LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


svi mi ovdje smo u minusu,netko manje,netko više,nije bit tko je više ili tko je manje u minusu,bit je to tko je naučio trgovati na ovoj izuzetno teškoj burzi,a tko nije,i bit je ukazati na greške onima koji nisu to shvatili..ja napominjem da će ova godina biti izuzetno teška za lkpc,i dobro čovjek govori,luka će se proširit i modernizirat,novac će se utući u to od dokapa,posla nema,a krediti se moraju vraćati,pitanje je kako?ja tu također vidim veliki problem..mučan će biti put preobrazbe lkpc iz državno u privatno..doduše i ovima što im je luka interesantna,u interesu je što manja cijena dionice,nije ima valjda u interesu da je plate skuplje?u svakom slučaju cijena dionice se dobro drži i zbog male likvidnosti,ali to je dvosjekli mač…

Ma cijena se super drži pala je ubijedljivo najviše od svih dionica pa čak i građevinarima gleda u leđa, još jedan od vaših bisera kojima me svaki dan uspijete sve više iznenaditi kada pomislim da ste došli do vrhunca vi ipak uspijete otići i dalje a kao dokaz prilažem tablicu jer ja uvijek raspravljam sa argumentima.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Driver@
Ma šta ste vi vikali? Di ste bili? Vidim da ste novi?
…….možda ste vikali ZIMMER FREI,ZIMMER FREI [lol] [lol]

Driver,poslali ste mi privatnu poruku o tome gdije če LKPC i isplati li se prodavat,našto sam vam odgovorio da grebe po dnu i da se trend okrece u pozitivnom smjeru.

Evo poruke a administrator zna da govorim istinu jer mi je još spremljena u porukama.

30.01.2012g

Dokle će LKPC? Ruše li je namjerno plasiranjem vijesti o Aluminiju Mostar krahu? Meni se čini da bude i po 500kn uskoro kako je krenuloooooo… ostao na 10kom, na 800 prodao ipak 90kom.

Moj odgovor je bio da cijena grebe po dnu i da bi se trebao okrenuti trend.Tako je i bilo.




@Petina

Kolika vam je zarada na LKPC, ako se sjećam svakodnevno ste se hvalili da nadokupljujete kada je cijena još bila tamo iznad 1200-1300 pa i više?

…a šta kada bi vam rekao,kolika ce biti dividenda !?

p.s.Naravno,opet govorim neistine. [kiss]
[/quote]

Kolega opet trabunjate, u ovoj situaciji nema niti jednog razloga zašto bi se dividenda isplaćivala, LKPC treba svaka kuna s obzirom na plan investicija u narednom periodu.
Općenito, isplata dividende uopće ne bi trebala biti referentna u valuaciji dionice, zadržana dobit se reinvestira u projekte koji će donijeti povećanje prihoda i novih zarada u budućem periodu.
Tako da ove vaše bajke o tome da znate kolika će biti dividenda i kako je taj podatak od prevelike važnosti za svekoliku populaciju možete objesit mačku o rep.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.





@Petina

Kolika vam je zarada na LKPC, ako se sjećam svakodnevno ste se hvalili da nadokupljujete kada je cijena još bila tamo iznad 1200-1300 pa i više?

…a šta kada bi vam rekao,kolika ce biti dividenda !?

p.s.Naravno,opet govorim neistine. [kiss]
[/quote]

Kolega opet trabunjate, u ovoj situaciji nema niti jednog razloga zašto bi se dividenda isplaćivala, LKPC treba svaka kuna s obzirom na plan investicija u narednom periodu.
Općenito, isplata dividende uopće ne bi trebala biti referentna u valuaciji dionice, zadržana dobit se reinvestira u projekte koji će donijeti povećanje prihoda i novih zarada u budućem periodu.
Tako da ove vaše bajke o tome da znate kolika će biti dividenda i kako je taj podatak od prevelike važnosti za svekoliku populaciju možete objesit mačku o rep.
[/quote]

…da,da,navikao sam ja na vaše kometare…bla,bla,nema šanse da ce Uprava kupovat dionice…
..šta se tice MAČKE, hm , hm,ipak sam ja u godinama i ne vjerujem da bi Ona imala ikakve koristi od mene a Vi mi po nacinu pisanja izgledate kao da vas interesira MAČAK a ne MAČKE.

p.s.Sve je to danas normalno,a i druga su vremena.

@petina
Kolega, vaš primitivizam govori sam za sebe.Zaključujem raspravu i stavljam vas na ignore listu.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



@petina

Kolega, vaš primitivizam govori sam za sebe.Zaključujem raspravu i stavljam vas na ignore listu.

Ma sve O.K.Trebali ste i prije ali eto ja nemam nikoga na ignore pa necu staviti niti vas.


Hmmm neznam jesam li u pravu, ali koliko mogu vidjeti na godišnjem izvješću zadržana dobit 2010 je bila 47.453.935, cijelokupna dobit 2011. 25.584.036, kumulirana zadržana dobit 2011. je 62.186.916….

Pa sada…meni zanimljivo: kumulirana 2010 47.453.935
dobit 2011 + 25.584.036
—————————————————————————————————
73.037.971!!!!
Zadržana dobit 2011 62.186.916, jeli razlika od 10.851.055 za dividendu ili kapitalne rezerve?
Dali će dividenda po dionici iznositi 25,65? ili će dio ići rezerve, ili je već sve u rezervama(što ja ne vidim, jer sam samo bacio oko na izvješće) pa će dividenda biti naknadno uređena? Jeli ima kakav vještak koji više zna?

Nisan baš vještak ali evo:
Zadržana dobit 2011. g. = zadržana dobit 2010 g. (47.453.935 kn) + dobit 2010 g. (15.808.401 kn) šta ukupno čini 62.186.518 kn. Za dobit iz 2011. g. u iznosu od 25.584.036 kn će se na Skupštini odlučiti hoće li ići u zadržanu dobit ili će se nešto od te dobit (ili možda dio dobiti iz ranijih godina) isplatiti dioničarima. Iman špurijus da bi jedno desetak milijuna kn moglo biti isplaćeno dividende.
[rolleyes]

@bladasan
Hvalaaa

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

kolege,

nemogu sakriti zadovoljstvo čitajući vaše postove u kojima najavljujuete mogučnost isplate dividende.
Naravno da sam zainteresiran, pa znate da sudjelujem u ovom vrzinom kolu od 2007.-2008. i naravno kao i vi participiram osobnom imovinom.
Ipak, samo da provjerim nije li Uprava u prospektu od 200 stranica, kojeg čuvam u vitrini kraj biblije, objavljenog uoči dokapitalizacije najavila precizno svoje poslovne petogodišnje planove i isplatu dividende 2015 godine?


Izgubljen je najplaćeniji posao a to je Talijanski ugljen,zadnje količine otpremljene.

Ne širi dezinformacije. Još nije sve odvezeno.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/0ebTJUyZckXkUBeIuLGtLw==.pdf

kolege,

pa jel to stvarno miriše na dividendu?

New Report

Close