LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako je lijepo kad država nema puno veze s nekom tvrkom..to kažem zato što sam bez stresa sudjelovao u dokaapitalizaciji Uljanik plovidbe..najvljena dokapitalizacija..potvrđeno..odobren prospekt..dobio upisnicu..uplatio..i sve 5[smiley]…bez čira na želucu

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


A da si ULPL prodao po 4500-4700k ,a mogao si, imao bi isto love kolko imaš sad.Koji je onda razlog tvom beskrajnom zadovoljstvu.??[embarass]

golubv..
nisam govorio o zaradi..to je manje bitno u tom primjeru..nego o načinu i neupitnosti dokapitalizacije Uljanik plovidbe za razliku od slučaja najavljene dokapitalizacije Luke Ploče.
[cry]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Potvrđujem navode goga1,ULPL je dobar primjer kako se dokapitalizacija radi.Sve se znalo,sve je odigrano po datumima kako je navedeno.Još jedino je ostalo da SDA proknjiži dionice na naše račune i gotovo.
Ovo na LKPC se ne zna ni tko pijeni tko plaća.
Neće čak ni iz Uprave da objave da li će biti ili neće dokapa,kud drugo.

Zatišje???[yawn]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Kakvo je raspoloženje dioničari LP..vjerujete li u dokap.ili ne???

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

ja znam da će dokapa biti, u suprotnom LP više neće biti i svi idu na ulicu. SB će nekom drugom dat pare ako ne bude tako. Dokapitalizacija je uvijet SB i to tako mora biti, osim ako ne žele svi skupa na ulicu.

dokapa će svakako biti.a gospodo većirizik nosi i veće zarade.[thumbsup]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


dokapa će svakako biti.a gospodo većirizik nosi i veće zarade.[thumbsup]

laser..ako nije tajna s koliko to dionica LP riskiraš ???

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Potvrđujem navode goga1,ULPL je dobar primjer kako se dokapitalizacija radi.Sve se znalo,sve je odigrano po datumima kako je navedeno.Još jedino je ostalo da SDA proknjiži dionice na naše račune i gotovo.
Ovo na LKPC se ne zna ni tko pijeni tko plaća.
Neće čak ni iz Uprave da objave da li će biti ili neće dokapa,kud drugo.

Ne slažem se!
Uprava LP je sazvala skupštinu dioničara zbog dokap. koju je samo odgodila do 25.01.2008. zbog objektivnih razloga o kojima smo i obaviješteni.
Popis prijedloga o kojima bi se na skupštini trebalo odlućivati uredno je objavljen u N.N. i na ZSE te u niti jednom trenutku nije službeno izmijenjen ili nešto drugo.
Prijedlog dnevnog reda zajednički su napravili uprava LP i predstavnica HFP t.j. države a u svrhu procesa širenja luke koji je pak dio strateškog plana razvoja RH u kiji su uključeni i Svj. banka i BiH
Cijelu pomutnju oko LP napravio je neodguvorni novinar na temelju polovičnih izjava poluupučenih političara!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


ja znam da će dokapa biti, u suprotnom LP više neće biti i svi idu na ulicu. SB će nekom drugom dat pare ako ne bude tako. Dokapitalizacija je uvijet SB i to tako mora biti, osim ako ne žele svi skupa na ulicu.

I ne samo dokapa nego i razvoja i utrostručivanje kapacitata i prometa,nađite mi firmu koja če u narednih nekoliko godina toliko porasti.A posla ima koliko hoče i bit če ga sve više.Svi brodari diljem svijeta nabavljaju nove brodove i jedino usko grlo su luke.
[proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ne samo dokapa nego i razvoja i utrostručivanje kapacitata i prometa,nađite mi firmu koja če u narednih nekoliko godina toliko porasti.A posla ima koliko hoče i bit če ga sve više.Svi brodari diljem svijeta nabavljaju nove brodove i jedino usko grlo su luke.

Tako razmišljaju veliki igrači, na dobrom si putu. Još nešto me zanima: kako nitko nije primjetio da je jučer parafraziran sporazum o stabilizaciji BiH sa EU?

Poštovane kolege, ne prodajite, lkpc će biti glavni temelj za razvoj BiH u blistavoj budućnosti za nju.
[rolleyes]

Zanima me gdje je kolega stock? On je pisao o tektonskim poremećajima u BiH…. [yawn]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

A ne, sporazum je potpisan jer je Bosna preko noći uznapredovala do zvijezda.
Ajde čovječe iz studenog, to je zadnja opcija prije no počne ona ratna.

New Report

Close