LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jako mali promet uz laganu korekciju. Dosta cudno, covjek bi bas ocekivao suprotan scenarij…

A ne, sporazum je potpisan jer je Bosna preko noći uznapredovala do zvijezda.
Ajde čovječe iz studenog, to je zadnja opcija prije no počne ona ratna.

Kolega stock :

Nisam pisao o tome da je BiH nova ekonomska sila na balkanu, haha, nego da je ova bivša već kriza završila.
Stoga je jasno da u BiH neće biti krize do novog svjetskog rata…… I ti to dobro znaš, bar vjerujem da znaš.[thumbsup]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Potpisan sporazum sa BIH je zato da vide da EU računa na cijelinu ,a ne na odvajanje RS.To je bio očajnički potez EU radi spriječavanja eskalacije krize poslje proglašenja neovisnosti Kosova.

Tamo neće biti krize, tamo se kriza nožem reže.

Trenutna cijena nije bitna.za one koji su unutra.Nema neke koristi da cijena raste,osim za one koji žele izači tik prije 25.01.2008.Ali i oni koji namjeravaju izači nakon tog datuma trebali bi razmislit,može se desiti kao kod Vabe,da hanfa odobri dokapitalizaciju,ali da pravo na upis imaju samo oni koji su upisani u knjigu dioničara na dan hanfinog odobrenja.Ima i toga-da nebi bilo -nisam znao,nisam vjerovao[proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

laser:

dokapa će svakako biti.a gospodo većirizik nosi i veće zarade.[thumbsup]

laser..ako nije tajna s koliko to dionica LP riskiraš ???

mislim da nema smisla o ciframa nekima je deset malo a nekima 100.iskreno rizik je vrlo mali.da se dogodi i najcrniji scenarij i da nema dokapa što je praktički nemoguče najgore što mi se može dogoditi je da čekam godinu dana da mi cijena dođe na pozitivu.sa druge strane dokap je nemiovan a samim time i dionica po odličnoj cijeni.budučnost luke je neupitna.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


gogo1: ” laser: ” dokapa će svakako biti.a gospodo većirizik nosi i veće zarade.[thumbsup] ” laser..ako nije tajna s koliko to dionica LP riskiraš ??? ” mislim da nema smisla o ciframa nekima je deset malo a nekima 100.iskreno rizik je vrlo mali.da se dogodi i najcrniji scenarij i da nema dokapa što je praktički nemoguče najgore što mi se može dogoditi je da čekam godinu dana da mi cijena dođe na pozitivu.sa druge strane dokap je nemiovan a samim time i dionica po odličnoj cijeni.budučnost luke je neupitna.

To je pravi Delboy…optimist bez zadrške.
[smiley]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Ajde dozvoliti ću sebi nezahvalni potez pa poručujem da imam savjete iz vrha politike BiH.[tongue]

Uvjek pogriješim kada želim nekome pomoći, valjda je tako inače u životu. Ljudi savjet doživljavaju kao uvredu njihovog znanja i kompetentnosti.

NEKA VAM BUDE.

BiH može samo na bolje, gore ne može. To je poanta mog pisanja.[thumbsup]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


Ajde dozvoliti ću sebi nezahvalni potez pa poručujem da imam savjete iz vrha politike BiH.[tongue]

Uvjek pogriješim kada želim nekome pomoći, valjda je tako inače u životu. Ljudi savjet doživljavaju kao uvredu njihovog znanja i kompetentnosti.

NEKA VAM BUDE.

BiH može samo na bolje, gore ne može. To je poanta mog pisanja.[thumbsup]


Parafraziranje sporazuma o stabilizaciji BiH sa EU je svakako dobda vijest za LP !

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ajde, kad nitko neće, a vidim da se pnavlja – parafiranje.


Ajde, kad nitko neće, a vidim da se pnavlja – parafiranje.

Ajde kad nitko neće – ponavlja


Ajde, kad nitko neće, a vidim da se pnavlja – parafiranje.

Točno !
Kopirao sam rečenicu iz posta kol. optimuma jer mi se nije dalo pisati i uopće nisam skužio.[embarass]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close