LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kada sam sve pročitao ,mogu reći samo jednu stvar,otvoren put prema 600 kn…


hvala alin na trudu….ali zašto su crnogorci zapeli za autocestu bar-boljare?hm sreća što nemaju love,namirisali su oni nešto…ne znam,ne samo što se šuška da će se zatvoriti termoelektrana,nego se i šuška da pavlović ide dalje…u zadnje vrijeme,on samo vrti glavom,valjda on zna zašto….a svjetska banka dala lkpc 50 milijuna eura kredita,za novu infrastrukturu,i šta ako padne promet,i lkpc ne bude mogla vraćati zajam?dolazi big brother,preuzima dionice lkpc po niskim cijenama,i ima novu infrastrukturu..njima je cilj naše firme uništiti,i kad ih unište,kupit će ih za kikiriki,na posljetku otpustiti će 30-40% radnika,i preko dividendi crpiti novac iz lijepe naše…a mi svi zajedno bit ćemo udruženje robova d.d.

Razmišljanje o stvarima što_bi_bilo_kad_bi_bilo je nepotrebno uništavanje mentalnog zdravlja jer ni na jednu od tih stvari nisi u stanju ni najmanje utjecati. Rješavaj probleme koje si u stanju riješiti, a ono što vidiš i čuješ pamti i analiziraj da bi stekao iskustvo koliko je bilo točno ono što je netko rekao ili napisao. Valjda Crnogorci imaju neke turističke planove s tim autoputom. Uostalom, što će nama Pelješki most preko kojeg bi prolazilo dnevno stotinu vozila ali je nekome u interesu jer bi angažirao svoje kapacitete i poslovao bez problema. Sudeći po promjeni vlasti Pavlović bi trebao otići s mjesta na kojem jeste, a da se vraća s konja na magarca (da ponovo bude pilot) sigurno nema volje, a i predugo ne radi taj posao pa bi vjerovatno trebao još malo u školu.
Što se tiče zajmova uzeti su jer su povoljni i jer luka kakva je bila do sad samo bi tonula sve dublje bez obzira na poslvne rezultate (i sam si pitao do kad ćemo se davit u ugljenoj prašini) i modernizacija je bitna da bi se normalno poslovalo, a izgradnjom terminala tekućih tereta svakako bi se dosta povećao promet koji bi čak kompenzirao možebitne padove u pretovaru nekih drugih tereta.
Ne zamaraj se s big brotherom. Bez ikakva napora može nas progutati kada mu bude volja pa ako se to i desi zemlja će se okretati kao da ništa nije bilo.



hvala alin na trudu….ali zašto su crnogorci zapeli za autocestu bar-boljare?hm sreća što nemaju love,namirisali su oni nešto…ne znam,ne samo što se šuška da će se zatvoriti termoelektrana,nego se i šuška da pavlović ide dalje…u zadnje vrijeme,on samo vrti glavom,valjda on zna zašto….a svjetska banka dala lkpc 50 milijuna eura kredita,za novu infrastrukturu,i šta ako padne promet,i lkpc ne bude mogla vraćati zajam?dolazi big brother,preuzima dionice lkpc po niskim cijenama,i ima novu infrastrukturu..njima je cilj naše firme uništiti,i kad ih unište,kupit će ih za kikiriki,na posljetku otpustiti će 30-40% radnika,i preko dividendi crpiti novac iz lijepe naše…a mi svi zajedno bit ćemo udruženje robova d.d.

Razmišljanje o stvarima što_bi_bilo_kad_bi_bilo je nepotrebno uništavanje mentalnog zdravlja jer ni na jednu od tih stvari nisi u stanju ni najmanje utjecati. Rješavaj probleme koje si u stanju riješiti, a ono što vidiš i čuješ pamti i analiziraj da bi stekao iskustvo koliko je bilo točno ono što je netko rekao ili napisao. Valjda Crnogorci imaju neke turističke planove s tim autoputom. Uostalom, što će nama Pelješki most preko kojeg bi prolazilo dnevno stotinu vozila ali je nekome u interesu jer bi angažirao svoje kapacitete i poslovao bez problema. Sudeći po promjeni vlasti Pavlović bi trebao otići s mjesta na kojem jeste, a da se vraća s konja na magarca (da ponovo bude pilot) sigurno nema volje, a i predugo ne radi taj posao pa bi vjerovatno trebao još malo u školu.
Što se tiče zajmova uzeti su jer su povoljni i jer luka kakva je bila do sad samo bi tonula sve dublje bez obzira na poslvne rezultate (i sam si pitao do kad ćemo se davit u ugljenoj prašini) i modernizacija je bitna da bi se normalno poslovalo, a izgradnjom terminala tekućih tereta svakako bi se dosta povećao promet koji bi čak kompenzirao možebitne padove u pretovaru nekih drugih tereta.
Ne zamaraj se s big brotherom. Bez ikakva napora može nas progutati kada mu bude volja pa ako se to i desi zemlja će se okretati kao da ništa nije bilo.
[/quote]
konstruktivan komentar,evo moram pohvalit kolegu alina na koji način replicira,ova razina je prihvatljiva,a ne razina vrijeđanja ili slično…svatko ima pravo na svoje mišljenje,i to treba uvažiti..vidjet ćemo u petak pada odluka,vrlo bitna za daljnji razvoj cijena dionica na svjetskim tržištima,bonitetne kuće su se naperile kao nikada do sada…ako plan bude konstruktivan i prihvatljiv,onda se može očekivati stabiliziranje cijena dionica,u suprotnom očeuje nas tobogan,,..do petka srdačan pozdrav….

