznad SMA 200
Napokon, nakon 15 mjeseci imamo pozitivan preokret koji je zapoceo prije par dana.

Ne misliš valjda da će dugo trajati.
[/quote]
Kad je cijena bila na 680 vi ste tvrdili da ide dole, vi ste očito veliki znalac. [lol]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU




Gedajuci TA,pravi Bull nastaje kada graf cijene dođe iznad SMA 200
Napokon, nakon 15 mjeseci imamo pozitivan preokret koji je zapoceo prije par dana.

Ne misliš valjda da će dugo trajati.
[/quote]
Kad je cijena bila na 680 vi ste tvrdili da ide dole, vi ste očito veliki znalac. [lol]
[/quote]
Šta je drukeru. Ništa ja nisam tvrdio niti tvrdim. Ako misliš da slijedi veliko povećanje cijene idi i kupuj naveliko, a ja ću ti posuditi novca uz maksimalnu bančinu zateznu kamatu. Pa kad kupiš mnogooo dionica po ovoj i prodaš po dosta većoj cijeni bit ćeš bogat, a i ja ću ponešto zaraditi na kamatama.

preko 800 komada je danas iskipano po bidu…pa tko sad opet izlazi?!?!

@Alin

Vi mislite da sve znate, ako ste na dizalici i vidite odozgo dobro to ne znači da imate uvid u poslovanje luke [undecid].

galija, 11.05.2012. u 19:41
Ako misliš da slijedi veliko povećanje cijene idi i kupuj naveliko, a ja ću ti posuditi novca uz maksimalnu bančinu zateznu kamatu.

Nikada nisam posuđivao od onoga koji ima mnogo manje od mene.


@raster

Pa zna se tko izlazi skrbnički Rajfazen on je kupovao po 850 pa valjda misli kada proda po 700 da je zaradio. [angry]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

@ galija

Nije skrbnički nego osnovni račun, znači prodaje Rajfajzen banka!? [shocked]

Ima li šta novo u vezi ugovora sa Talijanima, oće bit šta od toga?


@ galija

Nije skrbnički nego osnovni račun, znači prodaje Rajfajzen banka!? [shocked]

Ima li šta novo u vezi ugovora sa Talijanima, oće bit šta od toga?


To je gotova stvar kolega, dogovaraju se detalji, a oni koji izigravaju znalce jedino oni još ništa nisu čuli ja sam kolegi alin na privat prije mjesec dana uputio poruku u kojoj ga pitam o tome ugovoru on je tvrdio da od toga nema ništa, čisto sam htio malo testirati koliko je upućen u poslovanje ali očito je riječ o dizaličaru ili bageristi ili nešto slično poruku još čuvam tako da je mogu staviti ako zatreba [cool]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

New Report

Close