LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…a danas bi trebali vidjeti rezultate LKPC ,mada ocekujem slabiji 4Q a na razini godine jedan solidan plus.

Pa izvještaj ti je na burzi od jučer, kako to jedan tako vrli investitor nije primjetio već, 25.5 milja dobiti je i više nego odlično.

http://zse.hr/userdocsimages/financ/LKPC-fin2011-1Y-NotREV-N-HR.pdf

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Izgubljen je najplaćeniji posao a to je Talijanski ugljen,zadnje količine otpremljene.
A i ostalim komitentima ne cvijetaju ruže mislio sam uletiti ali mi je ovo poslovanje
sve lošije i lošije.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh



…a danas bi trebali vidjeti rezultate LKPC ,mada ocekujem slabiji 4Q a na razini godine jedan solidan plus.

Pa izvještaj ti je na burzi od jučer, kako to jedan tako vrli investitor nije primjetio već, 25.5 milja dobiti je i više nego odlično.

http://zse.hr/userdocsimages/financ/LKPC-fin2011-1Y-NotREV-N-HR.pdf

[/quote]

…eto,i najboljima se to dogodi,a jučer me nije bilo cijeli dan.

Vidim kolega da pratite svaki moj pokret. [proud]
…a šta ja mogu kada sam vam drag.


Izgubljen je najplaćeniji posao a to je Talijanski ugljen,zadnje količine otpremljene.
A i ostalim komitentima ne cvijetaju ruže mislio sam uletiti ali mi je ovo poslovanje
sve lošije i lošije.

Kolega ovdje će dobit samo rasti i rasti za razliku od vašeg HT koji se trži na P/E 11 ako vi uopće znate šta je P/E…………

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

uputnik@
Nemojte napadati Agnostika jer ce ga napustiti vjera [lol] a on kao vjernik(agnostik) postat ce bezvjernik u Dalekovod.
Pa zar mislite da je lako trpiti tpliki gubitak jer nije lako kada uđete u DLKV na 350 i još se phvalite za dobar business a pri tom se javno pohvalite ovdije na forumu.

@Petina
Kolika vam je zarada na LKPC, ako se sjećam svakodnevno ste se hvalili da nadokupljujete kada je cijena još bila tamo iznad 1200-1300 pa i više?

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


uputnik@
Nemojte napadati Agnostika jer ce ga napustiti vjera [lol] a on kao vjernik(agnostik) postat ce bezvjernik u Dalekovod.
Pa zar mislite da je lako trpiti tpliki gubitak jer nije lako kada uđete u DLKV na 350 i još se phvalite za dobar business a pri tom se javno pohvalite ovdije na forumu.

Nije bilo 350 već 260 i odavno je većina toga otišla i to sa malim gubitkom a ostalo je nešta siće a
to je dosta jeftinije kupljeno i to ne prodajem.Kako LKPC misli vraćati sve ove kredite kada padne
na trećinu prometa i šta će sve te obale bez rasta prometa to mi vi objasnite.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh



uputnik@
Nemojte napadati Agnostika jer ce ga napustiti vjera [lol] a on kao vjernik(agnostik) postat ce bezvjernik u Dalekovod.
Pa zar mislite da je lako trpiti tpliki gubitak jer nije lako kada uđete u DLKV na 350 i još se phvalite za dobar business a pri tom se javno pohvalite ovdije na forumu.

Nije bilo 350 već 260 i odavno je većina toga otišla i to sa malim gubitkom a ostalo je nešta siće a
to je dosta jeftinije kupljeno i to ne prodajem.Kako LKPC misli vraćati sve ove kredite kada padne
na trećinu prometa i šta će sve te obale bez rasta prometa to mi vi objasnite.
[/quote]

ja se isto sjećam vašeg ulaza preko 300(ako se vratite na postove vidjet ćete da sam ja tada prodavao). a ne sjećam se da ste izlazili. možete lagati nas ali glupo je lagati sebe.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

