LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Od ove dionice nema ništa dok je se ne poprati sa par medijskih članaka i izjava(rusi, kinezi, i sl.),
stvarno je smiješna ova naša burza. [thumbsup]

kolege,

molim nekog vrijednog analitičara koji prati trgovanje dionica Luke Ploče da nas ljubazno izvjesti koliko se dionica po danu,zadnjih mjeseci, nudi na podaji ispod 800kn.

Npr. kad bih htio pokupiti sve do 800kn, o kojem broju dionica bi se radilo?
Prosječno,cca?
Hvala i srdačan pozdrav

U narednom periodu možemo ocekivati odlicne vijesti vezano za LKPC.Gledano sa tehnicke strane,sve ide u prilog rastu cijene i kraju negatinog slijeda koji traje koro 1,5god.


U narednom periodu možemo ocekivati odlicne vijesti vezano za LKPC.Gledano sa tehnicke strane,sve ide u prilog rastu cijene i kraju negatinog slijeda koji traje koro 1,5god.

Loše ti prosjek ocjena pa laskaš da se popraviš [lol]
Jedna od zaista dobrih vijesti, iako baš ne znači previše u cijeloj sumi da se kontenjerski promet u ovom mjesecu značajno popravio u odnosu na isti prošle godine.

BTW. Kad se govorilo o kinezima i mogućnosti ulaganja u LKPC njih interesiraju iskljčivo kontenjeri i tu ima mjesta za napredak čak i ako budu gradili prugu za LKRI.


kolege,

molim nekog vrijednog analitičara koji prati trgovanje dionica Luke Ploče da nas ljubazno izvjesti koliko se dionica po danu,zadnjih mjeseci, nudi na podaji ispod 800kn.

Npr. kad bih htio pokupiti sve do 800kn, o kojem broju dionica bi se radilo?
Prosječno,cca?
Hvala i srdačan pozdrav


kolega, najbolje da sutra u 10.10 stavite kupovni nalog sa 700 komada na 800 Kn i to je to … evo i ja ću Vam rado svoje postaviti tamo oko 800 … hvala i pozdrav

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

kolega pinball,

predmjevam da niste sudjelovali u dokapitalizaciji i platili dionicu Luke Ploče basnoslovnih 850kn, već aktivno sudjelujete u kupnji ispod 700kn.
Pametno.
To znači da mi drugi ne moramo brinuti o slobodnoj kupnji i prodaji na ovim razinama.
Sada mi je lakše, vidite ja sam bio mišljenja da to fondovi umjetno drže cijenu na ovoj razini.
Pa onda kao fol jedni drugima prodaju na cca 700kn, koriste okolnosti da nema potražnje pa su lukavo srušili cijenu.
Imao sam čak i neke relevantne potvrde…
P.S. Ja sam pitao koliko se istinskih naloga na prodaji u prosjeku dnevno javlja na razinama do 800kn, a ne ovo što njih par jedni drugima prodaju i stvaraju privid.
Imate li taj podatak?

….nešto se šuška među radnicima ,da bi kroz ova dva-tri miseca oko 100-tinjak ljudi dobilo otpremninu.

Generalno gledajuci,loše za radnike ali dobro za firmu.


….nešto se šuška među radnicima ,da bi kroz ova dva-tri miseca oko 100-tinjak ljudi dobilo otpremninu.

Generalno gledajuci,loše za radnike ali dobro za firmu.


50 ak starijih radnika ide vani,uz cca 25000 eura otpremnine,nisu radili gotovo ništa,dobili su cca pola milijuna kuna bonusa*+ solidne plaće,boli ih kita za luku,ne bih rekao da je to dobro za luku a loše za radnike,radnici su se dobro uhljebili u svakom slučaju…ne radiš ništa,dobiješ dva paketa dionica+ otpremnina,to nema nigdi nego u hrvatskoj,istini za volju,i to je teška rijetkost,jer većina popljačkanih firmi nije radnicima dala ni penija,ovi su prošli odlično….150000 kuna je 40 plaća,ionako bi ih pola pomrlo od alkohola ha ha ha,tako da ta informacija ne znači baš ništa za luku ploče,dok se ne obnove ugovori sa talijanima,ništa od skoka dionice,nažalost,luka i dalje izgleda vrlo vrlo loše…sa mog balkona barem…..

PETINA, 26.04.2012. u 22:26
alt333
tako da ta informacija ne znači baš ništa za luku ploče

Dragi moj,znaci itekako znaci ,samo ti to ne razumješ.
Luka mora za svako radno mjesto mjesecno izdvojiti( u prosjeku) cca 1000 eura brutto.To je ako uzmemo jedan prosjek na placu od 3500-4000kn+godine staža+putni troškovi +izdvajanja za mirov.i zdravst.= 1000 eur x 12 mj.= 12 000 eur

1 radnik = 12 000 eur za 1 god.
a 100 radnika = 1 200 000 eur oli ti 9 miliona kuna [shocked] [shocked] [shocked]

ALOOOOOO 9 MILONA KUNA TEBI NE ZNACI NISTA. a dobit za cijelu 2011 god iznosi 18 miona kuna,a u to su zaracunati, talijani i sadašnji 100 radnika.

p.s.
to bi se reklo.Produktivnost (dobit) veca uz smanjivanje troškova.

Ploče, 26.04.2012.
Broj: 3520 /2012
ZAGREBAČKA BURZA
Ivana Lučića 2a
10000 ZAGREB
HANFA
Miramarska 24b
10000 Zagreb
Predmet: Obavjest o održavanju sjednice Nadzornog odbora
Poštovani,
Slobodni smo Vas izvjestiti da će se dana 30. travnja 2012. godine održati sjednica Nadzornog odbora Luka Ploče d.d., na kojoj će se između ostalog razmatrati Izvješće o stanju i poslovanju Društva za 2011. godini i Godišnja finacijska izvješća za 2011.

[tongue]

FI vrlo loše, pad prihoda preko 15%, dobit skoro nikakva.

LOL koji pump temelju poznatog FI2011 i onda dump iste sekunde na objavu Q1 [lol] lijepo kićenje ekipe, hanfo nije li ovo malo preočito bilo?!

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

New Report

Close