LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko se rješava, a evo i mogući povod:
HAC odustaje od radova vrijednih 9,5 milijardi kuna?
Između ostalog i mosta preko Drave kod Osijeka pa je upitna i autocesta prema Mađarskoj.

http://www.poslovni.hr/vijesti/hac-odustaje-od-radova-vrijednih-95-milijardi-kuna-203383.aspx


Netko se rješava, a evo i mogući povod:
HAC odustaje od radova vrijednih 9,5 milijardi kuna?
Između ostalog i mosta preko Drave kod Osijeka pa je upitna i autocesta prema Mađarskoj.

http://www.poslovni.hr/vijesti/hac-odustaje-od-radova-vrijednih-95-milijardi-kuna-203383.aspx


I kakve veze to ima sa LKPC isto kao i most u Bangladešu koji se srušio jučer, nema jeftine kupnje nema kolega, kupnja puno jača od prodaje.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU


Netko se rješava, a evo i mogući povod:
HAC odustaje od radova vrijednih 9,5 milijardi kuna?
Između ostalog i mosta preko Drave kod Osijeka pa je upitna i autocesta prema Mađarskoj.

http://www.poslovni.hr/vijesti/hac-odustaje-od-radova-vrijednih-95-milijardi-kuna-203383.aspx

Da mi je znat kakve veze ima podravski ipsilon i Mađarska sa lukom Ploče, vjerovatno si htio napisat nešto na LKRI ili nekom građevinaru, pa "slučajno" promašio temu.

Pa da kolege galija i ingroman,
baš se pitam kakve veze koridor 5c (Ploče – Sarajevo – Osijek – Budimpešta )
ima veze s lukom Ploče.

ma nije vam to

kad se objavi loša vijest za luku da se ne gradi most na autocesti 5c (nije Vc jer to ne vodi nikamo osim na svima znano mjesto) onda dionica luke poraste – kao što je danas porasla,

kad dalekovod dobi posao onda dionica padne – kao što je pala neki dan,

a kad ledo objavi prvi zimski kvartal u povijesti bez gubitka -kao što je danas objavio onda dionica padne – tako to ide
[lol]


ma nije vam to

kad se objavi loša vijest za luku da se ne gradi most na autocesti 5c (nije Vc jer to ne vodi nikamo osim na svima znano mjesto) onda dionica luke poraste – kao što je danas porasla,

kad dalekovod dobi posao onda dionica padne – kao što je pala neki dan,

a kad ledo objavi prvi zimski kvartal u povijesti bez gubitka -kao što je danas objavio onda dionica padne – tako to ide
[lol]


pa tad se istovaraju insajderi,koji su prije toga kupovali dionicu po manjoj cijeni,jedino insajderi dobijaju,al ovdje ne znam tko dobiva,ako se prodaje po 720 a cijena nije bila puno niža nikada u povijesti,dakle ovi što prodaju luku,prodaju je sa gubitkom,procjenjujući da je bolje prodati po 700 nego po 400,a ovi što kupuju,procjenjuju da je jeftina i kupuju je više zbog strateškog položaja nego zbog trenutne situacije,zauzimaju pozicije..tko će biti u pravu,vidit ćemo za godinu ili dvi…



ma nije vam to

kad se objavi loša vijest za luku da se ne gradi most na autocesti 5c (nije Vc jer to ne vodi nikamo osim na svima znano mjesto) onda dionica luke poraste – kao što je danas porasla,

kad dalekovod dobi posao onda dionica padne – kao što je pala neki dan,

a kad ledo objavi prvi zimski kvartal u povijesti bez gubitka -kao što je danas objavio onda dionica padne – tako to ide
[lol]


pa tad se istovaraju insajderi,koji su prije toga kupovali dionicu po manjoj cijeni,jedino insajderi dobijaju,al ovdje ne znam tko dobiva,ako se prodaje po 720 a cijena nije bila puno niža nikada u povijesti,dakle ovi što prodaju luku,prodaju je sa gubitkom,procjenjujući da je bolje prodati po 700 nego po 400,a ovi što kupuju,procjenjuju da je jeftina i kupuju je više zbog strateškog položaja nego zbog trenutne situacije,zauzimaju pozicije..tko će biti u pravu,vidit ćemo za godinu ili dvi…
[/quote]
ta priča bi mogla vrijediti i za godinu dvije…


Pa da kolege galija i ingroman,
baš se pitam kakve veze koridor 5c (Ploče – Sarajevo – Osijek – Budimpešta )
ima veze s lukom Ploče.

Hahah, a kakve nema? Kad bi se izgradio taj koridor imali bi puno manje troškove jer sad da dođu do npr. Budimpešte pretovaraju na 2-3 voza sirovine i materijal i povećavaju rashode, te kad sam bio na gl. skupštini ima par mjeseci Pavlović je spominjao da ih tereti i srbija sad za neke dodatne troškove i carine jer idu preko njih neke stvari koje ne bi imali sa koridorom 5c….mislim čim upišete u google koridor 5c, osim najava mora i pisati kako je to glavna poveznica južne Hrvatske i srednje Europe…LKPC bi bila glavna luka da infrastruktura nije užas i možda i bude kad ostatak Balkana uđe u EU…

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1. AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 47.009 11,11 Zast. račun
2. AUDIO (75666130770)/HZMO (84397956623) 37.493 8,86 Zast. račun
3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND (99318944138) 34.780 8,22 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371) 33.836 8,00 Skrb. račun
5. PBZ D.D. (02535697732) 22.099 5,22 Osnovni račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND (22134623145) 18.489 4,37 Skrb. račun
7. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. (53056966535) 13.550 3,20 Osnovni račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 11.882 2,81 Skrb. račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. (53056966535) 9.999 2,36 Skrb. račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 9.827 2,32 Skrb. račun
Ukupno: 56,50

Kuha se nešto ljepo. [proud]


Kuha se nešto ljepo. [proud]

Veoma lijepo:

Promet Luke Ploče u prvom tromjesečju ove godine, prema konsolidiranom financijskom izvješću, iznosi 0,8 milijuna tona robe, što je gotovo 31 posto manje nego u istom prošlogodišnjem periodu. Neto dobit za isto razdoblje iznosi 0,54 milijuna kuna, a u prvom tromjesečju 2012. poslovni prihodi su oko 33 milijuna kuna ili 12,5 posto manje nego lani.

dakle luka još uvijek posluje sa dobiti?? super! znam onu 100 ljudi 100 ćudi ali tipkati o dionicama koje nemaš mi i dalje ne ulazi niti u jednog od ovih 100. ali hvala na podacima, to je uvijek dobrodošlo. jer ako nešto ne podnosim to je druk bez brojeva.ono tipa…svi su siromašni…so wtf???

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

New Report

Close