svi mi ovdje smo u minusu,netko manje,netko više,nije bit tko je više ili tko je manje u minusu,bit je to tko je naučio trgovati na ovoj izuzetno teškoj burzi,a tko nije,i bit je ukazati na greške onima koji nisu to shvatili..ja napominjem da će ova godina biti izuzetno teška za lkpc,i dobro čovjek govori,luka će se proširit i modernizirat,novac će se utući u to od dokapa,posla nema,a krediti se moraju vraćati,pitanje je kako?ja tu također vidim veliki problem..mučan će biti put preobrazbe lkpc iz državno u privatno..doduše i ovima što im je luka interesantna,u interesu je što manja cijena dionice,nije ima valjda u interesu da je plate skuplje?u svakom slučaju cijena dionice se dobro drži i zbog male likvidnosti,ali to je dvosjekli mač…



@Petina

Kolika vam je zarada na LKPC, ako se sjećam svakodnevno ste se hvalili da nadokupljujete kada je cijena još bila tamo iznad 1200-1300 pa i više?

Trenutno je solidno stanje,minus se smanjio a kolicina povecala.Trba ulagati u znanje.To je najvece blago.
Nego,hoče li biti dividende? Hoče li Uprava krenuti sa kupnjom trezorskih dionica ?….i još dosta drugih informacija koje sam prenosio,pa ste me nazvali lažovom!!
Samo je razlika ta ,što ja nikada nisam komentirao vaše postove dok ste vi to napravili u više navrata.Kažu da istina boli.

…a šta kada bi vam rekao,kolika ce biti dividenda !?

p.s.Naravno,opet govorim neistine. [kiss]

Hmmm neznam jesam li u pravu, ali koliko mogu vidjeti na godišnjem izvješću zadržana dobit 2010 je bila 47.453.935, cijelokupna dobit 2011. 25.584.036, kumulirana zadržana dobit 2011. je 62.186.916….

Pa sada…meni zanimljivo: kumulirana 2010 47.453.935
dobit 2011 + 25.584.036
—————————————————————————————————
73.037.971!!!!
Zadržana dobit 2011 62.186.916, jeli razlika od 10.851.055 za dividendu ili kapitalne rezerve?
Dali će dividenda po dionici iznositi 25,65? ili će dio ići rezerve, ili je već sve u rezervama(što ja ne vidim, jer sam samo bacio oko na izvješće) pa će dividenda biti naknadno uređena? Jeli ima kakav vještak koji više zna?

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "




uputnik@
Nemojte napadati Agnostika jer ce ga napustiti vjera [lol] a on kao vjernik(agnostik) postat ce bezvjernik u Dalekovod.
Pa zar mislite da je lako trpiti tpliki gubitak jer nije lako kada uđete u DLKV na 350 i još se phvalite za dobar business a pri tom se javno pohvalite ovdije na forumu.

Nije bilo 350 već 260 i odavno je većina toga otišla i to sa malim gubitkom a ostalo je nešta siće a
to je dosta jeftinije kupljeno i to ne prodajem.Kako LKPC misli vraćati sve ove kredite kada padne
na trećinu prometa i šta će sve te obale bez rasta prometa to mi vi objasnite.
[/quote]

ja se isto sjećam vašeg ulaza preko 300(ako se vratite na postove vidjet ćete da sam ja tada prodavao). a ne sjećam se da ste izlazili. možete lagati nas ali glupo je lagati sebe.
[/quote]
Prosijek ulaska je bio 263 niti jedne nisam kupio iznad 280 i većinu toga sam prodavao na nekima
sam nešto i bio u plusu jer je sve to trejdano većinom i dnevno i nemam šta lagati da sam u
minusu ali je to mali minus i presretan sam da je tako ali zato di je ono kad sam prodavao LKPC
na oko 1750 i savjetovao i ostale a vi i slični ste me uvijeravali suprotno.Sad čekam poprilično
veliki iznos dividende HT i mislim je ulagati a LKPC mi je škakljiva.Ogromni krediti,pola
radnika je u uredima,gubitak poslova,loša i nesmijenjiva uprava,nemogućnost prodaje
većinskom vlasniku itd…

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

New Report

Close