LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a stacemo sa onoima sto primaju putne troskove do mosta u plocama

Evo prešli smo u vodstvo…….

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


Ne izvlacite iz redaka.ovo je moj zadnji komentar na ovom forumu a vi se nastavite smjeskati dalje.adio

…dugo ste izdržali na forumu.Cijela dva dana. [shocked] [lol]

http://www.2shared.com/photo/SyIctMNK/LKPC.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

ne sjećam se da je ikad bio ovako mal ask. u ovom trenutku 695 komada.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

sumrak dinočarske dokapitalizacije je, nažalost, pojeo ovu dionicu.

do neke nove pozitivne priče oko Luke, nema ovdje kruha tj ima ga ali onog sa 7 kora.

ustrajte kolege, doći će taj dan kad će MF-ovi prodavat svoje udjele strancu a onda ide let u visine.

do tada lijepo mi pozdravite I.P. u nadi da ga čeka ruka pravde, kad tad.

free flow information

…a vidi ovo!!!! O ovoj temi sam pisao ima godinu dana.

http://teletekst.hrt.hr/?str=120-01

kako su htjeli preuzeti LUKU [proud]

Naš nam izvor kaže da je Ivo Sanader, hrvatski premijer, dao ostavku zbog organiziranog kriminala. U osnovi, imao je neki tekući posao s lukom Ploče, gdje bi Hrvatska trebala graditi LNG terminal

http://www.vecernji.hr/vijesti/stratfor-sanader-je-otisao-zbog-mafije-on-tvrdi-to-su-izmisljotine-clanak-382396

http://www.2shared.com/photo/1URPorrt/LKPC1.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

Predsjednik Uprave Rail Cargo Austria AG Gruppe (RCA) Erik Regter, direktor Express-Interfracht Austria Zoltan Potvorszki i predsjednik Uprave JP Željeznica Federacije Bosne i Hercegovine Nedžad Osmanagić potpisali su danas u Sarajevu pismo namjere radi uspostavljanja suradnje između ovih kompanija.

Cilj suradnje između RCA i ŽFBiH je unapređenje, razvoj i povećanje transporta roba na Koridoru V-c od Luke Ploče prema srednjoj Europi i uspostavljanje dobre konekcije na glavne transportne koridore, uključujući i paneuropski Koridor X. U međunarodnom teretnom i kombiniranom prometu, planirano je povećanje obima prijevoza na ovom pravcu što je u skladu sa nastojanjima ŽFBiH da budu konkurentan i pouzdan partner.

RCA i ŽFBiH zajednički će dogovarati i planirati realizaciju projekta s ciljem rasta željezničkog transporta u izvozu i uvozu na području Federacije Bosne i Hercegovine, na relaciji Luka Ploče i Srednja Europa, to jest na Koridoru Vc. Jedan od ciljeva je i povećanje kontejnerskog transporta i intenziviranje suradnje između dvije željeznice.
S obzirom na to da je osnova transportne politike EU razvoj željezničkog i pomorskog prometa, a posebno veza željeznica i lučkih terminala, uspostavljanje jedne ovakve suradnje od velikog je značaja za sve strane uključene u dogovoru.


Predsjednik Uprave Rail Cargo Austria AG Gruppe (RCA) Erik Regter, direktor Express-Interfracht Austria Zoltan Potvorszki i predsjednik Uprave JP Željeznica Federacije Bosne i Hercegovine Nedžad Osmanagić potpisali su danas u Sarajevu pismo namjere radi uspostavljanja suradnje između ovih kompanija.

Cilj suradnje između RCA i ŽFBiH je unapređenje, razvoj i povećanje transporta roba na Koridoru V-c od Luke Ploče prema srednjoj Europi i uspostavljanje dobre konekcije na glavne transportne koridore, uključujući i paneuropski Koridor X. U međunarodnom teretnom i kombiniranom prometu, planirano je povećanje obima prijevoza na ovom pravcu što je u skladu sa nastojanjima ŽFBiH da budu konkurentan i pouzdan partner.

RCA i ŽFBiH zajednički će dogovarati i planirati realizaciju projekta s ciljem rasta željezničkog transporta u izvozu i uvozu na području Federacije Bosne i Hercegovine, na relaciji Luka Ploče i Srednja Europa, to jest na Koridoru Vc. Jedan od ciljeva je i povećanje kontejnerskog transporta i intenziviranje suradnje između dvije željeznice.
S obzirom na to da je osnova transportne politike EU razvoj željezničkog i pomorskog prometa, a posebno veza željeznica i lučkih terminala, uspostavljanje jedne ovakve suradnje od velikog je značaja za sve strane uključene u dogovoru.


koridor vc ili ja bi ga nazvao wc bit će gotov kad ti budeš nosio štap,pogledaj malo bolje promet u luci ploče od početka godine pa će ti bit jasno koja je to udica što su se mnogi i prije vas kačili na nju,pa i ja sam sam bio zakačen,samo što sam im ja uteka sa parangala,a vi još niste….

korak naprid, korak nazad a sta ja buljin u ovo svaki dan nije mi jasno…

New Report

Close