Luka Ploče d.d. – prijava stjecanja dionica

7.12.2011 9:42:58

Luka Ploče d.d. prijavljuje stjecanje 37 komada vlastitih dionica koje čine 0,0087 % temeljnog kapitala.
Nakon navedenog stjecanja Luka Ploče d.d. posjeduje 380 komada vlastitih dionica koje čine 0,0898 % temeljnog kapitala.

Dionice su stečene po cijeni od 730,00 HRK po komadu.

[kiss]

kolege,

zanima me zašto Uprava sada kada ima statutarne ovlasti i rezervirana sredstva nije principijalna i lijepo pokupi sve do cijene iz dokapa.

Vjerodostojnost se teško stiče, a lako gubi.
Gospodo budite vjerodostojni i održavajte cijenu na razini po kojoj ste i nama prodavali.

kolege,

danas se prisjetih kako će se tek kada se plima povuće, vidjeti tko je plivao bez gaća.

šbb kbb

Nitko ne komentira dodjelu posla Konstruktoru i slovenskom Primorju?

Vaš link


kolege,

zanima me zašto Uprava sada kada ima statutarne ovlasti i rezervirana sredstva nije principijalna i lijepo pokupi sve do cijene iz dokapa.

Vjerodostojnost se teško stiče, a lako gubi.
Gospodo budite vjerodostojni i održavajte cijenu na razini po kojoj ste i nama prodavali.


Možeš misliti,da su htjeli kupovati po tim cjenama to bi već učinili,očito imaju niže cijenovne razrede za prikupljanje.
Glavno da su mali dioničari kupovali po duplim ili bar 20-30-40% većim cijenama

Pitanje je i dali će ako ode OMV-biti nafte u prekrcaju kao do sada,što može rezultirati dodatnim padovima na cijelokupnom tržištu.

lacoste,
dašak optimizma me obuzme, pročitanim tvojim tekstom (kao i uvijek [tongue]
OMW hvata maglu odmah nakon izbora, pitaj lorisa kaj bi to moglo značiti,…mobiteli, baterije, restorani itd….kamere [tongue] )


kolege,

zanima me zašto Uprava sada kada ima statutarne ovlasti i rezervirana sredstva nije principijalna i lijepo pokupi sve do cijene iz dokapa.

Vjerodostojnost se teško stiče, a lako gubi.
Gospodo budite vjerodostojni i održavajte cijenu na razini po kojoj ste i nama prodavali.

A zbog cega bi uprava to radila? Pa njihov posao je da firma dobro posluje a ne da brane cijenu dionice. Eventualno da skupe u trezor po jeftinjak cijenama, kaj uostalom i rade.

Mislim da OMV nije problem, jer ako on nece ima onih koji hoce (npr Lukoil).


Luka Ploče d.d. – prijava stjecanja dionica

7.12.2011 9:42:58

Luka Ploče d.d. prijavljuje stjecanje 37 komada vlastitih dionica koje čine 0,0087 % temeljnog kapitala.
Nakon navedenog stjecanja Luka Ploče d.d. posjeduje 380 komada vlastitih dionica koje čine 0,0898 % temeljnog kapitala.

Dionice su stečene po cijeni od 730,00 HRK po komadu.

[kiss]

osim kratkotrajne satisfakcije dioničarima zbog malog asta cijene, ne vidim koja je korist od toga? radili su dokap da dobiju povoljna sredstva za poslovanje i investicije, a sad ih troše u ovoj krizi bez veze kupujući vlastite dionice koje im uopće ne trebaju, za mene je to čista katastrofa od poslovne politike?!?

Cinjenica je da kupuju ispod booka, tako da investicija nije totalno promasena. Ali da je glupo da uprava brani cijenu – slazem se.

Cini mi se da bi tu naime mogla biti jedna druga stvar u igri. Fondovi su usli po 850 il kolko vec i sad im dosta nezgodno izgleda na godisnjem izvjescu da su se malo zajebali. A relativno jeftino mogu dici cijenu natrag prije kraja godine, pogotovo ako to rade preko trezorske kupovine, dakle tudjim novcima.

New Report

Close